ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Realia polskiej sztuki współczesnej 
5 marzec 2011      Artur Łoboda
TRUDNO NIE BYĆ ZA TYM – wiersz – WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
3 lipiec 2018      www.trwanie.com
Ach te ranki, ranki przy tobie 
3 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Amerykańska rzeczywistość polityczna 
12 maj 2024     
Idealna burza: Jak globaliści kreują kryzysy, aby zniewolić ludzkość 
16 marzec 2026     
"Dobra zmiana", czy tylko dobry marketing? 
12 lipiec 2016      Artur Łoboda
Uwagi na marginesie debaty z 6 lutego 2012 
7 luty 2012      Artur Łoboda
Jak zlikwidować Państwo Islamskie? 
9 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Koleiny współczesnej polskiej kultury (1) 
30 październik 2011      Artur Łoboda
Czy ludzie Tuska fałszują wybory? 
4 lipiec 2011      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński NOC W TEATRZE - część trzecia 
26 maj 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Świece z Gazy w przyszłym sejmie? 
10 czerwiec 2024      Artur Łoboda
Książka Jarosława Kaczyńskiego - Porozumienie przeciw monowładzy. Z dziejów PC 
20 lipiec 2016      Marcin Dybowski
Grzegorz Braun vs Policja * PROTEST przeciwko Szumowskiemu - Odwołujemy Plandemię‼ 
16 sierpień 2020      KonfederacjaTV
Orwell przewraca się w grobie 
18 grudzień 2012     
"Oblicza manipulacji" - sesja naukowa 
3 marzec 2016      Artur Łoboda
Dyrektor Starego Teatru wybrany przed konkursem? 
9 maj 2017      Leszek Sosnowski
Komentarze wokół imprezy Owsiaka 
2 sierpień 2019      Alina
Fałszerstwa PAP 
5 luty 2011      Artur Łoboda
Czy Policjanci będą karani za "pandemię"?  
31 lipiec 2020     

 
 

Drony odtwarzają nagrania płaczących dzieci i wrzeszczących kobiet, aby zwabić ludzi na zewnątrz, a następnie ich zamordować

 
W Gazie drony snajperskie płaczą jak dzieci.
 
Drony odtwarzają materiał dźwiękowy przedstawiający płaczące dzieci i kobiety krzyczące z niepokoju, aby zwabić ludzi na zewnątrz, a następnie do nich strzelać.
 
Używają uzbrojonych quadkopterów do polowania na cywilów w Gazie.
 
 
Według doniesień coś takiego dzieje się w obozie dla uchodźców Nuseirat w centrum Strefy Gazy, gdzie ludzie żyją w nocy w całkowitej ciemności i nie mają połączenia ze światem zewnętrznym.
 
Innym razem drony odtwarzają dźwięki eksplozji, wystrzałów i toczących się czołgów, czasem piosenki w języku hebrajskim lub arabskim, aby terroryzować uchodźców ukrywających się w ciemnościach i obawiających się o swoje życie.
 
Są to doniesienia, które krytycznie myśląca osoba normalnie odrzuciłaby jako absurdalną propagandę okrucieństwa, gdyby dotyczyła jakiejkolwiek innej siły militarnej, ale tu chodzi o Izraelskie Siły Obronne i ten konkretny zarzut jest obecnie dość dobrze udokumentowany.
 
Hind_Gaza również potwierdziła, że ​​tak się dzieje: Siły Obronne Izraela dysponują quadkopterami, które wabią ludzi nagraniami przedstawiającymi wrzeszczące kobiety i dzieci, a następnie do nich strzelają.
 
https://twitter.com/KufiyyaPS/status/1780669019659358244
 
Kiedy rozpoczęło się niszczenie Gazy, czytałem wstrząsające raporty o strasznych rzeczach, których dokonała armia izraelska i często myślałem:
„Nie, to nie może się dziać.
To nie może być cała historia.
To zbyt złe.
Przydałoby się więcej informacji.
Kilka dni lub tygodni później otrzymałem potwierdzenie, że jest jeszcze gorzej, niż myślałem.
 
Nie mam już tego rodzaju wątpliwości, kiedy czytam takie historie.
Jest tak wiele udokumentowanych okrucieństw, tak wiele filmów przedstawiających żołnierzy IDF filmujących siebie radośnie zachowujących się jak potwory, tak wiele szpitali zaatakowanych, tak wielu dziennikarzy zamordowanych, zanim przeczytasz nowy raport o nowych niezgłębionych aktach deprawacji i powiesz sobie:
„Tak, to brzmi dobrze”.

Ale ta historia z płaczącym dzieckiem i dronem snajperskim to coś innego.
Wygląda jak postać z dziwnego postapokaliptycznego horroru lub czegoś podobnego.
Jest to rodzaj informacji, który sprawia, że ​​ponownie oceniasz swoje wcześniejsze założenia na temat ludzkości, świata i rodzaju rzeczywistości, której tu doświadczamy.

To naprawdę niesamowite, jak okrutni potrafią być ludzie.
Jak okrutny może być cały naród, jeśli tylko jest odpowiednio indoktrynowany.

Spędzasz całe dzieciństwo będąc indoktrynowanym, że grupa ludzi jest gorsza od twojej i nie zasługuje na takie same prawa i traktowanie jak twoja grupa, i zanim się zorientujesz, blokujesz transporty pomocy i dostawy żywności dla tej grupy i odtwarza materiał filmowy przedstawiający płaczące dzieci na zabójczym dronie, który morduje cywilów w obozie dla uchodźców.
 
Tak powstały nazistowskie Niemcy, tak powstało ludobójcze apartheidowe państwo Izrael i tak powstało mordercze, scentralizowane imperium amerykańskie.
Okazuje się, że nie jest tak trudno zmanipulować populację od wczesnego dzieciństwa, aby wspierała szokujące molestowanie na dużą skalę, przy użyciu współczesnej propagandy i indoktrynacji.
Okazuje się, że ludzki umysł znacznie łatwiej jest zhakować, niż chcielibyśmy wierzyć, a to można wykorzystać do sprowadzenia na nasz świat żywych koszmarów znacznie łatwiej, niż chcielibyśmy przyznać.
W ten sposób cały świat zachodni został zmanipulowany, aby zaakceptować wojnę, militaryzm, odstraszanie nuklearne, imperializm i wyzysk jako dobre i normalne oraz uwierzyć, że lepszy świat nie jest możliwy.
Dopóki rządzący będą w stanie manipulować sposobem, - w jaki myśli, mówi, działa i głosuje wystarczająco duży procent populacji, będziemy uwięzieni w tej straszliwej dystopii, w której z nieba spada ogień na niewinnych ludzi wojny, spekulantów zarabiających fortuny na maszynach które rozrywają ludzkie ciała i gdzie drony snajperskie krzyczą jak dzieci.
 
Możemy pomóc osłabić machinę propagandową imperium, podnosząc świadomość tego, co ona robi i jak działa, ponieważ propaganda działa tylko wtedy, gdy nie wiesz, że jesteś na nią narażony.
Pomóż ludziom zobaczyć, jak oszukują ich środki masowego przekazu, wskaż wszelkie oznaki świadczące o tym, że żyjemy w królestwie kłamstw i pomóż szerzyć świadomość tego, co jest prawdą i co jest naprawdę możliwe.

Wszelkie pozytywne zmiany w ludzkim zachowaniu, bez względu na skalę, zawsze poprzedzane są rozszerzeniem świadomości.
Szerzenie świadomości to pierwszy krok w stronę zdrowego świata, a każdy z nas może to robić na swój sposób każdego dnia.
 
 
 
Źródło:
https://uncutnews.ch/drohnen-spielen-aufnahmen-von-weinenden-babys-und-schreienden-frauen-um-menschen-ins-freie-zu-locken-und-dann-zu-ermorden/
24 kwiecień 2024

Caitlin Johnstone  

  

Komentarze

  

Archiwum

Hegemonia dolara?
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Klerofszyści w Radio Maryja zagrożeniem dla Demokracji..."
grudzień 12, 2006
Janusz Górzyński
Kariera Hitlera i Jego Zemsta na Polsce
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
UPA
październik 18, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Brońmy się przed zdradą
czerwiec 30, 2004
Marek Kamiński
Mieli zbudować Japonię, a powstał Bangladesz
wrzesień 9, 2002
PAP
Na spotkanie z Michnikiem o Kubie !!!
luty 21, 2008
marduk
Cała prawda jest "naked"
październik 11, 2008
Art
Spadkobiercy "Solidarności"
styczeń 16, 2005
ks. Czesław S. Bartnik
ANTYSEMITYZM (fragment bajki politycznej)
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
Majaczenia gospodarcze, czyli jak donosi PAP :
wrzesień 4, 2002
Artur Łoboda
Zbyt trudna pisownia nazw województw!
styczeń 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Déjà vu - konferencja w Monachium 1938
luty 18, 2008
marduk
"Tarcza" nie jest warta odnowy Zimnej Wojny USA z Rosją
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stanislaw Michalkiewicz
kwiecień 11, 2006
Gośka
Przybylo osad na West Bank podczas wojny z Libanem.
październik 5, 2006
gosc
Lech Kaczyński: możliwe, że w Iraku zostaniemy jeszcze dłużej
luty 7, 2006
PAP
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
marzec 6, 2009
tłumacz
Kolejny raz o 11 września
czerwiec 19, 2004
(ak)
Kontynuatorzy z SLD (6)
W kulturze - jak za Bieruta

czerwiec 25, 2003
Paweł Siergiejczyk
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media