ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Informator z domu starców w Berlinie: Straszna śmierć po szczepieniu 
15 luty 2021      Obserwator
Piperzenie konfederackich popaprańców  
13 listopad 2025     
Plusy ujemne 
23 grudzień 2020     
Dlaczego zaprzestali głosić teorie o "odporności stadnej"? 
25 maj 2021     
„Harakiri USA” czyli ustawowo ustalana granica zaciągania kredytów 
22 lipiec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Wiktor Czarnecki poleca DŻWIĘK ŁOTROWSKI Wiesława Sokołowskiego 
29 czerwiec 2014      www.trwanie.com
Jest mi niewyobrażalnie wstyd  
17 październik 2021      Artur Łoboda
Mdli mnie, gdy myślę o tym Papieżu 
19 marzec 2012      Artur Łoboda
Rabunek Ropy Naftowej w Ekwadorze 
1 marzec 2011      Iwo Cyprian Popgonowski
Trump zmienia kurs w sprawie planu dotyczącego Gazy, mówi: „nikt nie wydala Palestyńczyków” 
16 marzec 2025     
Zaiste wyjątkowo 
16 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Rzygać się chce - gdy czyta się tego kurdupla 
15 sierpień 2009      Artur Łoboda
Pół mózg 
29 listopad 2019      Artur Łoboda
List otwarty do władz III RP oraz do Polskiego Społeczeństwa 
11 grudzień 2016     
Liberalny totalitaryzm 
13 luty 2011      źródło "Nowe Państwo"
Prawda o lewicy 
11 marzec 2013      Artur Łoboda
Życie polskiego emeryta w Australii  
27 marzec 2019      Alina
Marian Hemar - Katyń 
23 sierpień 2011     
Wiesław Sokołowski ODEZWA DO DZWONU 
10 luty 2012      www.trwanie.com
Ryży to fałszywy 
18 listopad 2015      Artur Łoboda

 
 

Dyrektor WHO Europe mówi, że rządy powinny przestać egzekwować blokady



Dyrektor regionalny Światowej Organizacji Zdrowia na Europę Hans Kluge mówi, że rządy powinny zaprzestać egzekwowania blokad, chyba że w „ostateczności”, ponieważ wpływ na inne obszary zdrowia i dobrostanu psychicznego jest bardziej szkodliwy.

W wywiadzie dla Euro News Kluge ostrzegał przed nakładaniem kolejnych blokad, chyba że są one „absolutnie konieczne”.

„Mówi, że szkody dla innych dziedzin zdrowia, zdrowia psychicznego, przemocy domowej, szkół i leczenia raka są zbyt duże” - napisał na Twitterze dziennikarz Darren McCaffrey.

NOWOŚĆ: Dyrektor WHO Europe, Hans Kluge, mówi mi, że żaden rząd nie powinien narzucać kolejnej narodowej blokady, chyba że jest to absolutnie konieczne, w ostateczności

Mówi, że szkody w innych obszarach zdrowia, zdrowiu psychicznym, przemocy domowej, szkołach i leczeniu raka są zbyt duże. Pic.twitter.com/jzbh9YbH7z
- Darren McCaffrey (@DarrenEuronews) 13 października 2020 r

Ostrzeżenie Kluge'a zgadza się z ostrzeżeniem specjalnego wysłannika WHO ds. COVID-19, dr Davida Nabarro, który niedawno powiedział Spectatorowi w wywiadzie, że światowi przywódcy powinni przestać narzucać blokady jako odruchową reakcję, ponieważ czynią „biednych ludzi strasznie biedniejszymi”.

OBEJRZYJ: Dr David Nabarro, specjalny wysłannik WHO ds. Covid-19, mówi Andrew Neilowi: „Naprawdę apelujemy do wszystkich światowych przywódców: przestańcie używać blokady jako podstawowej metody kontroli”. Obejrzyj pełny wywiad tutaj: https://t.co/XLdaedsKVS #SpectatorTV @afneil | @davidnabarro pic.twitter.com/1M4xf3VnXQ
- The Spectator (@spectator) 9 października 2020 r

Odbija się również echem wśród wielu innych ekspertów, którzy desperacko próbowali ostrzec rządy, że blokady zabijają więcej ludzi niż sam wirus, ale zostały w dużej mierze zignorowane.

Niemiecki minister współpracy gospodarczej i rozwoju Gerd Muller ostrzegł niedawno, że blokady COVID-19 doprowadzą do „jednego z największych” kryzysów głodu i ubóstwa w historii.

„Spodziewamy się w tym roku dodatkowych 400 000 zgonów z powodu malarii i HIV na samym kontynencie afrykańskim” - powiedział Muller, dodając, że „jeszcze pół miliona umrze z powodu gruźlicy”.

Komentarze Mullera pojawiły się miesiące po tym, jak badanie, które wyciekło z wnętrza niemieckiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, ujawniło, że wpływ blokady kraju może skończyć się śmiercią większej liczby ludzi niż koronawirus z powodu ofiar innych poważnych chorób, które nie są leczone.

Inne badanie wykazało, że blokady konserwatywnie „zniszczą co najmniej siedem razy więcej lat ludzkiego życia” niż ocalą.

Profesor Richard Sullivan ostrzegł również, że w Wielkiej Brytanii będzie więcej zgonów z powodu raka niż całkowita liczba zgonów z powodu koronawirusa z powodu ograniczenia dostępu ludzi do badań przesiewowych i leczenia w wyniku blokady.

Jego komentarze zostały powtórzone przez Petera Nilssona, szwedzkiego profesora chorób wewnętrznych i epidemiologii na Uniwersytecie w Lund, który powiedział: „To bardzo ważne, aby zrozumieć, że liczba zgonów spowodowanych COVID-19 będzie znacznie mniejsza niż liczba zgonów spowodowanych blokadą społeczną, gdy gospodarka jest zrujnowany ”.

Według profesora Karola Sikory, onkologa konsultanta NHS, może dojść do ponad 50 000 zgonów spowodowanych rakiem w wyniku zawieszenia rutynowych badań przesiewowych podczas blokady w Wielkiej Brytanii.

Eksperci ostrzegają również, że na świecie będzie 1,4 miliona zgonów z powodu nieleczonych zakażeń gruźlicą z powodu blokady.

Jak już wcześniej podkreślaliśmy , konsorcjum analityków danych w Republice Południowej Afryki stwierdziło, że konsekwencje gospodarcze blokady kraju doprowadzą do 29 razy większej liczby osób umierających niż sam koronawirus.
https://www.zerohedge.com/medical/who-europe-director-says-governments-should-stop-enforcing-lockdowns

15 październik 2020

Obserwator 

  

Komentarze

 

Już czują czosnkowym nosem, że każda następna blokada spowoduje wybuch i likwidację WHO. Wszystkich cwaniaków zamknie się w odosobnieniu a my wszyscy odetchniemy pełną piersią!

2020-10-15
Alina

 

To zwykła żydowska choroba, aplikowana frajerom.
Może skończyć się tylko wtedy jak wyginą nosiciele tej "pandemii" czyli rządzący i propagujący ją dziennikarze.
A jak wyginą skoro są zdrowi i wypasieni? Ano pewnie trzeba im w tym dopomóc.

2020-10-15
Marek Zadrożniak

  

Archiwum

Bezpieka coraz bardziej niebezpieczna
wrzesień 4, 2003
Romuald Bury
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
październik 19, 2008
Artur Łoboda
Lodu nie było!
grudzień 20, 2003
Z frontu walki z faszyzmem
sierpień 4, 2006
®© Stanisław Michalkiewicz
Milenijny rząd czyli PZU zmienia właściciela
czerwiec 29, 2004
Jakub Sakowicz
Kto i dlaczego dusi rozwoj darmowej energi
marzec 9, 2007
kruzoe
"¬ródło naszej chwały"
kwiecień 21, 2005
Rzeczpospolita złodziei
luty 12, 2003
Artur Łoboda
Samobójstwa deportowanych
marzec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lucky Larry wants $12.3 billion more for 9/11
czerwiec 19, 2008
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
Kiedy obudzą się Polacy ?
lipiec 25, 2003
Adrian Burchard
Armia oprawców
luty 14, 2008
marduk
Do pseudopatriotów - idiotów
październik 3, 2005
Artur Łoboda
Największa w Historii Zasłona Dymna
maj 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Zbrodnia Dwunastolatka w USA i Wyrok 30 Lat Więzienia
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy Jako "Kozly Ofiarne" Fałszywego Mitu Żydowskiego w USA
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Fanatycy
grudzień 8, 2008
Artur Łoboda
Władza
październik 3, 2004
Bezrobocie obce urzędnikom
sierpień 16, 2004
www.dziennik.krakow.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media