ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Pora powiedzieć to głośno 
29 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Konieczna de-bizantyzacja życia publicznego 
10 luty 2016      Artur Łoboda
"Fenomen Tymińskiego" 
3 czerwiec 2015      Artur Łoboda
“Lisowczyk” Rembrandt’a 
26 listopad 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Pytanie do prawników 
7 sierpień 2020      Artur Łoboda
Drony odtwarzają nagrania płaczących dzieci i wrzeszczących kobiet, aby zwabić ludzi na zewnątrz, a następnie ich zamordować 
24 kwiecień 2024      Caitlin Johnstone
Banderowcy w nowym rządzie 
6 marzec 2014      www.polskawalczaca.com
Czy to Chiny nagrały filmy o upadkach ludzi w Wuhan? 
28 kwiecień 2021     
Doktor Joseph Sansone składa na Florydzie pismo Mandamus, aby zmusić gubernatora DeSantisa do wprowadzenia zakazu „szczepionek” na Covid-19 
12 marzec 2024      Ethan Huff
Rozwój ujemny 
21 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Szanghaj wpada w piekło, gdy blokada COVID wywołuje stan wojenny, aresztowania i samobójstwa 
17 kwiecień 2022      Ethan Huff
Kanada wykorzystała plandemię, aby dostosować się do programu Światowego Forum Ekonomicznego 
15 maj 2022      Ethan Huff
Agonia dolara? 
15 październik 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Demonstracja na stacji Brighton przeciwko ludobójstwu w Rafah 
18 luty 2024     
Wymiar sprawiedliwości Trzeciej Rzeszy, czy też Trzeciej RP? 
30 grudzień 2017     
Warto to zbadać 
11 styczeń 2022      Artur Łoboda
Od 22 lat prowadzona jest przeciwko Narodowi Polskiemu wojna 
13 listopad 2011      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część druga  
25 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Neoliberalna kontrrewolucja
Centra władzy manipulują, uzależniają i terroryzują ludność
 
15 wrzesień 2020     
Kiedy sędziowie przeprosili za sądy stalinowskie? Poststalinowskie sądownictwo w Trzeciej RP! 
7 lipiec 2025      Artur Łoboda

 
 

Skandaliczne tuszowanie: diagnozy raka w wojsku ponad trzykrotnie wzrosły od czasu wprowadzenia szczepień

 
 
Wczorajszy panel „COVID-19: druga opinia”, zorganizowany w Waszyngtonie przez senatora Rona Johnsona, ujawniał kolejne bomby, ponieważ wciąż napływają nowe dane, które pokazują, że „szczepionki” przeciwko Covid-19 nie są ani bezpieczne, ani skuteczne.
Lekarze z całego spektrum mówili o tym, co widzą w terenie, podczas gdy inni paneliści-eksperci ujawnili potępiające dane, które demonstrują nie tylko ogromny problem medyczny, ale także skoordynowane tuszowanie przestępstw popełnianych przez członków naszego rządu .
 


Konserwatywny komentator Daniel Horowitz z The Blaze opublikował kolejną bombową informacji, którą otrzymał od jednego z panelistów, adwokata Thomasa Renza:


Mogę podzielić się z Wami informacją od adwokata Thomasa Renza, że ​​liczba zdiagnozowanych przypadków raka w wojskowym systemie DMED wzrosła z 5-letniej średniej (2016-2020) 38 700 rocznie do 114.645 w pierwszych 11 miesiącach 2021 roku.


W przeciwieństwie do VAERS, gdzie pesymiści mogą sugerować, że każdy może się zgłosić, jest to system obsługiwany tylko przez lekarzy wojskowych i określa ilościowo każdy kod ICD w wojsku do rozliczania opieki nad pacjentem.
Jest to ostatecznie zdefiniowana i skończona populacja z doskonałym nadzorem.

W przeciwieństwie do VAERS, gdzie pesymiści mogą sugerować, że każdy może się zgłosić, jest to tylko przez lekarzy wojskowych i określa ilościowo każdy kod ICD w wojsku do rozliczania opieki nad pacjentem.
Jest to ostatecznie zdefiniowana i skończona populacja z doskonałym nadzorem.


— Daniel Horowitz (@RMConservative) 25 stycznia 2022 r.


Opublikował również nagranie wideo przedstawiające Renza na panelu, wyjaśniające niektóre z innych oszałamiających danych, które zgromadził:


Film z Renzem jest tutaj. Znam 2 z 3 cytowanych sygnalistów. Ich referencje są bez zarzutu. Podpułkownik Chambers jest jednym z niewielu lekarzy Green Beret w wojsku. Właściwie to się myliłem. Jeden z informatorów powiedział mi właśnie, że to był październik, a nie listopad. To jest 10 miesięcy danych poza wykresem w porównaniu do poprzednich 12 miesięcy!


Jednym z największych wniosków jest to, że dane są bez zarzutu i są szeroko dostępne dla DoD, CDC, FDA i całego reżimu Bidena-Harrisa. Innymi słowy, wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że ciosy prawie na pewno powodują niemożliwy do utrzymania wzrost raka u skądinąd młodych i zdrowych Amerykanów w wieku wojskowym, i trzymają te informacje z dala od ludzi.



Film Renza jest tutaj https://t.co/L61yEGayfV Znam 2 z 3 cytowanych sygnalistów. Ich referencje są bez zarzutu. Podpułkownik Chambers jest jednym z niewielu lekarzy Green Beret w wojsku.

— Daniel Horowitz (@RMConservative) 25 stycznia 2022 r.

Właściwie to się myliłem. Jeden z informatorów powiedział mi właśnie, że trwał październik, a nie listopad. To jest 10 miesięcy danych poza wykresem w porównaniu do poprzednich 12 miesięcy!

— Daniel Horowitz (@RMConservative) 25 stycznia 2022 r.

Świadectwo, które złożył Renz, powinno wystarczyć, aby zmusić nasz rząd do natychmiastowego wstrzymania forsowania szczepionek, ponownej oceny posiadanych danych i udostępnienia ich opinii publicznej do niezależnej analizy.
Oczywiście nie zrobią tego, ponieważ mają uniwersalny program szczepień, którego nie będą dobrowolnie przerywać.
Podzielenie się tymi danymi i ujawnienie odpowiedzialności, jaką poniosą za to, co próbują zrobić ludziom, będzie wymagało wspólnego wysiłku ze strony patriotów.


„Mamy znaczne dane pokazujące, że na przykład zaobserwowaliśmy wzrost poronień o prawie 300% w porównaniu z pięcioletnią średnią” – powiedział Renz.
„Zaobserwowaliśmy prawie 300% wzrost zachorowań na raka w ciągu pięcioletniej średniej”.


To kluczowa informacja dla całej populacji, ale to, co ujawnił później, powinno nas zaniepokoić stanem naszej gotowości wojskowej.


„Widzieliśmy — ten niesamowity — neurologiczny. Czyli problemy neurologiczne, które dotknęłyby naszych pilotów, ponad 1000% wzrost. 1000”, - powiedział.


Senator Johnson musiał przerwać, aby powtórzyć, co te liczby oznaczają z innej perspektywy. – Dziesięć razy – powiedział.
„To dziesięć razy więcej”.


Renz kontynuował: „82 000 rocznie do 863 000 w ciągu roku.
Nasi żołnierze są poddawani eksperymentom, kaleczeni, a czasem nawet zabijani”.


Przemówienie senatora Johnsona i odważnych Amerykanów na swoim panelu jest ważnym krokiem, ale informacje zostaną zmiecione pod dywan, jeśli nie wzmocnimy przekazu tak głośno, jak to tylko możliwe.
 
 
Źródło:
thelibertydaily.com/bombshell-cover-up-cancer-diagnoses-in-the-military-rose-over-three-fold-since-jabs-were-introduced/

 
31 styczeń 2022

J.D. Rucker 

  

Komentarze

  

Archiwum

Lichwiarski kapitalizm powodem obecnego kryzysu
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jajko czy kura? - Kapitalizm (3)
lipiec 28, 2004
Artur Łoboda
Irak: Czas wyjść !
sierpień 14, 2003
przesłała Elżbieta
Odbudowa owszem ale nie w Faludży
lipiec 2, 2006
Dahr Jamail
Jaką cenę ma pokój?
luty 10, 2003
IAR
Wizyta premiera Tuska w Moskwie - garść refleksji na gorąco
luty 9, 2008
Adam Smiech
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
Komputerowe wybieranie etyka do kontroli, czyli ekipa dla wipa
czerwiec 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
Jak Polak z zagranicy może pomóc Polsce?
lipiec 13, 2005
Artur Łoboda
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Na śmierć i życie
listopad 11, 2004
Włodzimierz Knap
Głodomór na Ukrainie Lazara Kaganowicza
listopad 14, 2007
przysłał ICP
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
Superprzetarg dla rządu
luty 6, 2003
Piotr Śmiłowicz http://www.rzeczpospolita.pl/
Dla PAP to są "Dziwne praktyki w VW!"
wrzesień 14, 2008
PAP
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
Uniki jako strategia obronna
sierpień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
 "Solidarność kłamstwa" na temat Grodna oraz Mińska
sierpień 12, 2005
Marek Głogoczewski
Odwracanie uwagi od bieżących problemów
listopad 4, 2005
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media