ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Krótka Historia Niemców i Lechitów 
4 marzec 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Rządy kontrolują światowe rezerwy paliwa – czy zwycięża kapitalizm państwowy? 
25 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Zbrodnia urzędnicza 
4 kwiecień 2020     
"Nowoczesny Patriotyzm" wedle Komorowskiego 
27 grudzień 2012      Artur Łoboda
Apel do Ewy Kopacz ws.rozpowszechnienia informacji o referendum 6 września  
6 sierpień 2015      Ruch na rzecz JOW
Morawiecki robi wszystko w bankierskim stylu 
28 maj 2020     
Zbrodniczy ochraniarze firmy „Xe” 
20 grudzień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Polska historia - czy na pewno polska?  
17 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Lucyna Kulińska i Agnieszka Piwar o współczesności Ukrainy 
20 kwiecień 2018      eMisjaTv
Spacer po przedwojennym Lwowie 
21 maj 2012     
Nowy - platformowy straszak 
24 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Motoryzacyjny relikt stalinizmu 
3 luty 2018      Artur Łoboda
W dobie globalnego internetu cenzura niemiecka działa w polskojęzycznych portalach! 
15 wrzesień 2017      Akna
Drugie najsłabsze ogniwo  
28 listopad 2020     
2012 Cicha rocznica 
27 lipiec 2010      Goska
Terroryści z Państwa Islamskiego opublikowali cennik chrześcijańskich kobiet 
8 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Prawo prasowe 
10 grudzień 2010     
Pobudka! 
2 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Najwyższy czas zrozumieć "wydarzenia marcowe" 
6 grudzień 2015      Artur Łoboda
Sprawa obowiązkowych szczepień jest martwa… Omicron właśnie ją zabił  
4 grudzień 2021      Kit Knightly

 
 

Scenariusz, który się w głowie nie mieści


 
Judzenie to rodzaj zachowania, które poprzez podstęp  i omotanie atakowanego słownie człowieka, ma doprowadzić do takiego jego zachowania - które zostało zaplanowane - przez atakującego.


Judzenie - to podstawa współczesnej polityki światowej - odkąd władzę nad światem zdobyli judzący.

Założona przez fanatyków żydowskich w 1987 roku Światowa Organizacja Syjonistyczna - na wiele lat wyprzedziła w swej ideologii fanatyzm nazistowski.
Zanim Niemcy wymyślili ideę Trzeciej Rzeszy - to Syjoniści mieli już plan stworzenia Wielkiego Izraela - po wypędzeniu Arabów z Palestyny.
Jednak większość europejskich Żydów nie miała ochoty uczestniczyć w tym planie.
Dlatego Syjoniści podejmowali różne działania - by Ich do tego zmusić.

Nie ulega wątpliwości, że to żydowscy komuniści zmusili dowództwo niemieckie do bezwarunkowej kapitulacji w listopadzie 1918 roku.
W Niemczech trwała wtedy rewolucja - podobna do rewolucji bolszewickiej w Rosji.
W lipcu 1918 roku dotarła na Zachód informacja o wymordowaniu rodziny Carskiej w Rosji.
To samo mogło się przydarzyć w Niemczech...
I dlatego dowództwo niemieckie poddało się - wobec Zachodu, by spacyfikować bunty w Berlinie i innych miastach.
Przywołanie udziału żydowskich komunistów w rewolucji niemieckiej 1918 roku - stało się mantrą powtarzaną w celu uzasadnienia późniejszej eksterminacji Żydów.
Tymczasem w hitlerowskim NSDAP brylowało wielu Żydów- jak choćby Minister propagandy Josef Goebbels.
A choćby i sam Hitler doskonale wiedział, że miał żydowskie korzenie.

Tak więc mit założycielski - "nienawiści Niemców do Żydów" - stał się mantrą powtarzaną przez dziesięciolecia.
Przemilcza się przy tym fakt, że bankierzy i przemysłowcy żydowscy wsparli Hitlera finansowo - w jego drodze do zdobycia władzy!
Celem była taka polityka nazistów, by zmusili jak największą liczbę niemieckich Żydów - do emigracji do Palestyny.
Rzecz w tym, że w przeciwieństwie do milionów Żydów w Europie wschodniej - niemieccy Żydzi byli dość dobrze wykształceni i odrzucali ortodoksję żydowską, która bardzo ostro sprzeciwiała się idei stworzenia Państwa żydowskiego, albowiem wedle Ich wierzeń - takie państwo miało powstać dopiero - po przyjściu Mesjasza.


Na samym początku sprawowania władzy w 1933 roku - na polecenie Syjonistów - naziści wykonali kilka pierwszych gestów niechęci i nieudanego bojkotu przeciwko firmom żydowskim.
Wtedy doszło do podpisania przygotowywanej od lat umowy między Niemcami, a Syjonistami - na mocy której Państwo niemieckie miało pomóc w wysłaniu pierwszych 60 tysięcy niemieckich Żydów - do Palestyny.

Wikipedia podaje:

"Porozumienie Haavara ( hebr .: הֶסְכֵּם הַעֲבָרָה ‎tłum .: heskem haavara w tłumaczeniu : „umowa o przeniesieniu”) było porozumieniem między nazistowskimi Niemcami a syjonistycznymi niemieckimi Żydami podpisanym 25 sierpnia 1933 r.
Porozumienie zostało sfinalizowane po trzech miesiącach rozmów prowadzonych przez Federację Syjonistyczną Niemiec , Bank Anglo-Palestine (na polecenie Agencji Żydowskiej ) i władze gospodarcze nazistowskich Niemiec.
Był to główny czynnik umożliwiający migrację około 60 000 niemieckich Żydów do Palestyny ​​w latach 1933–1939. [1]
Porozumienie umożliwiło Żydom uciekającym przed prześladowaniami pod rządami nowego reżimu nazistowskiego przeniesienie części ich majątku do Brytyjskiej Mandatowej Palestyny . [2]
Emigranci sprzedali swoje aktywa w Niemczech, aby zapłacić za podstawowe towary (wyprodukowane w Niemczech), które miały zostać wysłane do Obowiązkowej Palestyny. [3] [4]
Porozumienie było kontrowersyjne i było krytykowane przez wielu żydowskich przywódców zarówno w ruchu syjonistycznym (np. przywódca rewizjonistycznych syjonistów Ze'ev Żabotyński ), jak i poza nim, a także przez członków zarówno partii nazistowskiej , jak i niemiecka opinia publiczna. [4]
Dla niemieckich Żydów porozumienie umożliwiło opuszczenie coraz bardziej wrogiego środowiska w Niemczech; dla Yishuv , społeczności żydowskiej w Palestynie, oferował dostęp zarówno do pracy imigrantów, jak i wsparcia ekonomicznego;
Niemcom ułatwiło to emigrację niemieckich Żydów, łamiąc jednocześnie antyhitlerowski bojkot z 1933 roku , który cieszył się masowym poparciem wśród Żydów europejskich i amerykańskich i był uważany przez państwo niemieckie za potencjalne zagrożenie dla niemieckiej gospodarki. [4] [5]"


Pomimo syjonistycznej demagogii możemy pomiędzy wierszami tego tekstu odczytać zamiar i skutek działania Syjonistów.
Proszę zapamiętać, że flaga Izraela to symbol Syjonistów!

To nie jest ani symbol judaizmu, ani symbol Żydostwa.
Flaga Izraela to symbol Syjonistów, a więc symbol żydowskich nazistów!
12 grudzień 2023

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Zgodnie z przewidywaniami - Prezydent nie przyszedł
marzec 15, 2005
(PAP/zaprasza.net)
Plama na imażu i na stole – hipokryzja w mediach
luty 20, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wpadli we własne sidła
marzec 27, 2004
PAP
Amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW
marzec 2, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Dokąd zmierza Ukraina?
październik 31, 2004
opolskoma
Opowiadanie bez tytułu
maj 29, 2008
Marek Jastrząb
Ku rozwadze - zdrajcy
czerwiec 14, 2008
Artur Łoboda
"Big Cyc" i "Mały Fiutek"
styczeń 22, 2007
Jacek Zychowicz
Odezwa do upiększaczy oraz do nieprzemakalnych racjonalizatorów
marzec 8, 2006
Wiesław Sokołowski
Ludzkie gnojowisko
wrzesień 4, 2003
Adam Zieliński
Były premier Włoch Giulio Andreotti skazany na 24 lata więzienia
listopad 17, 2002
PAP
TWÓRCZOŚĆ,POEZJA i KOMENTATORZY
czerwiec 29, 2008
Marek Jastrząb
Polska jej dobro ich nie obchodzi
grudzień 5, 2007
PAP
"Wedle Rozkazu"
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie przenoście nam Lenina do warszawki
luty 9, 2007
Remigiusz Okraska
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
Rekomendacje
marzec 15, 2008
Artur Łoboda
PiS: Pitera chwali Hitlera
wrzesień 18, 2007
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media