|
Zamiast odrodzenia Narodu
|
|
W latach 1998-199 stworzyłem scenariusz strategii promocji Krakowa - przewidujący zmiany gospodarcze najbliższych lat.
Mój scenariusz - mimo oczywistych praw autorskich, został bezczelne skradziony przez Urząd Miasta Krakowa - bez zapłaty za prawa i podpisania autorstwa.
Od 2002 roku funkcjonuje Portal Kraków Zaprasza, który z racji swojej unikalności - doskonale promował nasze Miasto.
Przez wiele lat Urzędnicy Miejscy kopiowali nasze projekty, a czasem posuwali się do kradzieży zdjęć i przepisywali po swojemu - nasze artykuły.
Zirytowani takim stanem rzeczy powstrzymaliśmy się od wszelkiej inicjatywy w promocji Krakowa, a wtedy urzędnicy miejscy - z braku umiejętności myślenia - zatrudnili agencję reklamową, która stworzyła ogromnie drogą strategię reklamową pod hasłem "w Krakowie nie ma czasu na sen".
Prowadzona głównie w Anglii - kampania ta przyniosła skutek i w następnym roku Kraków był już największym domem publicznym Europy.
Działania takie są możliwe tylko dlatego, że Krakowska Prokuratura chroni Prezydenta Krakowa - Jacka Majchrowskiego i wszystkie zgłoszenia o dokonaniu przez tego człowieka przestępstw - są umarzane.
(W najbliższym czasie Polacy będą mogli zobaczyć Majchrowskiergo w roli następcy Komorowskiego - bo już do tej roli jest przygotowywany.)
Najważniejszym celem tego artykułu jest przestroga przed działaniem Rządu Tuska.
Zaledwie zasygnalizowany projekt utworzenia Polskiej Szkoły Filozofii - jest na pewno już analizowany przez odpowiednie komórki rządowe.
I niedługo nastąpi próba przejęcia tej idei - w celu jej pacyfikacji.
Tym bardziej, że jest to najbardziej niebezpieczna dla rządzącej PO idea społeczna.
Może nazwą swoje działanie "nowoczesną filozofią", albo jakoś podobnie.
Polacy powinni być gotowi na takie działania, które skierowane są na pacyfikację społecznej aktywności.
Rząd Donalda Tuska ma w tym względzie wielkie doświadczenia.
|
|
10 czerwiec 2013
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nie nam rozpacz
maj 7, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Russian-Jewish
Mafia Revealed
styczeń 4, 2007
Przesłał ICP
|
Raport antyimperialny (czerwiec)
lipiec 18, 2006
William Blum
|
Polska - początek czy koniec drogi
styczeń 11, 2005
Artur Łoboda
|
"Milczenie owiec"
wrzesień 5, 2004
Artur Łoboda
|
"Z Bogiem na czacie"
marzec 11, 2006
Kazik
|
Galeria, hotel, a potem kolejne hotele i biurowce
marzec 7, 2006
Magdalena Kursa
|
Drodzy Rodacy
kwiecień 18, 2003
|
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
|
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Puszka Pandory otwarta
kwiecień 15, 2003
IAR
|
Jak uratowaliśmy Europę
sierpień 16, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
|
Projekt "Tarczy" upada, Obama odrzuca politykę Busha
luty 8, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co mamy dalej robic ?
marzec 31, 2005
Henryk Wesolowski
|
"Wojna w Iraku zagraża losom ludzkości"
marzec 22, 2003
PAP
|

marzec 26, 2003
|
Komuniści chronieni przez Żydów?
wrzesień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
US Must Reevaluate Its Relationship With Israel
grudzień 18, 2007
Scott Ritter
|
Tytus de ZOO powrócił
kwiecień 27, 2003
Artur Łoboda
|
"Dziennik" z kropką
maj 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|