|
Wyrok Sądu w sprawie masek na twarz
|
|
W filmie "Zniesławienie" - autorstwa Yoava Shamira, ukazana była między innymi scena nauki o holokauście w amerykańskiej szkole.
Młoda Żydówka zapytała nauczyciela: dlaczego Żydzi osadzeni w obozach koncentracyjnych - za pośrednictwem swojego adwokata - nie złożyli skargi na bezprawne aresztowanie?
Ta porażająca niewiedza młodych Żydów - wywołała wiele późniejszych - moich przemyśleń i - kiedy Rząd Mateusza Morawieckiego dokonał w marcu 2020 roku zamach stanu i wytoczył wojnę przeciwko Narodowi Polskiemu - pod pretekstem fikcyjnej epidemii - wielokrotnie składałem różne Skargi i zawiadomienia o zbrodni ludobójstwa - dokonywanych przez Morawieckiego, Niedzielskiego i innych.
O ile podporządkowana Zbigniewowi Ziobro Prokuratura WSPÓŁUCZESTNICZY w zamachu stanu i zbrodni ludobójstwa na Narodzie Polskim - to niektórzy Sędziowie zachowali resztki przyzwoitości.
22 lipca 2021 roku, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie wydał Wyrok - zobowiązujący Premiera Mateusza Morawieckiego do:
"podania chociaż jednego dowodu naukowego na skuteczność maseczek na twarz, przyłbic i wszelkich form osłony twarzy w ochronie przeciwko wirusowi SARS CoV-2,
albo
by Premier RP przyznał publicznie, że "nie posiada wiedzy o dowodach naukowych - na skuteczność masek na twarz - w ochronie przed SARS CoV-2".
http://zaprasza.net/a.php?article_id=36747
Premier ma na wykonanie Wyroku 14 dni.
Ponieważ mnie - Wyrok Sądu został przesłany po ponad miesiącu - to pozostawiam jeszcze margines czasowy na potwierdzenie, że Premier nie wykonał Wyroku Sądu.
W tej sytuacji WSZYSTKIE żądania zakładania masek na twarz w sklepach i Urzędach staną się BEZPRAWNE!
|
|
12 wrzesień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Otrzymałem następujące wezwanie czytelnika:
"Proszę o załączenie linku do wyroku w sprawie Pr 164/10 Sygn. akt II SAB/Wa 117/21 lub sentencji wyroku sądu w sprawie maseczek.
podpis
Zorro"
Wyjaśniam więc, że pełną treść Wyroku zamieszczę niebawem w formie tekstowej, a nie jako skan.(Jest co czytać)
Mam wątpliwości: czy podać nazwiska trzech Sędzi w tej sprawie?
Wykazały dużą odwagę i nie chciałbym Im zaszkodzić.
Natomiast zawarty w zapytaniu "Pr 164/10" to NUMER Polskich Niezależnych Mediów w sądowym Rejestrze Dzienników i Czasopism.
|
|
2021-09-12
Artur Łoboda
|
|
|
|
Bez Ideologii (?)
czerwiec 2, 2002
Marcin Masny
|
Tańczący szczur historii
luty 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Jak zniewolic swiat ?
kwiecień 8, 2007
przesłała Elzbieta
|
W USA stopy procentowe bez zmian
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
|
Do pseudopatriotów - idiotów
październik 3, 2005
Artur Łoboda
|
America's Baltic Time Bomb
maj 29, 2007
przysłał ICP
|
Erna Rosenstein 1913-2004
listopad 14, 2004
Artur Łoboda
|
W pogoni za pewnym zyskiem, czyli "gospodarka" spekulacji
lipiec 5, 2002
Zbigniew Żukowski
|
Gospodarka Indii Szybko Rosnie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Harpagoni, na start!
kwiecień 14, 2008
Marek Jastrząb
|
Kwadratowe kłamstwo przy stole okrągłym
kwiecień 21, 2004
Andrzej Fromm
|
Czy konflikt z Irakiem jest wojną ideologiczną?
sierpień 1, 2003
Włodzimierz J. Korab-Karpowicz
|
Antizoological* “Logos” of Noam Chomsky
sierpień 6, 2008
|
Własność to złudzenie
lipiec 6, 2008
przesłał .
|
Apel skazancow sowieckich - Polakow z Kazachstanu
listopad 13, 2006
W imieniu prezesa Zinkiewicza
|
Spalona pozycja spalona?
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Masowy eksodus i taka bida lekarzy w Polsce, że aż na medycenę trudno się dostać....
lipiec 14, 2006
Adam Sandauer
|
"Szczyt G20: Jest porozumienie ws. kryzysu"
listopad 17, 2008
Tomasz Zalewski
|
Akt oskarżenia w sprawie śląskiej afery korupcyjnej
czerwiec 28, 2002
PAP
|
|
|