ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dr Mirosław G. i prof. Tomasz G. - po prostu "biedne" ofiary systemu korupcyjnego w polskiej medycynie  
9 styczeń 2020      Alina
Syndrom Szydło 
9 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Stany Zjednoczone pod żydowską okupacją 
6 styczeń 2020     
"Obrońcy demokracji" 
14 sierpień 2017     
Jak sprawić, by zaczęli w końcu myśleć? 
29 luty 2016      Artur Łoboda
Spekulacje medialne: wirus SARS C-19 pochodzi z USA lub Chin  
11 czerwiec 2021     
Trzaskowski znowu kombinuje jak ukraść warszawiakom pieniądze na pokrycie strat, które spowodowały rządy PO 
17 październik 2020      Alina
Antypolonizm odgórny 
22 marzec 2013      Artur Łoboda
Ukraiński faszyzm 
28 październik 2021     
Źródło buty i arogancji 
25 luty 2016      Artur Łoboda
PiSowska zabawa w kotka i myszkę 
6 lipiec 2016      Artur Łoboda
Paszporty szczepień i nie tylko 
11 styczeń 2023      Liberty Counsel
Koledzy pseudopatriotów zawitali do Izraela 
13 marzec 2022      Artur Łoboda
Bydło w togach gorsze od zwierząt 
13 styczeń 2020      Artur Łoboda
Rok 1939 w świetle kluczowych faktów  
28 sierpień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Polaku, czy Ci nie żal? 
1 lipiec 2012      Artur Łoboda
Prawda o holokauście 
7 luty 2018     
Jakim trzeba być głupim? 
26 styczeń 2022      Artur Łoboda
Izraelskie dziedzictwo 
6 listopad 2023     
Polska - gra w dwa ognie 
5 grudzień 2017      GadowskiTV

 
 

Aktywistka pielęgniarska: Pracownicy służby zdrowia, którzy poparli politykę szpitali COVID-19, powinni stanąć przed sądem za zgony, które umożliwili

 
 
Pielęgniarka-weteranka z Wielkiej Brytanii wzywa do osądzenia i skazania wszystkich pielęgniarek, lekarzy i innych pracowników służby zdrowia, którzy poparli  politykę swoich pracodawców w zakresie pandemii koronawirusa Wuhan (COVID-19) i odpowiedzieli za zgony, które umożliwili.
 
Kate Shemirani, lat 56, jest 36-letnią weteranką pielęgniarstwa z Wielkiej Brytanii, która została nazwana „najniebezpieczniejszą kobietą w Wielkiej Brytanii i notoryczną przeciwniczką szczepionek” za jej działalność antyszczepionkową (anty-Covid) i orędownictwo na rzecz wolności zdrowia.
 
Ze względu na swoją działalność Shemirani stała się celem brytyjskiego rządu i mediów głównego nurtu. 
W zeszłym roku straciła licencję na wykonywanie zawodu pielęgniarskiego  w związku z niektórymi roszczeniami dotyczącymi COVID-19. 
Została później namierzona w procesach sądowych, ponieważ zorganizowała wiele protestów przeciwko COVID-19 .
 
Zbliżają się śledztwa w stylu norymberskim dla lekarzy
 
Podczas wystąpienia na „Dr. Jane Ruby Show”, Shemirani mówiła o ludziach, których nazywała „Pielęgniarki, które zostały” – lub o pracownikach służby zdrowia, którzy ślepo wspierali protokoły szpitalne dotyczące COVID-19, mimo że te zasady regularnie prowadzą do śmierci pacjentów.
 
Gospodyni dr Jane Ruby wspomniała, jak systemy szpitalne w całych Stanach Zjednoczonych zawieszały lub zwalniały pracowników, którzy nie chcieli się zaszczepić, i przymusowo umieszczali pacjentów w „protokole śmierci CDC”, podając im toksyczny lek, remdesivir. 
(Powiązane:  Dr Paul Marik: Szpitale ZABIJAJĄ pacjentów z COVID-19, odmawiając im podawania leków ratujących życie .)
 
Shemirani zwróciła uwagę, że w Wielkiej Brytanii pielęgniarki takie jak ona są odpowiedzialne za swoje działania zgodnie z kodeksem postępowania zawodowego.
 
„Tak więc, jeśli nic nie robisz, odpowiadasz również przed sądem, a ignorancja nie jest usprawiedliwieniem w sądzie” – powiedziała. Shemirani zwrócił następnie uwagę, że podczas procesów norymberskich, które odbyły się po II wojnie światowej, usprawiedliwienie nazistowskich lekarzy – że po prostu wykonywali rozkazy – nie zostało zaakceptowane.
 
Powiedziała: „Kiedy te [nazistowskie] pielęgniarki same stanęły przed sądem i zapytano je, dlaczego stosują eksperymentalne leki na pacjentach – na więźniach – ich wymówki:
"Nie chciałem zdenerwować mojego szefa".
„Po prostu wykonywałem swoją pracę”,
„Miałem rodzinę do wykarmienia w domu”,
nie uchroniło ich to przed więzieniem, życiem w więzieniu i powieszeniem – a wielu z nich powieszono”.
 
Shemirani ostrzegła, że ​​podobnie jak podczas procesów norymberskich, tego rodzaju wymówki, które pracownicy służby zdrowia mogą mieć dzisiaj - czyli przestrzeganie protokołów COVID-19, nie będą obowiązywać.  – Staniesz przed sądem – powiedziała. 
Ponieważ zawsze jest papierowy ślad, a jeśli historia nauczyła nas jednej rzeczy, to tego, że sprawiedliwość zostanie wymierzona”.
„Wiesz, że to, co robisz, jest złe” – kontynuowała. Shemirani mówiła o tym, jak wiele pielęgniarek rozmawiało z nią o tym, że nie uważają tego, co robią, za słuszne, ale że nie mogą odmówić wykonywania swojej pracy, ponieważ w przeciwnym razie ich sytuacja ekonomiczna stałaby się niepewna.
 
Shemirani dodała, że ​​o wiele więcej pielęgniarek jest zachwyconych nowo odkrytą pozycją autorytetu i niesłusznym zaufaniem, jakim obdarzyli je ludzie podczas pandemii.
 
„Nadużyłaś opinię publiczną, nadużyłaś zaufanie swoich pacjentów i nadużyłaś kariery. 
Wielu teraz boi się pielęgniarek” – powiedziała. 
„Na pewno staniesz przed sądem. 
To pewne i prawdopodobnie czeka cię sprawiedliwość.
 

 
 

 
Źródło:
https://conspiracy.news/2022-03-21-healthcare-workers-face-trials-for-covid-crimes.html
23 marzec 2022

Arsenio Toledo 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
"Niespodzianka pa?dziernikowa" czyli Bush zaatakuje Iran na tydzień przed wyborami
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
Prośba o interwencję w kwestii piekarza, którego ściga Fiskus się za czynione dobro
listopad 9, 2006
Życie w Gazie, czyli do Żydzi robią w Palestynie - wideo
listopad 25, 2007
przysłała Dorota
Brawo Minister Giertych- (Irak)
listopad 7, 2006
marduk
Apel przed referendum
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
Nie chorujmy!
kwiecień 23, 2003
katar
"Stały fragnent gry..."
luty 10, 2004
Artur Łoboda
Łapówki w marynarce wojennej
lipiec 18, 2002
PAP
Nierentowność kopalń
czerwiec 5, 2003
przesłała Elżbieta
Moralna odpowiedzialność za POLSKĘ
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Nas nie wygonią
kwiecień 9, 2003
słowa Marek Błaszczyk
Obłęd KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
maj 25, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
Rosja znow defiluje. Teraz 4 Listopada- rocznice wypedzenia Polakow z Kremla.
listopad 7, 2006
anonim
Opowiastka wigilijna
grudzień 24, 2008
Marek Olżyński
Inicjatywa - Stop Wojnie
marzec 22, 2003
Nowa Floriańska
marzec 6, 2006
www.krakow.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media