ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Mec. Joanna Modzelewska: Czy Polska i Kościół są w okowach służb specjalnych? 
30 grudzień 2018      TellTheTruth
Soros podjudza do wojny 
24 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Aforyzmy 9 Zygmunt Jan Prusiński  
29 lipiec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Światem rządzi PSYCHOPATA 
20 marzec 2026      Artur Łoboda
Ujawniono pandemię oszustwa: CDC przyznaje, że testy PCR nie działają  
11 styczeń 2022      Kevin Hughes
Przed szkodą i po szkodzie głupi 
20 luty 2012      Artur Łoboda
Przepis na mord rytualny 
6 styczeń 2022     
Afgańczycy popierają okupację USA 
12 styczeń 2010      tłumacz
Niczym psa 
6 luty 2018     
Biedroń kandydatem SLD i całej Lewizny na prezydenta Polski. Zwariowali? 
7 styczeń 2020      Alina
Rząd niemiecki potwierdza, że Jacques Baud został ukarany za tworzenie klimatu terroru. 
1 styczeń 2026      Le Point
Covid-Gate, The Political Virus  
28 wrzesień 2020     
Nieustanny atak na Nas - wszystkich 
15 kwiecień 2024     
19 lat Portalu 
20 marzec 2021     
Pseudopandemia  
29 czerwiec 2021     
Coś do myślenia: moja lista Żydów 
23 marzec 2012      Artur Łoboda
Kultura bez kultury 
22 luty 2011      Artur Łoboda
Kolumb 
2 styczeń 2014      Iwo Cyprian Pogonowski
Bill Gates potwierdza, że identyfikatory cyfrowe będą OBOWIĄZKOWE, aby móc uczestniczyć w życiu społecznym 
21 marzec 2024     
Wielki reset, część 1: Czterej jeźdźcy apokalipsy 
9 styczeń 2024     

 
 

Najgorzej jest w miastach

Odbicia fal elektromagnetycznych od budynków powodują, że nawarstwia się ich moc - w stosunku do bezpośredniego kontaktu w linii prostej.

To - mniej więcej tak - jak z siłą światła żarówki - rozświetlającej jasne pomieszczenie.
Po wielokroć odbite od ścian promieniowanie - daje dużo światła.

Ta sama żarówka ustawiona w plenerze - niewiele da światła.

Trafiłem kilka dni temu na film - w którym jakiś amator sprawdza natężenie pola elektromagnetycznego - w okolicach Norymbergi.

https://youtu.be/TT8qjoHZDo0

Nie są to wielkie - i groźne napięcia.
W zasadzie moje pomiary na terenie Małopolski - są zbliżone.

Kiedy jednak włączam miernik na osiedlu w Krakowie - to zaczyna być bardzo nieciekawie.
Napięcie dochodzi do 3V/m2.

Wedle Radzieckich i Rosyjskich uczonych - jest to napięcie bardzo niebezpieczne.
A oni dobrze wiedzą - co mówią.
Przeżyli niejedną katastrofę przemysłową w swoim Kraju i mają wystarczające kwalifikacje.

Pamiętam - jak w czasie komuny określenie "radziecki uczony" traktowane było z ironią.
Dzisiaj się to jednak zmieniło.
To Zachodni uczeni pokazują, że są skorumpowanymi łajdakami, którzy dla pieniędzy dopuszczą się niejednej niegodziwości.

W listopadzie 2019 roku ten BYDLAK Łukasz Szumowski podpisał rozporządzenie zwiększające stukrotnie dopuszczalną moc promieniowania elektromagnetycznego.
Argumentował to tym, że "jesteśmy zacofani" w stosunku do Zachodu.
W Stanach Zjednoczonych dopuszczalne promieniowanie było sto razy większe niż u Nas - i do takiego dorównali pisowcy.

Oczywiście nie wszędzie na Zachodzie tak jest.
Niektóre Kraje pozostały przy poprzednich - polskich normach.

O co w tym wszystkim chodzi?

Najlepiej - jak porównam sytuację do działania bomby atomowej.

W miejscu wybuchu bomba atomowa topi wszystko - co żywe i martwe.
W dalszej strefie spala organizmy żywe.

Natomiast wiele dalej sięga promieniowanie jonizujące - zabijające tych bliżej i czyniące kalekami - bardziej oddalonych ludzi.

Otóż amerykańskie "normy" promieniowania elektromagnetycznego przyjęły, że "granicą bezpieczeństwa" jest "przegrzanie organizmów żywych".
Za nic nie mają sobie nietermiczne skutki promieniowania elektromagnetycznego, a więc to - co nazywamy chorobą popromienną.


Już dzisiaj wiadomo, że skutki nietermiczne promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości to zniszczenie organów wewnętrznych człowieka.
Pokaleczone organy wewnętrzne - stają się "łatwym łupem" - dla niegroźnych do niedawna bakterii i wirusów.
I właśnie to skorumpowani "lekarze" nazywają kowidem.

To nie - nigdy nie wyizolowany kowid wypala ludziom płuca, ale promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości.

Jest to więc choroba popromienna - niejonizująca!
13 kwiecień 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Ekonomia państwa narodowego
kwiecień 12, 2003
Roman Kafel
Czarnecki o Unii
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
Kolejne buble i robota dla Trybunału
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Unia Europejska, czyli “Zachodni krąg kulturowy”
maj 7, 2003
Artur Łoboda
Ruszy kampania informująca o UE
sierpień 11, 2002
PAP
Precz z Kopernikiem! Niech żyje Ptolemeusz!
listopad 12, 2007
nadesłał Marduk
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
Andersen zapłaci 60 mln dolarów
sierpień 28, 2002
Skwar pó?nego lata, Skwer w Gdyni i denne swary
wrzesień 15, 2005
Mirosław Naleziński
Podatek katastralny
maj 13, 2004
PAP
Polska interwencja na Białorusi?
październik 31, 2005
Dusza zdrajcy, mentalność mordercy
grudzień 13, 2008
Janina Rurarz
Europa chora na raka
czerwiec 4, 2005
przesłała Elżbieta
Między młotem a kowadłem
grudzień 4, 2003
Poszukiwacze prawdy
czerwiec 30, 2006
Wojciech Łapiński
Ukrzyżowanie na zamówienie...
marzec 28, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Odwrót Irakijczyków z Iraku
czerwiec 30, 2006
Dahr Jamail
Patriota Kaczyński
luty 10, 2006
Pogarda dla Polaków w podręcznikach historii w USA
luty 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Dybuk niebezinteresowny
czerwiec 28, 2006
Rafał A. Ziemkiewicz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media