ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Scenariusz dla Kanady - czy dla całego świata? 
27 październik 2020     
Operacja covid udała się 
25 maj 2020     
Prawdziwe cele Niemców 
9 wrzesień 2017      Artur Łoboda
Rozdwojenie jaźni 
4 kwiecień 2020     
Michnikowska zmiana wizerunku Putina 
5 sierpień 2014      Artur Łoboda
To pederaści stworzyli nazizm 
2 czerwiec 2019     
Wirus - którego nie było  
30 wrzesień 2020     
Wymarsz ku Niepodległej 
6 sierpień 2017     
Najlepszą formą obrony przed Sanepid jest atak 
17 kwiecień 2020     
W służbie zbrodniczego systemu 
10 grudzień 2016      Artur Łoboda
Wezwanie do wznowienia śledztwa w Jedwabnem 
4 luty 2018     
Globalna organizacja próbuje wyeliminować wolność słowa na całym świecie 
25 listopad 2021     
Czyżby Polski Episkopat był jak koszerny kundel, który z podkulonym ogonem musi słuchać rozkazów gminy żydowskiej? 
22 listopad 2019      Alina
Cyrki wokół sytuacji finansowej Grecji 
10 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Symbole władzy 
23 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Polska + Ukraina = 100 milionów podludzi 
4 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Czy wiedzą Państwo dlaczego Morawicki prowadzi wojnę przeciwko Narodowi Polskiemu? 
5 styczeń 2021      Artur Łoboda
Bóg, Honor i Ojczyzna jako słowny kamuflaż rządów Mamona, DZIŚ Polski „Boga Ojca” 
8 czerwiec 2010      Marek Głogoczowski
Obchody 32. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych i 30. rocznicy powstania „Solidarności Walczącej” – 2012 r. 
31 lipiec 2012      Fundacja Pomorska Inicjatywa Historyczna
Anormalni 
4 maj 2012      Artur Łoboda

 
 

Najgorzej jest w miastach

Odbicia fal elektromagnetycznych od budynków powodują, że nawarstwia się ich moc - w stosunku do bezpośredniego kontaktu w linii prostej.

To - mniej więcej tak - jak z siłą światła żarówki - rozświetlającej jasne pomieszczenie.
Po wielokroć odbite od ścian promieniowanie - daje dużo światła.

Ta sama żarówka ustawiona w plenerze - niewiele da światła.

Trafiłem kilka dni temu na film - w którym jakiś amator sprawdza natężenie pola elektromagnetycznego - w okolicach Norymbergi.

https://youtu.be/TT8qjoHZDo0

Nie są to wielkie - i groźne napięcia.
W zasadzie moje pomiary na terenie Małopolski - są zbliżone.

Kiedy jednak włączam miernik na osiedlu w Krakowie - to zaczyna być bardzo nieciekawie.
Napięcie dochodzi do 3V/m2.

Wedle Radzieckich i Rosyjskich uczonych - jest to napięcie bardzo niebezpieczne.
A oni dobrze wiedzą - co mówią.
Przeżyli niejedną katastrofę przemysłową w swoim Kraju i mają wystarczające kwalifikacje.

Pamiętam - jak w czasie komuny określenie "radziecki uczony" traktowane było z ironią.
Dzisiaj się to jednak zmieniło.
To Zachodni uczeni pokazują, że są skorumpowanymi łajdakami, którzy dla pieniędzy dopuszczą się niejednej niegodziwości.

W listopadzie 2019 roku ten BYDLAK Łukasz Szumowski podpisał rozporządzenie zwiększające stukrotnie dopuszczalną moc promieniowania elektromagnetycznego.
Argumentował to tym, że "jesteśmy zacofani" w stosunku do Zachodu.
W Stanach Zjednoczonych dopuszczalne promieniowanie było sto razy większe niż u Nas - i do takiego dorównali pisowcy.

Oczywiście nie wszędzie na Zachodzie tak jest.
Niektóre Kraje pozostały przy poprzednich - polskich normach.

O co w tym wszystkim chodzi?

Najlepiej - jak porównam sytuację do działania bomby atomowej.

W miejscu wybuchu bomba atomowa topi wszystko - co żywe i martwe.
W dalszej strefie spala organizmy żywe.

Natomiast wiele dalej sięga promieniowanie jonizujące - zabijające tych bliżej i czyniące kalekami - bardziej oddalonych ludzi.

Otóż amerykańskie "normy" promieniowania elektromagnetycznego przyjęły, że "granicą bezpieczeństwa" jest "przegrzanie organizmów żywych".
Za nic nie mają sobie nietermiczne skutki promieniowania elektromagnetycznego, a więc to - co nazywamy chorobą popromienną.


Już dzisiaj wiadomo, że skutki nietermiczne promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości to zniszczenie organów wewnętrznych człowieka.
Pokaleczone organy wewnętrzne - stają się "łatwym łupem" - dla niegroźnych do niedawna bakterii i wirusów.
I właśnie to skorumpowani "lekarze" nazywają kowidem.

To nie - nigdy nie wyizolowany kowid wypala ludziom płuca, ale promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości.

Jest to więc choroba popromienna - niejonizująca!
13 kwiecień 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

To nie pierwszy raz, jak świat sparzył się ideą wolnego rynku Tezy i pytania Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
John Gray
Polskie obozy koncentracyjne jako te japońskie bomby atomowe
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński
Putin zagrożony w grze o naftę
październik 1, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kobieta "z jajami"
sierpień 20, 2008
interia.pl
Według niektórych coraz bliżej, według nas już od dawna
październik 25, 2004
Panie Loboda
sierpień 16, 2006
robert
To wreszcie spisane, krążyło po Warszawie dawno
marzec 21, 2007
Świadek
Opinia Biskupów USA o Sytuacji w Iraku
listopad 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Przypadek czy koordynowana polityka demograficznego wyniszczania Rosji?
marzec 23, 2008
tłumacz
Delfiny dla arsenału nuklearnego Izraela
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przywrócić Polakom nadzieję. DO POLAKÓW I ŻYDÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE
marzec 15, 2003
Kołodko chce, by Polska weszła do strefy euro w 2006 roku
lipiec 27, 2002
PAP
Wieszcze i prostytutki
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
Minister sprawiedliwości ?
styczeń 25, 2009
Raynold
Dwa nagie miecze, czyli szabla przodków
czerwiec 10, 2007
jw
Globalny Mit Holokaustu
sierpień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kunszt prowokacji i dezinformacji...
luty 16, 2007
wasylzly
Inne oblicze nazizmu
kwiecień 6, 2004
Bezprawne Opłaty Sądowe
kwiecień 22, 2006
Andrzej Grabowski
Rzeczpospolita pomieszana
czerwiec 11, 2007
Olaf Swolkień
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media