ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zapytanie premiera RP o skuteczność maseczek 
17 grudzień 2020      Artur Łoboda
Mężczyzna niewspółżyjący 
30 grudzień 2015      Artur Łoboda
Polską rządzą szumowiny ! 
9 lipiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Zatrzymaj Panie Boże Zegar ! 
11 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Zbrodnie sądowe 2011 
21 lipiec 2011      Artur Łoboda
Po co szczują na Chasydów? 
28 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Bankierzy i dialog USA z Islamem  
17 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Podróż 13 sierpnia 2011 
15 sierpień 2011      Artur Łoboda
Stalinowski August Bęc-Walski straszy w czarnej komedii pt. „Rewers” 
11 styczeń 2010      Marek Glogoczowski
Jakubiak, Cejrowski o COP24: „Polska będzie kupować prąd z Niemiec, bo będzie tańszy niż u nas" 
4 grudzień 2018      Alina
Równiejsi 
18 styczeń 2019      Artur Łoboda
Cisza i kobieta 
24 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Rosyjskie bazy wypadu na terenie NATO 
26 październik 2014      Artur Łoboda
W marcu 2020 stało się to o czym mówiła 10 lat temu Jane Burgermeister!!!!! 
8 czerwiec 2020      Alina
Czy "grypa 666" to nie jest przypadkiem "Koń trojański NATO" mający zapwenić zwycięstwo "pomarańczowym" w prezydenckich wyborach na Ukrainie? 
30 październik 2009      Marek Głogoczowski
PiS jaki jest - każdy widzi 
3 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część ósma 
3 styczeń 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Ścieżką błotną o literaturze, emigracji, pisarzach, poetach. 
7 październik 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Chór Aleksandrowa 
26 grudzień 2016      Artur Łoboda
"Wielkie narody potrafią rozliczyć się ze swojej przeszłości" (1) 
21 czerwiec 2013      Artur Łoboda

 
 

Zbieranie szumowin

Odtłuszczanie pływającego osadu oznacza generalnie pozbywanie się odpadów. 
Z powierzchni użytecznego materiału zeskrob brud i brud, który się podniósł. 

Czy nie taka jest intencja Nowego Porządku Świata?
Czy nie taki był zamiar Hitlera w Europie w 1933 roku? 
Czy nie było to ogólną intencją wszystkich rządów totalitarnych od zarania dziejów?
 
Co za obrzydliwy obraz, ale wierzę, że to prawda. 
Starzy i niedołężni w oczach sprawców to między innymi „męty” wspaniałego nowego świata, który jest planowany i wdrażany w chwili, gdy to piszę. 
Zabijanie ich jako słabych, bezużytecznych i drogich robactwa jest jedyną rozsądną rzeczą do zrobienia. 
Szumowiny. 
To wszystko, czym oni (my) jesteśmy dla tych ludzi. 
Szumowiny.
 
W bajecznej książce Naomi Wolf czyni bardzo przejmującą uwagę. 
 
Oto cytat z The Bodys of Others:
 
Ale żeby zrozumieć, co się z nami stało, muszę prosić o zatrzymanie na chwilę procesu myślowego, który naukowcy nazywają „obrazami lustrzanymi”. 
Oznacza to, że zakładamy, że inni myślą tak jak my. 
Ponieważ większość z nas jest przyzwoitymi ludźmi, a nie socjopatami czy psychopatami, mamy tendencję do zakładania, że ​​inni również kierują się podstawowymi ludzkimi motywami, takimi jak empatia, altruizm i życzliwość – a nawet podstawowym przekonaniem, że inni ludzie też mają życie, samostanowienie i godność.
Jednak to „odbicie lustrzane” to coś więcej niż tylko błąd w analizie – to fatalny błąd, który powoduje, że pomijamy ważne wnioski. 
Ponieważ inni nie zawsze myślą tak jak my.” 
Tutaj Wolf wskazuje powód, dla którego nigdy nie możemy powiedzieć:

„Och, oni nigdy by tego nie zrobili”, kiedy mówi się nam, że równie dobrze możemy doświadczyć celowego skimmingu.
 
Listy historycznych ludobójstw, czyli „zabójstw z premedytacją”, mnożą się w Internecie i są stale definiowane jako osoby należące do grupy „religijnej lub nacjonalistycznej”. 
Bardziej odpowiednim słowem na określenie tego, czego jesteśmy dzisiaj świadkami, jest „demokracja”, które jest nieco szersze i opisuje zabójców jako „urzędników państwowych działających w ramach swoich autorytatywnych uprawnień”. 
Bez względu na to słowo, jest to fantazyjne określenie na zbieranie szumowiny - a szumowina jest definiowana jako szumowina przez skimmera.
 
Inne terminy, jakie słyszeliśmy, to „czystki etniczne”. 
To, co teraz widzimy, jest niejasne i jest to jeden z powodów, dla których wielu ludziom trudno jest uwierzyć, że szykuje się celowe zabójstwo. 
Jeśli nie jest to czystka etniczna, polityczny dysydent lub aberracja religijna, to jaki jest tego powód? 
Bardzo ogólna „redukcja populacji”, ogłoszona przez (rzekomych) eugeników Billa Gatesa i takich jak Henry Kissinger i in., a także przez niesławnego Georgia Guidestones (obecnie nieistniejącego pomnika).
 
Wydaje się to trochę niepewne, ale być może po bliższym przyjrzeniu się znajdziemy więcej sensu i powodu.

Atak początkowo wydawał się być wymierzony w osoby starsze, a przynajmniej odpowiedź na „Covid” była skierowana w tym kierunku. 
Starsi zostali szybko odizolowani od swoich bliskich, osaczeni i jakkolwiek to nazwać, „to” zdawało się szybko „rozprzestrzeniać” wśród nich (ziarno lub teren, to łatwo wyjaśnić). 
Ci ludzie byli pierwszymi w populacji, którzy otrzymali dość śmiercionośne leczenie obejmujące intubację/wentylację i inne leki, o których wiadomo, że są śmiertelne, takie jak Run Death is Near (Remdesivir) i inne.
 
Sam zastrzyk wydaje się atakować szeroką gamę ludzi i populacji. 
W zależności od metody, której używa do zniszczenia życia (skrzepy krwi, krwotok mózgowy, zawał serca, rak), jego ofiary mogą należeć do różnych kategorii, zabijając lub okaleczając bez różnicy ludzi - młodych, starych, bogatych lub biednych.
 
Więc jaki jest powód?
 
Widzimy również różne objawy:
niektórzy umierają natychmiast, inni umierają po długiej liście chorób, jeszcze inni nie są dotknięci – i możliwe, że wskaźnik urodzeń radykalnie spadnie w nadchodzących latach. 

Wystąpiły również wyraźne skutki dla układu odpornościowego, co oznacza, że ​​ludzie, którzy zostali zaszczepieni, mogli umrzeć lub zachorować na prawie wszystko, a przyczyny można było doszukiwać się w szczepionce (co prawda trudne poszukiwania).

Nie sądzę, aby to zbieranie szumowiny było zamierzone jako szybkie zbieranie. 
I myślę, że definicja „szumowiny” w tym przypadku - to po prostu „człowiek”. 
Ogólnie rzecz biorąc, jest to zwykły przegląd populacji, który oczywiście NIE obejmuje określonego procenta populacji (ciekawe kogo?).

Rzeczywiście, skimming, o którym mówimy, może zająć dziesięciolecia. 
Uważam, że początkowa nadmierna śmiertelność, którą obserwujemy, jest tymczasowa. 
Musimy spojrzeć na to z „długiej perspektywy”.

Lub…
Wszystko to mogłoby stać się znacznie bardziej oczywiste. 
Na horyzoncie jest więcej zabójczych leków, więcej szczepionek opartych na mRNA, więcej stymulantów dla Covid i z pewnością więcej złośliwych chorób do uwolnienia (nie trzeba dodawać, że nie muszą „uwalniać” niczego poza strachem).
 
Ten szaleńczy democyd może stać się strasznie brzydki. 
„O nie”, niektórzy mogliby powiedzieć, „nie ryzykowaliby bycia zbyt oczywistym z tym wszystkim”.
 
Hmm...
Nie zgadzam się. 
Moim zdaniem, jeśli pozwolą, by sprawy potoczyły się tak, jak dotychczas, istnieje większe prawdopodobieństwo, że zostaną „odsłonięte”. 
Jeśli rozpoczną kolejną wielką kampanię strachu, z pewnością sprowadzą z powrotem wszystkie owce, które odłączyły się od stada. 
Rozpraszanie uwagi to ich metoda.

Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że zawsze powtarzałem iż trzeba wycisnąć więcej krwi z buraka Covida. 
Ostatnio trochę się powstrzymywałem, żeby ludzie nie myśleli, że jestem dziwakiem. 

Moim uzasadnieniem, aby wierzyć, że Covid ma przed sobą kolejną rundę, jest to, że ludzie są dobrze uwarunkowani słowem „Covid”. 
Chociaż uważamy, że wielu NPC ma dość i ma dość wszystkiego, może to dotyczyć tylko „starego Covida”. 
Wystarczy wymyślić kolejny zwrot akcji, a większość ludzkich „owiec” znów stanie na nogi.
 
Jak powiedziałem powyżej, mogą nie grać tego aż tak otwarcie. 
Eugeniczne credo redukcji populacji może nie być już wysoko na liście priorytetów. 
Podniesienie go z ziemi, tak jak oni, mogło być na szczycie listy, kiedy zaczęło się całe to gówno, ale kiedy lokomotywa zostanie wprawiona w ruch, będzie wykonywać swoją pracę w tle. 
Jeśli osiągną szczytową liczbę 500 milionów (liczba ta jest bardziej niż prawdopodobna tylko metaforą) za 50 lat lub nawet później, może to być dobre.

Niektórzy mówią, że wszyscy jesteśmy skazani na zagładę, nie tylko ci, którzy się zaszczepili. 
Cóż, to może być prawda, ale zostawmy to. 
Wyjdźmy na wiosenne powietrze i odetchnijmy nim pięknymi, bezmaskowymi płucami. 
Mamy swoją pracę do wykonania, starajmy się ją wykonywać z radością i miłością.
 
 
 
Źródło
https://uncutnews.ch/abschoepfen-des-abschaums/
2 grudzień 2023

Todd Hayen 

  

Komentarze

  

Archiwum

Jak Permanentną Będzie Okupacja Iraku Przez USA?
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Bez ryzyka
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
Prawo nie mówi, jakie mają być pochodnie - Wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem
grudzień 8, 2006
rozmawiała Magdalena Kula
Komu przeszkadzają Prasłowiańscy Bogowie
grudzień 15, 2005
Artur Łoboda
Żywot człowieka NIEpoczciwego czyli - Andrzej Olechowski
luty 26, 2003
Helena Rucz-Pruszyńska (2001)
Czwartego lutego 2006
luty 4, 2006
Artur Łoboda
Do sosny polskiej
kwiecień 4, 2003
Jan Pawet II
POLISH PROGENITOR AND STALIN
kwiecień 9, 2008
Bogdan "Trzy Radla"
Judaism: A Conspiracy Against Jews, Humanity?
listopad 22, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Kompleksy Kwaśniewskiego
listopad 19, 2003
Uwaga: Wazna informacja o "polskich" mediach!!!!
marzec 28, 2006
Przedruk
Izrael: deportacja za zamach
sierpień 12, 2002
IAR
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
Mec. Karol Głogowski - nie żyje
listopad 6, 2005
Leszek Skonka
Analny śpiewak
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
XVIII Memoriał Jana Strzeleckiego
luty 1, 2006
Czeczeńscy separatyści oskarżają FSB o prowokację
wrzesień 6, 2004
PAP
Medialny lobbing Izb Lekarski w barterze od firm farmaceutycznych.
styczeń 14, 2006
Adam Sandauer
Retrospekcja, czyli rzecz o...
maj 2, 2006
Marek Olżyński
Polityka zniszczenia polkich rybaków
maj 4, 2005
baba
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media