ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Serial „Ulica Zagranica” jako odpowiedź na "Ucho Prezesa" 
16 grudzień 2018      Alina
“Lisowczyk” the “Polish Rider” painted by Rembrandt  
25 listopad 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Pierwsze decyzje Trumpa 
22 styczeń 2025      Artur Łoboda
PIENIĄDZE PODATNIKÓW, ZATRZYMANE W OCEANIE SPOKOJU 
6 luty 2021     
Dr Robert Malone mówi, że czas zacząć wskazywać wszystkich członków Światowego Forum Ekonomicznego 
9 kwiecień 2022     
Dobrze że odchodzą - byle jak najwięcej i jak najszybciej 
1 styczeń 2024     
Izraelskie bombardowania dywanowe w Gazie  
21 maj 2024     
USA na zgliszczach imperiów Hiszpanii i W. Brytanii  
30 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Zmieleni.pl - komunikat 7 listopada 2012 
8 listopad 2012      zmieleni.pl
Nie w naszej mocy przebaczać 
24 luty 2017      Jacek Piekara
Totalitarne gotowanie żaby 
4 wrzesień 2021     
Brytyjski rząd przyznaje, że szczepionki uszkodziły naturalny układ odpornościowy tych, którzy byli dwukrotnie zaszczepieni 
13 styczeń 2022     
Kto podpalił Notre-Dame de Paris?  
21 kwiecień 2019      Artur Łoboda
„ETOS HEBRAJSKI” W POLSCE DZISIAJ (Część II z III) Rak poznawczy hebrajskiego „Pana Świata” Adon Olam 
2 czerwiec 2009      Marek Głogoczowski
Przyczynek do historii Krakowskiego Kazimierza 
11 luty 2016      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński Wiersze z książki "Kobieta i rosa" 
20 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
PiS na własne życzenie 
8 marzec 2016      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński - Mój dawny przyjaciel z lat dzieciństwa i młodości w Otwocku - Andrzej Pokropiński  
15 czerwiec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Beneficjenci zbrodni katyńskiej 
14 listopad 2013      Artur Łoboda
Prawna interpretacja nagrywania polityków dokonujących przestępstw 
19 czerwiec 2014      Artur Łoboda

 
 

Demonstracja Rady Handlowej Brighton & Hove przeciwko milczeniu Rady Brighton & Hove w obliczu izraelskiej kampanii morderstw w nazistowskim stylu

 
 

Stop ludobójstwu w Gazie
Stop czystkom etnicznym


 
Dwa tygodnie temu Rada Handlowa Brighton i Hove zorganizowała demonstrację przed ratuszem w Hove przeciwko milczeniu Rady w sprawie ludobójstwa trwającego w Gazie.

Do tej pory w Gazie zamordowano 15 000 Palestyńczyków, w tym ponad 6 000 dzieci. 
Co najmniej kolejne 23 000 zostało rannych. 
Nie dotyczy to osób pochowanych pod gruzami. 
Odpowiada to jednemu i ćwierć miliona, gdyby chodziło o Wielką Brytanię. 


Winni – Żaden z tych 38 radnych związkowych nie potępił ludobójczego ataku Izraela na Gazę ani czystek etnicznych w tym miejscu – można się z nimi skontaktować e-mailem


W odpowiedzi Grupa Pracy wydała mętne oświadczenie wzywające do „humanitarnego” działania zamiast trwałego zawieszenia broni. 
Chociaż oświadczenie potępiło palestyński atak z 7 października, nie miało nic wspólnego z ludobójstwem Izraela w Gazie ani otwartą deklaracją jego przywódców, że jego celem było czystki etniczne Palestyńczyków w Gazie.
 
Kontrastuje to z sytuacją, w której ponad 600 radnych ds. pracy w całym kraju napisało do Starmera, żądając, aby wezwał do natychmiastowego zawieszenia broni w Gazie.
Jeśli ktoś miał co do tego wątpliwości, artykuł Gila Gamliel, izraelskiego ministra wywiadu w „Jerusalem Post” z 19 listopada „ Zwycięstwo jest szansą dla Izraela w środku kryzysu” , powinien był rozwiać wszelkie wątpliwości.
 
 
W oświadczeniu nie było mowy o wezwaniach do eksterminacji Palestyńczyków w Gazie, takich jak wideo nadawane przez izraelskie uczennice w głównym nadawcy Kan, wzywające do unicestwienia wszystkich Palestyńczyków w Gazie i poruszające wiele nazistowskich tematów, - takich jak miłość uświęcona przez krew. 
Netanjahu porównał Palestyńczyków do Amaleka, którego Bóg nakazał wytępić co do ostatniego dziecka.

Pomimo faktu, że duża liczba Izraelczyków zabitych 7 października została zabita przez ich własne wojsko – patrz tutaj , tutaj i tutaj – na mocy Dyrektywy Hannibala , Izrael nazwał 1200 zabitych Izraelczyków największą masakrą od czasu Holokaustu.

 
To celowe wykorzystanie holokaustu w służbie czystek etnicznych kala pamięć o Żydach, którzy zginęli w holokauście, nie dlatego, że uczestniczyli w czystkach etnicznych lub kogokolwiek prześladowali, ale dlatego, że byli Żydami.

Izraelczycy, którzy w październiku byli celem Hamasu, zostali zaatakowani, ponieważ Izrael okupuje Gazę od 57 lat i oblega to terytorium od 17 lat.

Nie jest też prawdą, że 7 października był największą liczbą ofiar śmiertelnych Żydów od czasu Holokaustu. 
W wojnie o niepodległość, czyli w Nakbie w 1948 r., zginęło 6000 Izraelczyków, a więcej w 1973 r. w wojnie Jom Kippur. 
Holokaust został uzbrojony w broń, aby usprawiedliwić ludobójstwo.
 
Lider labourzystów Keir Starmer nie potępił ludobójstwo, wręcz przeciwnie, w swoim głośnym wywiadzie dla LBC poparł blokadę żywności, wody i paliwa.
Właśnie dlatego Rada Handlowa Brighton and Hove organizuje demonstrację przed pełnym posiedzeniem Rady Miejskiej Brighton and Hove we wtorek 28 listopada o godzinie 16:00.
 
 
 
 
 Źródło:
https://azvsas.blogspot.com/
28 listopad 2023

Tony Greenstein 

  

Komentarze

 

Najbardziej wartościowe w tym tekście są linki do innych źródeł.

2023-11-28
Artur Łoboda

  

Archiwum

List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
Balcerowicz tłumaczy się
marzec 10, 2006
PAP
Jest MAN, będzie Volvo
sierpień 4, 2005
xxx
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czesi zrobią to, co się nawet Stalinowi nie śniło
luty 28, 2008
marduk
¬d?bło w oku cudzym ....
listopad 9, 2004
sukiennice
luty 7, 2006
Kolejne zadłużenie
luty 4, 2008
PAP
Śmierć czatuje na sportowców a Temida na urzędników
marzec 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polsko !
lipiec 20, 2003
przesłała Elżbieta
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
ANTYSEMITYZM (fragment bajki politycznej)
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
"On umrze na serce i pomogą mu w tym..."
marzec 13, 2006
Tadeusz Samitowski
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Profesóry po linii partyjnej
maj 6, 2003
Artur Łoboda
Imam Chazbijewicz: wizyta papieża wzmocniła państwo polskie
sierpień 19, 2002
PAP
Inteligent z Warszawy
sierpień 11, 2006
Adam Wielomski
Wczoraj Moskwa dziś Bruksela
kwiecień 17, 2003
PAP
Narzędzie Ujarzmiania
styczeń 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gnidy III Rzeczypospolitej
marzec 29, 2003
Dr Marek Głogoczowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media