ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
więcej ->

 
 

Zakładnik terroru

Naczelny "Rzeczpospolitej": to nie obraza, to protest
PAP/IAR 16:00 (aktualizacja 16:11)
Redaktor naczelny "Rzeczpospolitej" Grzegorz Gauden tłumaczy, że dziennik zdecydował się na przedrukowanie dwóch karykatur Mahometa, bo nie zgadza się z metodami stosowanymi przez protestujących muzułmanów.

Grzegorz Gauden podkreślił, że publikacja karykatur jest formą protestu przeciwko agresji ze strony radykalnych środowisk islamskich. Jego zdaniem, gro?by zamachów terrorystycznych, wyznaczanie nagrody za zabicie rysowników, są rzeczami niedopuszczalnymi. Stąd decyzja o przyłączeniu się do protestu mediów. Choć, jak tłumaczył redaktor naczelny, podejmował ją z dużym napięciem.




REKLAMA Czytaj dalej





"Rzeczpospolita" zamieściła dwa rysunki, które wzbudziły największe oburzenie muzułmanów. Na jednym z nich prorok apeluje do zamachowców-samobójców, by zaprzestali ataków, bo w niebie zabrakło już dla nich dziewic. Drugi przedstawia Mahometa z bombą w turbanie.

Dziennik w artykule "Wolność słowa nie jest prowokacją" podkreślił, że zachodnie gazety podzieliły się na te, które opublikowały karykatury Mahometa, i te, które tłumaczą, dlaczego tego nie uczynią. "I jedne, i drugie podkreślają, że na tym polega wolność słowa" - zaznaczyła gazeta. W komentarzu redakcyjnym Gauden podkreślił, że "po publikacji prywatnego dziennika w małym kraju europejskim (w Danii - przyp. red.) państwa islamskie odwołują swoich ambasadorów i domagają się przeprosin od polityków".

Obszerniejszą serię karykatur opublikowały wcześniej gazety w Danii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech i Francji. Wywołało to protesty środowisk muzułmańskich na całym świecie. Palone są flagi krajów, w których ukazały się karykatury. Pojawiły się też gro?by zamachów terrorystycznych i porwań.

Gauden przypomniał, że karykatury powstały cztery miesiące temu. "Rzeczpospolita" zdecydowała się na publikację dopiero teraz, gdy krytyka muzułmanów przybrała tak ostrą postać. Wolna prasa i wolne media nie mogą ulec szantażowi - podkreślił naczelny "Rzeczpospolitej". Nie możemy być zakładnikami terroru - tłumaczył. Wyraził jednak nadzieję, że dialog między dwoma światami: Zachodem z jego wartościami i światem islamskim będzie możliwy. (mn)

5 luty 2006

 

  

Archiwum

Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
WYPRZEDAŻ MAJˇTKU KOMUNALNEGO POLAKÓW Samorządowcom ku rozwadze!
lipiec 28, 2007
Dariusz Kosiur
MY, POLACY W 2008 ROKU...
czerwiec 7, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Europa chora na raka
czerwiec 4, 2005
przesłała Elżbieta
Anons matrymonialny
styczeń 13, 2006
zn
Polskę odnale?ć w sobie
czerwiec 15, 2008
Artur Łoboda
Monarchia
kwiecień 27, 2003
przesłała Elżbieta
Nie przenoście nam Lenina do warszawki
luty 9, 2007
Remigiusz Okraska
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
ROCZNICA
styczeń 22, 2004
Odpolitycznianie prokuratury
luty 22, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Pod presją
sierpień 12, 2003
Robert Popielewicz
Byt Polski zagrożony zgodą na „Tarczę”?
lipiec 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Skutki Teokratycznej Wiekszości Wyborców w USA
marzec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Geneza Kaczyzmu w Fundacji Windsor/Heritage oraz American Enterprise Instutute
styczeń 3, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Sprzedaż relikwii religii Holokaustu zakazana: eBay wycofał naszywkę z II Wojny Światowej
listopad 9, 2007
bibula
Koniec mitu amerykańskiej demokracji
luty 21, 2003
PAP
Poprawa sytuacji Alkaidy spowodowana fiaskiem w Iraku i Afganistanie
styczeń 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Rosja jest supermocarstwem?
marzec 17, 2008
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media