ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wierność Ojczyźnie 
16 listopad 2016      Artur Łoboda
Biedni, niedouczeni pseudoznawcy ekonomii  
28 maj 2012      Artur Łoboda
Ahmadinejad bears a message for Israel 
16 październik 2010      przysłał ICP
Apel o uczczenie pamięci ofiar stalinizmu 
16 wrzesień 2011      Leszek Skonka
National Memory  
26 luty 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Aleksander Łukaszenka dwa lata temu o zachodnim terroryzmie 
23 lipiec 2017     
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa 
30 lipiec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Te Ptaki wyschnięte w gniazdach... 
8 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Łowcy kowidowych skór 
29 listopad 2021      Artur Łoboda
Darmowe poddanie się inwigilacji 
30 styczeń 2021     
Jaki miernik do pomiaru promieniowania? 
1 luty 2022     
UWAGA WYŁĄCZ TELEWIZOR !! PROTESTY W WARSZAWIE MARSZ O WOLNOŚĆ 20.03 2021 
20 marzec 2021     
Krytyk i poeta 
1 wrzesień 2011      Zygmunt Jan Prusiński
It is not 5G alone that causes the covid  
3 kwiecień 2021     
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz podał się do dymisji 
20 sierpień 2020      Alina
Wszystko dlatego, że nie podbili nas Rzymianie 
23 październik 2011      Artur Łoboda
Zatrzymaj paszporty szczepień! To nielegalny, medyczny apartheid 
8 maj 2021     
Piękne słowa i obrazy 
25 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
WOJNA z Libią: Demokracja wymorduje wszystkich, których uzna za swoich wrogów! 
20 marzec 2011      Gasienica
Władcy marionetek 
14 maj 2015      Artur Łoboda

 
 

Lekarka rodzinna z nieskazitelną 40-letnią karierą zostaje zawieszona na 6 miesięcy za „jadowite” komentarze antyszczepionkowe – w tym takie, że dzieci „ustawiane są w kolejce” po szczepionkę na Covid, która mogła je „zabić”
Doktor Mary McCloskey z Londonderry stwierdziła, że ​​pandemia jest „wymysłem” mediów i rządu, oraz że szczepionki nie działają i zabijają ludzi. 
Twierdziła również, że testy i maski na twarz są wykorzystywane jako broń psychologiczna do szerzenia strachu, a eksperci „śmiali się” z opinii publicznej, wymyślając różne warianty wirusa. 
 
 
W jednym ze swoich najbardziej zapalnych oświadczeń na temat szczepionek na Covid stwierdziła, że ​​rodzicom „kazano ustawić nasze dzieci w kolejce po coś, co może je zabić, by chroni je przed czymś, - co nie może ich zabić”.
Doktor McCloskey, która również używa drugiego imienia Anne, podzieliła się swoimi komentarzami w serii filmów przesłanych do Internetu w okresie od sierpnia do listopada 2021 r.
 
 
Doktor McCloskey miała wcześniej nieskazitelną profesjonalną dokumentację medyczną, a jeszcze wcześniej była dyrektorem pierwszego kontaktu w Racecourse Medical Group.
 
Na rozprawie Medical Practitioners Court Service (MPTS), która odbyła się pod koniec zeszłego miesiąca, usłyszano, jak w nagraniu wideo z 21 sierpnia stwierdziła, że ​​niebezpieczeństwa związane z pandemią zostały wymyślone i rozpowszechnione wśród opinii publicznej. 
 
„Cały ten szum był w dużej mierze wytworem mediów, rządu i oszustw ich kłamliwych doradców naukowych” – stwierdziła. 
 
W innym twierdziła, że ​​szczepionki na Covid nie są stosowane w celu ochrony zdrowia ludzi, ale zamiast tego szkodzą. 
„Niech ludzie zobaczą, że te zastrzyki zabijają; szkodzą ludziom; nie zapobiegają chorobom i nie dotyczą zdrowia” – stwierdziła.
 
66-latka twierdziła również, że osoby, które otrzymały szczepionkę przeciwko Covid, zrobiły to pod przymusem, „zmuszając, przekupując lub zastraszając” w celu wykonania zastrzyku. 
 
Następnie 24 sierpnia w innym filmie stwierdziła, że ​​testy PCR na obecność wirusa to  „broń psychologiczna stosowana przez rządy, służąca wpychaniu ludzi w strach i terror”.
 
W tym samym filmie stwierdziła, że  ​​„maski są po to, abyśmy się bali” i że lekarze są „zmuszani” do towarzyszenia w pandemii.
 
MPTS odnotowało także inny film z listopada tego samego roku, w którym dr McCloskey stwierdziła, że eksperci „naśmiewali się” z opinii publicznej, wymyślając warianty Covida. 
 
„Cóż, wydaje mi się, że z tym nazewnictwem rzeczywiście się śmieją, jakby używali anagramu słowa kretyn” – stwierdziła. 
 
„Wiesz, ci ludzie tak naprawdę śmieją się z populacji”.
 
Jej komentarz dotyczący „anagramu” jest odniesieniem do tego, jak litery Omicron , wówczas najbardziej palącego wariantu Covida budzącego obawy, można zmienić, tak aby pisownia była „kretyńska” (moronic). 
To zbieg okoliczności, ponieważ Światowa Organizacja Zdrowia nazwała warianty Covida po alfabecie greckim, zaczynając od Alpha, Beta, Gamma, Delta i tak dalej. 
 
Doktor McCloskey stwierdziła również, że pielęgniarki nie pracują w szpitalach, ale „kręcą filmy na TikToku i uczą się piosenek”. 
MPTS stwierdziło, że te komentarze mogą potencjalnie podważyć informacje na temat zdrowia publicznego, podważyć zaufanie społeczne do zawodów medycznych i zniechęcić ludzi do zaszczepienia się na Covid-19.
„Istniały wyraźne dowody na to, że działania dr McCloskey mogły potencjalnie podważyć informacje na temat zdrowia publicznego i wywrzeć wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo społeczeństwa” – stwierdziła. 
 
Stwierdzając, że dr McCloskey, jak każdy lekarz, ma prawo do wolności słowa, dodali, że nie jest to „prawo nieskrępowane” i w jej przypadku przekroczyła to, co jest niedopuszczalne. 
 
Stwierdzili: „Wypowiedziane słowa i opinie wykraczały poza uzasadnioną wolność słowa i że dr McCloskey wygłaszał złowieszcze i podżegające oświadczenia oraz używał alarmistycznego języka”. 
 
Trybunał zwrócił także szczególną uwagę na „kretynny” komentarz dr McCloskeya, który „umniejszał powagę sytuacji”.
 
„Istniały wyraźne dowody na to, że działania dr McCloskey mogły potencjalnie podważyć zaufanie społeczne do zawodów medycznych i że takie postępowanie stwarzało ryzyko dla zdrowia i bezpieczeństwa publicznego” – stwierdzili. 
 
„Sama dr McCloskey powinna była wiedzieć, że widzowie tych filmów i wywiadów radiowych będą postrzegać ją jako lekarza; i dlatego w wyniku przyjęcia tego stanowiska należy bardziej uwiarygodnić jej opinię” – czytamy.  
Zanotowali także wypowiedzi, które umieściła w filmach, aby zachęcić widzów do podzielenia się swoimi poglądami.
 
– Chcę, żebyś rozmawiał z ludźmi. 

Chcę, żebyście się doinformowali…
Mam dostępne ulotki. 
Zamierzam zrobić plakaty” – powiedziała w jednym z nich.
„Chcę, żebyście udostępnili ten film” – powiedziała przy innej okazji. 
MPTS stwierdziło również, że wyraźnie działała, aby zniechęcić społeczeństwo do zaszczepienia się na Covid-19.
 
 
W swoim orzeczeniu trybunał stwierdził, że dr McCloskey „źle wykorzystała swój wyrok”.

„Nie wykazała świadomości tego, jak jej zachowanie będzie miało niekorzystny wpływ na społeczeństwo i że podważy jej kolegów, lekarzy, gdy nie szanuje ich wkładu w zarządzanie pandemią” – stwierdzili. 

„Biorąc pod uwagę jadowity język, jakiego użyła, dr McCloskey wywołała niepokój i narzuciła opinii publicznej własną opinię”.
 
Jednakże przy ustalaniu, jaką karę nałożyć na lekarza pierwszego kontaktu, podkreślili, że nie było żadnych sugestii, że dr McCloskey nie jest kompetentnym lekarzem, a w trakcie jej bogatej kariery zawodowej nie zgłoszono żadnych problemów. 
 
Zauważyli również, że biorąc pod uwagę wyjątkowe okoliczności pandemii Covid w tamtym czasie, ryzyko powtórzenia się tych konkretnych wydarzeń było niewielkie.
Dodali jednak, że biorąc pod uwagę, że dr McCloskey nie przeprosiła ani nie wyraziła wyrzutów sumienia za swoje czyny, istnieje ciągłe ryzyko, że pozwoli jej powtórzyć. 

„W dalszym ciągu istnieje ryzyko, że dr McCloskey wyrazi poglądy i podejmie działania, które stanowiłyby ryzyko dla zdrowia i bezpieczeństwa publicznego, ze względu na brak uznania przez nią jej poważnego przewinienia” – napisali. 

Zawieszając ją na sześć miesięcy, poinformowano, że na zakończenie odbędzie się ocena, która ma określić, czy dr McCloskey jest gotowa na powrót do pracy jako lekarz.
 
 
Trybunał napisał, że:

„Na dr McCloskey będzie spoczywał obowiązek wykazania, w jaki sposób podjęła działania naprawcze i zyskała wgląd w swoje działania”.
 
Doktor McCloskey ma 28 dni na odwołanie się od wyroku. 
Szczepionki na Covid, jak każdy produkt medyczny lub lek, niosą ze sobą ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, niektóre z nich są poważne.
Niektórzy Brytyjczycy zmarli w wyniku szczepionki, choć oficjalnie liczba ta wynosi mniej niż 100. 
Obejmuje to osoby, które zmarły po uderzeniu zakrzepem krwi wywołanym niezwykle rzadką reakcją na szczepionkę  AstraZeneca , która nie została pominięta podczas testów oryginalnych szczepionek.
Jednak czołowi eksperci twierdzą, że twierdzenia przeciwników szczepionek iż tysiące osób zmarło w wyniku wstrzyknięć są całkowicie nieprawdziwe.
Wielokrotnie udowodniono, że szczepionki przeciwko Covid-19, które zostały wprowadzone w milionach, są ogólnie bezpieczne i skuteczne w zapobieganiu ciężkiej chorobie ludzi.
Przypisuje się im także zatrzymanie niekończących się blokad, które paraliżowały naród. 
 
 
 Źródło:
 
https://www.dailymail.co.uk/health/article-12702971/GP-unblemished-40-year-career-gets-6-month-suspension-vitriolic-anti-vaxx-comments-including-one-kids-lined-Covid-vaccine-kill-them.html
6 listopad 2023

John Ely 

  

Komentarze

  

Archiwum

US utracili kontrolę nad prowincją Anbar
wrzesień 14, 2006
marduk
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
Nie chcą dopuścić?
lipiec 19, 2004
Historia syna marnotrawnego.
czerwiec 27, 2004
Artur Łoboda
"Prawdą jest" ... to co nie jest prawdą
marzec 18, 2004
Sąd francuski skazał Roberta Faurissona za "kłamstwo oświęcimskie"
październik 9, 2006
(bibula.com/Wyroi)
Antypodatkowe
grudzień 24, 2003
Gazeta Prawna
Ogólnokrajowa DEMONSTRACJA PRZECIW WOJNIE Z IRAKIEM!
luty 7, 2003
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
luty 28, 2004
antycenzor
Ropa naftowa i gaz ziemny
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Niemiecki Minister Von Bulow kwestionuje oficjalną wersję wydarzń z 11 września
listopad 4, 2004
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
Dyplom dla idioty - kontynuacja cyklu zapoczątkowanego przez Pana Witolda Filipowicza
grudzień 23, 2008
tłumacz
Według Kołodki, złoty jest przewartościowany
lipiec 26, 2002
PAP
BIAŁORUSKI NARÓD PAŃSTWOWY
luty 9, 2008
Stefan Pastuszewski
Adres dla włamywaczy
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
Kto stoi za plecami Saakaszwilego?
sierpień 14, 2008
Boruta
Zimna, piękna Polska
styczeń 22, 2006
zaprasza.net
"Bunt w wojsku, salwa w Biały Dom"
styczeń 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wyzysk proletariatu w Szwajcarii i w Polsce
wrzesień 6, 2005
Mirnal
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media