ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Liberum Veto 
16 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Oni decydują o losach Europy i Naszym życiu 
28 czerwiec 2018      SośnierzTV
Andrzej Zaorski 1942 -2021 
31 październik 2021     
"Opcja zerowa" . Apel do środowisk patriotycznych 
4 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Uwagi w trzecim dniu ŚDM 
30 lipiec 2016      Artur Łoboda
Nie podpiszę! 
30 listopad 2020     
Czy ta kurwa pracuje tu jeszcze? 
16 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Prosba o jednorazowa pomoc 
23 kwiecień 2011      Elzbieta Gawlas
W służbie zbrodniczego systemu 
10 grudzień 2016      Artur Łoboda
Zdrajcy w wojsku 
31 styczeń 2020      Artur Łoboda
Czy uda się odbić od dna? 
31 styczeń 2016      Artur Łoboda
"Tokszoł" w wykonaniu Grupy Pod Budą 
13 listopad 2012     
Pusta epokamiłości 
1 kwiecień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Marian Kowalski - przemówienie Anty KOD, 23.01.2016 r.  
24 styczeń 2016     
Nie głosujesz? masz prawo narzekać na Rząd! 
3 listopad 2014      Artur Łoboda
Finansjera-optymalizacja kosztów 
17 luty 2015      altermedium.net
Porażająca nieudolność PiS 
10 styczeń 2017      Artur Łoboda
Nie urodziłem się jako "niewolnik" 
14 lipiec 2020      Artur Łoboda
Jedynie słuszny politycznie patriotyzm - na zamówienie polityczne 
12 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Kolejny rok syzyfowej pracy 
1 styczeń 2024     

 
 

CNN po raz kolejny podsyca strach przed COVID, aby przestraszyć wszystkich z powrotem do masek - NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ

Teraz, gdy zainteresowanie opinii publicznej „szczepionkami” praktycznie spadło do zera, fałszywe media po raz kolejny próbują wzbudzić strach w związku z najnowszymi szczepami wirusa koronawiru z Wuhan (COVID-19) w nadziei, że wystraszy to wystarczającą liczbę osób by ponownie założyć maskę.


CNN szaleje, publikując ostatnio nagłówki twierdzące, że „każdy ma Covid-19”. 
Twierdzono, że najnowsza „fala” wirusa jest „prawdopodobnie gorsza, niż sugerują oficjalne dane”, co nasuwa pytanie: jakie dane?

Ostatnio sprawdzaliśmy, że COVID już dawno minął, a jedynymi ludźmi, którzy nadal chorują, są ci, którzy przyjęli szczepionkę, a teraz cierpią na postępującą niewydolność odporności i AIDS wywołany szczepionką. 
Wszyscy inni wydają się pracować jak zwykle.

Pozostawmy jednak CNN tworzenie kolejnych przerażających historii o tym, jak COVID "nie wziął wakacji tego lata".
 
„Poziom wirusa w USA rośnie od tygodni, ale trudno dokładnie określić, jak szeroko się rozprzestrzenia” – twierdzi CNN .

„Dane federalne sugerują, że obecne wzrosty utrzymują się znacznie poniżej wcześniejszych szczytów i znaczących wzrostów.
Jednak sądząc z przekazów ustnych przekazywanych przez rodzinę, przyjaciół i współpracowników, może się wydawać, że każdy zna teraz kogoś, kto jest chory na Covid-19”.

CNN wykorzystuje raczej anegdoty niż dane, aby propagować propagandę dotyczącą Covid-19


 
Ponieważ rzeczywiste dane pokazują, że nic się nie dzieje, przynajmniej wśród niezaszczepionych, CNN wybrało inną taktykę, wyciągając kartę "rodzina, przyjaciele i współpracownicy", aby spróbować spersonalizować strach dla swoich zwolenników
 
Jeśli konsumenta CNN uda się przekonać, aby oparł się na anegdocie, a nie na faktach naukowych, tym większa szansa, że ​​on, ona lub „oni” zgodzą się na Covid 2.0, nawet jeśli planuje to fałszywy prezydent Joe Biden i jego medialni przyjaciele na tę jesień - w okresie poprzedzającym wybory prezydenckie w 2024 r.

Demokraci potrzebują kolejnej „pandemii”, aby trzymać ludzi w maskach i w domu, zamiast pozwalać im chodzić do urn, aby osobiście głosować. 
Zapewni to łatwiejsze „zwycięstwo” lewicy, która po raz kolejny przeforsuje głosowanie korespondencyjne – a być może nawet zawieszenie wyborów, jeśli uda jej się wyprodukować wystarczającą liczbę przestraszonych Amerykanów, aby osiągnąć swój cel końcowy.

Nie tylko chcą opóźnić lub sfałszować wybory większą liczbą kłamstw na temat Covid-19, ale chcą także zatrzymać przepływ środków pieniężnych na większą liczbę zestawów i masek „testujących”, jednocześnie ponownie przekierowując jak najwięcej dolarów detalicznych z powrotem do Amazona i innych sklepów internetowych. giganci handlu, którzy zgarnęli dodatkowe miliardy podczas pandemii Covid 1.0. 
Wkrótce mają się pojawić także nowe szczepionki, a nic tak nie napędza popytu jak strach i nakazy.

„Wydaje się całkiem oczywiste, że Biały Dom chciałby ponownie wprowadzić wszystkich w stan podwyższonego strachu w związku z najnowszym wariantem Covid-19, a CNN się przy tym bawi” – ​​podaje Hot Air .

„Zanim się zorientujesz, będą mocno promować kolejną szczepionkę przypominającą i próbować nakłonić wszystkich do ponownego założenia masek, mimo że maski okazały się prawie całkowicie bezużyteczne.
Jeśli pomyślą, że ponowne zamknięcie szkół ujdzie im na sucho, prawdopodobnie spróbują.
A związki nauczycielskie z radością pójdą za nimi”.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​wiele osób, które dały się nabrać na Covid 1.0, teraz wie, że zostały oszukane i jest mało prawdopodobne, że będą grać razem z Covid 2.0. 
To pozostawia bardzo niewielu Amerykanów, którzy nadal dali się nabrać na tyle, aby wziąć udział w ponownym uruchomieniu tej tyrańskiej farsy.

Czy zastosujesz się do kolejnej rundy blokad związanych z pandemią i nakazów noszenia maseczek, jeśli spadną? Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na  Plague.info .


Źródło: 
https://www.naturalnews.com/2023-09-05-cnn-fearmongering-covid-scare-everyone-into-masks.html
8 wrzesień 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Pchła na nied?wiedziu
kwiecień 21, 2007
p.g.
157 mld USD - "dziura" w budżecie USA
sierpień 10, 2002
PAP
Przeżyj to sam
Najnowsza historia

wrzesień 30, 2003
AP
Konfidentów bój ostatni
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Na lewo od PRL-owskiego aparatu PZPR
grudzień 4, 2008
tłumacz
Z frontu walki z nudą
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Polskie strategie i inicjatywy historyczne
wrzesień 11, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
Pierwszy raz w tysiącletniej historii "Polska" popiera agresora.
styczeń 21, 2003
Artur Łoboda
Dobre sygnały. Ministerstwo nie sprzedało ani jednej obligacji
luty 13, 2003
zaprasza.net
Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Teoretycznie możemy zrobić wszystko
styczeń 28, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Śmiertelne pasje
sierpień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prokuratura bada operacje giełdowe NFI Jupiter
sierpień 1, 2002
PAP
Lepper wzywa do obywatelskiego nieposłuszeństwa
sierpień 12, 2002
PAP
USA już nie walczy żeby wygrac w Iraku
luty 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
Jawności ułaskawień!
styczeń 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Afganistan i broń atomowa - czyli dokąd prezydent wysyła polskich chłopców.
wrzesień 16, 2006
Dorota Szczepańska
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
Inwazja niemieckich homoseksualistów
maj 16, 2006
Adam Wielomski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media