ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kłamstwo, manipulacja, oszustwo 
8 maj 2014      Artur Łoboda
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
10 sierpień 2020     
Formy dyskusji na tym Forum 
16 marzec 2012      Artur Łoboda
Jeżeli Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie? 
25 sierpień 2014      Artur Łoboda
Wspomnienie o Elżbiecie 
19 październik 2012      Artur Łoboda
Kanciarze z Wall Street 
18 marzec 2012     
Nowoczesne marki
Tak jak właściciele oznakowali swoje stada od wieków, tak rządy chcą teraz zidentyfikować swoich obywateli
 
7 luty 2021     
Wizyta Obamy w Chinach po Japonii 
16 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Eutanazja ludzi starszych. Chamstwo dalej się w Polsce panoszy 
14 maj 2019     
Zachód został zniszczony przez nieścisłości w dziedzictwie oświeceniowym, a nie przez Żydów 
6 kwiecień 2025      Paul Craig Roberts
Katechizm Polaka XXI wieku 
20 maj 2011      Artur Łoboda
Niemcy wrócili! 
10 grudzień 2020     
Do czego zmierza PiS? 
5 sierpień 2016      Artur Łoboda
Operacja Dynamo 2 
31 styczeń 2019      Artur Łoboda
Międzynarodowy komunikat ostrzegawczy dotyczący COVID-19. United Health Professionals 
19 luty 2021      United Health Professionals
Miło zobaczyć stronę 
25 sierpień 2021      Alina
Listy do Ministranta - Część VII 
10 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Wiersze poświęcone Jerzemu Giedroycowi... 
23 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Greta Thunberg 
13 grudzień 2019     
Czego nie powiedzą o covid-19 
14 kwiecień 2020     

 
 

Dr Reiner Fuellmich: Najnowsza bomba na temat „szczepionek” przeciwko COVID zdemontuje wielką farmę

 Prawnik ds. międzynarodowych procesów sądowych, dr Reiner Fuellmich , powiedział 31 grudnia, że ​​najnowsza „bomba” dotycząca szczepionek przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19) rozmontuje duże firmy farmaceutyczne  , które podczas pandemii zgromadziły miliardy dolarów.
 
W filmie przedstawionym przez kanał OVAL Media-Prevent Global Genocide i pokazanym na Brighteon.com , Fuellmich omawia z dr. Wolfgangiem Wodargiem najnowsze, zmieniające zasady gry - odkrycia badacza Craiga Paardekoopera z Kingston University London .
(Artykuł Kevina Hughesa opublikowany z NaturalNews.com )
 
*
 
Partie szczepionek o różnej toksyczności
 
Według Wodarga, niemieckiego lekarza i epidemiologa specjalizującego się w chorobach płuc i medycynie środowiskowej, dane z systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych poszczepiennych (VAERS) pokazują, że partie szczepionek są kolejno oznaczane zróżnicowaną toksycznością.
 
Dodał, że zostało to teraz wykreślone statystycznie i udowodni, że producenci szczepionek na COVID pracowali w skoordynowany sposób z zamiarem celowego zabijania i okaleczania ludzi, którzy przyjęli ich szczepionki.
 
„To nie szczepienia.
To nieprawda, że ​​w każdym produkcie jest to samo.
Mamy bardzo twarde dowody na to, że partie, które są różne, inaczej ukształtowane, mają inny efekt” – wyjaśnił Wodarg.
 
Wodarg zwrócił uwagę na wiele produktów w USA, gdzie nie było przypadków urazów, podczas gdy inne partie wykazały, że wiele osób umiera.
Wyjaśnił, że w niektórych partiach widać, że coś się dzieje i to właśnie tam obserwuje się przypadki zatrucia kończące się zgonami.
Niemiecki lekarz dodał, że szczepionki Pfizera i Johnson & Johnson mają straszliwą kumulację szkoddliwych przypadków w niektórych partiach.
 
Fuellmich zwrócił uwagę, że po udowodnieniu „zamiaru” nie ma immunitetu ani ochrony przed odpowiedzialnością - dla nikogo ani żadnej organizacji zaangażowanej w te zbrodnie przeciwko ludzkości.
 
„Jeśli spojrzysz na całość dowodów, jest ich więcej niż potrzeba.
Niedawna prezentacja [byłego wiceprezesa firmy Pfizer], dr. Mike'a Yeadona, pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu, aby wypróbować, jaki rodzaj dawki jest potrzebny do zabijania i okaleczania ludzi” – powiedział Fuellmich, który w przeszłości z powodzeniem oskarżył duże firmy,  takie jak Volkswagen i Deutsche Bank.

    „I jest to nieunikniony dowód na premedytację, a kiedy już masz premedytację, nie ma już dla nikogo bezkarności. Nawet w Stanach Zjednoczonych”.

 
Wodarg: Szczepionki stworzone, by celowo zabić tysiące
 
Wodarg powiedział, że szczepionki były zaplanowaną, tajną próbą i zostały stworzone, aby celowo zabić tysiące ludzi.
 
Fuellmich dodał, że zostało to zrobione w skoordynowany i zsynchronizowany sposób,  a Pfizer objął prowadzenie, a za nim uplasowały się Moderna i Johnson & Johnson.
Zauważył, że wszystkie te firmy farmaceutyczne wiedziały o tym masowym seryjnym zabijaniu.


    „To jest problem prawny.
    Ale ten [wykres] znacznie ułatwia każdemu prawnikowi na tym świecie wykazanie zamiaru.
    Z tych wykresów wynika nieunikniony wniosek” – powiedział Fuellmich.
    „Możesz pokazać zamiar.
    Celowo stosują różne, skoordynowane ze sobą dawki, aby nie przeszkadzały sobie nawzajem, aby spróbować dowiedzieć się, co najlepiej zabija lub co okalecza najlepiej”.


Dr Sam White, lekarz z Wielkiej Brytanii, który został zawieszony przez National Health Service  (NHS) w czerwcu 2021 r. za zgłaszanie obaw dotyczących bezpieczeństwa zastrzyku COVID, powiedział, że zrobiono wszystko, aby ukryć prawdziwe liczby i że systemy raportowania nigdy nie były wystarczająco solidne, aby przeprowadzić bezpośrednie badanie kliniczne milionów, a nawet miliardów ludzi.
 
„Jeżeli uda nam się udowodnić zamiar przestępczy, a nawet rażące zaniedbanie, zabójstwo, może się okazać, że ci, którzy zostali skrzywdzeni lub ci, którzy stracili ukochaną osobę, mogą faktycznie otrzymać jakąś formę odszkodowania” – powiedział White.


    „W tej chwili jest to w zasadzie niemożliwe w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.
    I tak było od dawna w przypadku szczepionek.
    To prawie niewiarygodne, że jest jakiś zsynchronizowany spisek”.


Fuellmich powiedział, że odkrycia będą miały ogromne reperkusje prawne, gdy udowodni się, że szczepionki zostały celowo wykonane, aby zaszkodzić ludziom.
 
„Musisz wyciągnąć wniosek prawny, a wniosek prawny jest jego intencją.
I zgodnie z jego intencją możesz uzyskać odszkodowanie karne.
Możesz zwiększyć nawet 21-krotność podawanych obrażeń, które są dodawane do statystyk obrażeń.
Myślę, że w takich przypadkach można mnożyć nawet tysiąc razy, ponieważ ci ludzie zostali tak ciężko ranni.
Myślę, że to wystarczy, aby zdemontować całą branżę” – podsumował Fuellmich.
 
Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o najnowszej  bombie dotyczącej szczepionek COVID-19.
 
 


 
Źródło:
https://www.planet-today.com/2022/01/dr-reiner-fuellmich-latest-bombshell.html
19 styczeń 2022

Kevin Hughes 

  

Komentarze

  

Archiwum

7,8 mld złotych "strat" NBP
maj 30, 2008
Dziennik
Zawłaszczone państwo, III RP cytacją PRL-u
marzec 29, 2006
Marek Olżyński
Surowce Ziemi to nasze wspólne dobro
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Lipcowa deflacja wyniosła 0,5%
sierpień 19, 2002
PAP
"Cnota Nienawiści"
sierpień 27, 2008
Iwo Cyrian Pogonowski
Kłamstwo o bezrobociu - kolejny raz powtarzane
maj 8, 2006
Wiarus znaleziony w sieci
marzec 1, 2006
Szukacz
Handel ludzką naiwnością
maj 24, 2007
George Soros Gro?ba kapitalizmu
wrzesień 30, 2003
Czy Amerykanie sami sobie zadali klęskę?
marzec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Prymas Glemp: wyłączmy telewizor i zacznijmy rozmawiać
kwiecień 11, 2004
Ujawniać dane podejrzanych i przestępców!
wrzesień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Walka o państwo...bezprawia
marzec 21, 2007
Marek Olżyński
Hausner wciąż niebezpieczny
maj 20, 2004
Irak, Izrael i przedwyborcze slogany w USA
marzec 3, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Nie tylko Polacy dają się otumanić przez media
styczeń 18, 2003
IAR
Who's afraid of the Israel Lobby?
październik 7, 2007
Ray McGovern
Mogilany. Ustalili pensję i diety
grudzień 11, 2002
(ETYZ) http://www.dziennik.krakow.pl
Bilans kosztów członkostwa Polski w UE
lipiec 2, 2006
Dariusz Kosiur
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media