ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Klimatyzacja, a wentylacja 
11 kwiecień 2020     
Rozumieją się wspólnym językiem i obyczajem 
10 sierpień 2016      Artur Łoboda
Gratuluje, ale boi sie schwytania i aresztu... 
11 luty 2010      tłumacz
40 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar prof. Mariana Wieczystego 
14 styczeń 2014      Artur Łoboda
Wyjście z sytuacji bez wyjścia (2) 
3 październik 2012      Artur Łoboda
Bitwa o polska szable i polskiego konia 
12 grudzień 2013      Bohdan Poręba
Unifikacja 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Świetne wystąpienia, szczególnie pana Marcina Dybowskiego, wydawcy, właściciela wydawnictwa "Antyk" 
28 styczeń 2019      Alina
Integracja? A kogo to obchodzi?  
10 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
National Memory  
26 luty 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Przeczytaj uwaznie 
21 marzec 2010      Goska
Czy dojdzie do wojny domowej? KŁAMSTWO O BIAŁORUSI |  
18 sierpień 2020      PL1.TV
NASZ JANEK POWRACA DO ŻYWYCH< ALE GDZIE BĘDZIE MIESZKAŁ, CO JADŁ I ZA CO? 
2 styczeń 2014      Ewa Englert-Sanakiewicz
Co się naprawdę wydarzyło w Polsce? 
13 maj 2015      Artur Łoboda
Wałęsa na pogrzebie G. Busha. Jaki debil doradził mu strój pogrzebowy? 
5 grudzień 2018      Alina
Człowiek który nie istnieje - dalej groźny 
14 październik 2016     
Powidoki 
20 styczeń 2017     
Tusk wali białego konia 
18 styczeń 2019      Alina
Wielkie aj waj Sikorskiego 
23 kwiecień 2025      Artur Łoboda
Co oni knują? 
26 październik 2011      Artur Łoboda

 
 

CDC po cichu przyznaje, że szczepionki przeciw COVID-19 powodują zawały serca i udary; Media Big Pharma próbują zrzucić winę na cokolwiek innego

Centrum Kontroli i Zapobiegania  Chorobom (CDC) po cichu przyznało  , że szczepionki z koronawirusa z Wuhan (COVID-19) powodują zapalenie mięśnia sercowego, zawał serca i udar mózgu.
 
W szczególności CDC przyznało, że szczepionki powodują zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie mięśnia osierdziowego .
To pierwsze występuje, gdy mięsień sercowy – znany również jako mięsień sercowy – ulega zapaleniu.
To ostatnie występuje, gdy zarówno mięsień sercowy, jak i worek otaczający serce – znany jako osierdzie – ulegają zapaleniu.
 
Zapalenie mięśnia sercowego może osłabiać zdolność serca do pompowania krwi i powodować arytmie.
Ciężkie przypadki zapalenia mięśnia sercowego mogą tak bardzo osłabić serce, że nie będzie ono w stanie pompować wystarczającej ilości krwi do całego organizmu.
Może to również prowadzić do tworzenia się skrzepów w sercu, które mogą powodować udary lub zawały serca.

(Powiązane: białka szczytowe szczepionki COVID-19 WYRZUCAJĄ, powodując zawały serca, udary mózgu i nie tylko .)
 
„Dowody z wielu systemów monitorowania bezpieczeństwa w wielu krajach potwierdzają stwierdzenie zwiększonego ryzyka zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia mięśnia osierdziowego po szczepieniu mRNA COVID-19”, czytamy w raporcie CDC zatytułowanym „Aktualizacje bezpieczeństwa szczepionek COVID-19”, napisanym przez członka CDC Grupa Robocza ds. Szczepionek COVID-19.
 
W raporcie wskazano, że ryzyko zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia mięśnia osierdziowego jest najwyższe u młodzieży i młodych dorosłych.
Mężczyźni częściej doświadczają obu tych stanów niż kobiety.
 
Jest bardziej prawdopodobne, że stany te wystąpią po drugiej dawce niż po pierwszej, a objawy pojawiają się w ciągu kilku dni po szczepieniu, do tygodnia.


Media głównego nurtu pracujące w nadgodzinach, aby obwiniać inne przyczyny za choroby wywołane przez szczepionki


Media głównego nurtu odwracają uwagę ludzi od szczepionek COVID-19, próbując skierować choroby serca i ich objawy na inne czynniki.
Shane St. Pierre, gospodarz programu „Anty-dezinformacja”, zwrócił na to uwagę w odcinku z 3 marca.
 
St. Pierre po raz pierwszy zauważył, że większość największych i najbardziej wpływowych mediów głównego nurtu na Zachodzie ma głębokie powiązania z – o ile nie są bezpośrednio kontrolowane przez – firmami Big Pharma.
 
Media głównego nurtu są powiązane z Big Pharma za pośrednictwem dwóch największych na świecie korporacji zarządzających inwestycjami – BlackRock i The Vanguard Group.
Łącznie ich portfele są warte ponad 17 bilionów dolarów.
 
„Co ważniejsze, są właścicielami i kontrolerami branży Big Pharma.
A co ważniejsze, BlackRock i Vanguard są właścicielami światowych mediów głównego nurtu” – powiedział St. Pierre.

„Innymi słowy, Big Pharma jest właścicielem mediów głównego nurtu ”.
 
Daje to głównym mediom silną zachętę do publikowania powodzi artykułów twierdzących, że niektóre czynniki życiowe, a nie eksperymentalne i śmiercionośne szczepionki przeciw COVID-19, zwiększają ryzyko rozwoju różnych chorób.
Następnie zwrócił uwagę, że wszystkie te artykuły zaczęły się ukazywać dopiero, gdy szczepionki przeciw COVID-19 zaczęły się upowszechniać.
 
W jednym z artykułów opublikowanych przez Daily Express 12 grudnia 2021 r. stwierdzono, że pomijanie śniadania może zwiększać ryzyko zawałów serca  „pomimo przerywanego postu będącego największą sprawdzoną korzyścią zdrowotną wszechczasów” – powiedział St. Pierre.
„Teraz nagle pominięcie śniadania powoduje zawał serca”.
 
„Ale jeśli nie pominiesz śniadania, nagle najpopularniejsza na świecie żywność śniadaniowa – jajka – zwiększa ryzyko powstania zakrzepów krwi” – ​​dodał. St. Pierre odnosi się do innego artykułu Daily Express , opublikowanego 22 stycznia, który twierdził, że substancja w jajach jest w rzeczywistości przyczyną zwiększonego ryzyka zakrzepów krwi, zawałów serca i udarów.
 
St. Pierre wskazał następnie, jak absurdalne stały się te twierdzenia, kiedy podzielił się artykułem z Wales Online , w którym twierdził, że istnieje związek między rachunkiem za energię a ryzykiem zawału serca i udaru mózgu .
 
„Mówią nam, że te podwyżki rachunków za energię mogą nawet spowodować zły stan zdrowia naszych dzieci.
Ponieważ wszyscy każemy naszym dzieciom otwierać nasze rachunki za energię, a następnie pytać je, jak zapłacą za to bez pracy” – skomentował St. Pierre z przymrużeniem oka.
 
Inne czynniki, które według głównych mediów mogą powodować zawały serca i udary mózgu, to palenie marihuany, zimna pogoda, używanie przedmiotów seksualnych, a nawet zbyt częste oddychanie .
 
St. Pierre nie uważa, że ​​to przypadek, że mainstreamowe media Black Rock i Vanguard nagle obwiniały o udary, zawały serca i zgony wiele rzeczy innych niż szczepionki przeciw COVID-19 mniej więcej w tym samym czasie, w którym zajęły się te korporacje zarządzające inwestycjami. kontrola nad Big Pharma.


 
Źródło:
pandemic.news/2022-03-06-cdc-admits-vaccines-cause-heart-attacks-strokes.html
8 marzec 2022

Arsenio Toledo 

  

Komentarze

  

Archiwum

Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
"PO chce przywrócić wolność mediom" - tak twierdzi Wirtualna Polska
kwiecień 11, 2003
Jak rozpętano trzecią wojnę światową
sierpień 9, 2006
Wied?min
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rozpoczyna się nowy rok szkolny
wrzesień 1, 2002
RMF FM - zawiadomienie o przestępstwie stacji
marzec 18, 2007
Zdzisław Raczkowski
Ciągną ludzie do Kaczyńskich
listopad 16, 2005
PAP
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
Katyń
luty 15, 2005
Marian Hemar
Religijne korzenie liberalizmu
grudzień 7, 2006
Izrael Szamir
Kardynał o marszu gejów
maj 9, 2004
(PAP)
NIK w zachodniopomorskiej ANR
maj 25, 2004
Wojciech Jurczak
Ryzykowny narkobiznes
lipiec 15, 2003
Andrzej Kumor
Ryzyko Wojny Nuklearnej
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
PZPR apeluje do Lecha Wałęsy
luty 13, 2006
Klaudiusz Wesołek
Walka z kretami i potentatami
listopad 17, 2003
Nasz Dziennik
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą ....
listopad 11, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Chyba zapomniano o poecie
sierpień 4, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
"Krajobraz po wojnie" - Pamiec 13 Grudnia 1981
grudzień 13, 2006
przesłała Elzbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media