ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Najwyższy czas zrozumieć "wydarzenia marcowe" 
6 grudzień 2015      Artur Łoboda
Stan wyjątkowy w Ottawie 
7 luty 2022     
Znoszą restrykcje...bo nagle odkryli że one nie mają sensu?! 
5 luty 2022      Gandalf Sprawiedliwy
Polaku, czy Ci nie żal? 
1 lipiec 2012      Artur Łoboda
Doniesienie o próbie dokonania przestępstwa przez polskojęzyczną prokuraturę 
25 listopad 2009      Artur Łoboda
Z gębą pełną frazesów 
3 maj 2020      Artur Łoboda
Precz z cenzurą! 
20 czerwiec 2020      KlejNuty
Tajny raport CDC ujawnia, że w październiku ubiegłego roku co najmniej 118 000 młodych ludzi „zmarło nagle” z powodu szczepień covidowych 
25 styczeń 2023     
Zbrodnie przeciwko ludzkości  
19 październik 2020     
Test COVID-19 RT-PCR: Jak wprowadzić w błąd całą ludzkość.
Używanie „testu” do blokowania społeczeństwa
 
31 grudzień 2020     
Czy to programowa nieudolność PiS? 
5 październik 2016     
Moja Penelopa pisze wiersze 
25 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Realia Dostaw Paliwa z Iranu do Unii Europejskiej 
29 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Chińska firma genomiczna – finansowana przez Fundację Billa Gatesa – “wydobywa” dane DNA, używając do tego celu testów COVID-19 
7 marzec 2021     
Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień 
3 czerwiec 2017      niezalezna.pl
Największy - ostatnio - sukces Kaczyńskiego 
29 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Szwajcar z doktoratem z immunologii i wirusologii twierdzi: rzekomy wirus Corona Killer to nonsens 
30 styczeń 2022     
Ludzi dobrej woli jest ..... 
30 listopad 2023     
System kastowy w Polsce 
6 grudzień 2019      Artur Łoboda
Co tu śmierdzi z tą limuzyną 
7 marzec 2016      Artur Łoboda

 
 

Program depopulacji: rządowa tyrania i szczepionki COVID spowodowały ponad 13 milionów ŚMIERCI na całym świecie, ujawnia lekarz

 
Najnowsza analiza naukowa dostępnych danych pokazuje, że „szczepionki” na koronawirusa Wuhan (COVID-19) zabiły jak dotąd co najmniej 13 milionów ludzi na całym świecie, w tym około 3,7 miliona ludzi w Indiach.
 
Dr Denis Rancourt ma doktorat z fizyki i zajmował wiele stanowisk badawczych podoktoranckich w prestiżowych instytucjach we Francji i Holandii, zanim został profesorem fizyki na Uniwersytecie w Ottawie w Kanadzie. Jest człowiekiem, który określił ilościowo, że średni wskaźnik śmiertelności w przypadku szczepień COVID w każdym wieku wynosi mniej więcej jedną na 2000 osób, co jest niewiarygodnie wysoką liczbą w porównaniu z tym, co podają oficjalne dane.
W rzeczywistości, oficjalnie mówiąc, szczepionki COVID nigdy nikogo nie zabiły i są całkowicie „bezpieczne i skuteczne”. Praca dr Rancourt opowiada jednak zupełnie inną historię – i taką, którą desperacko trzeba opowiedzieć w imieniu setek milionów ludzi, którzy zostali oszukani, by przyjąć te śmiercionośne zastrzyki.
17 maja w Ontario dr Rancourt zeznawał w National Citizens Enquiry (NCI), dochodzeniu prowadzonym przez obywateli w sprawie reakcji Kanady na COVID. Napisał także ponad 30 raportów naukowych na temat COVID, w tym kilka dla nowej organizacji non-profit o nazwie Correlation.
„Istnieje silna korelacja z ubóstwem, co jest jednym z dowodów, które pozwalają stwierdzić, że to nie jest wirus” – powiedział dr Rancourt podczas przesłuchania, podkreślając fakt, że szczepienia najbardziej negatywnie wpływają na biednych ludzi oraz fakt, że COVID nie jest wirusem.
„Bez względu na to, jak to pokroisz, nie ma absolutnie żadnej korelacji z wiekiem, co jest ostatecznym dowodem na to, że nie może to być COVID”.
(Powiązane: Większość zgonów z powodu „COVID” przed rozpoczęciem operacji Warp Speed ​​była w rzeczywistości po prostu zgonami z powodu respiratora w przebraniu).
 

Ponieważ wszystkie kraje zachodnie przestały przepisywać antybiotyki podczas pandemii, pacjenci nie byli odpowiednio leczeni z powodu bakteryjnego zapalenia płuc


 
Pamiętasz wszystko podczas COVID, kiedy media mówiły nam, że ludzie umierają z powodu „komplikacji” COVID, takich jak bakteryjne zapalenie płuc? Okazuje się, że powodem śmierci tak wielu ludzi jest to, że kraje zachodnie przestały przepisywać antybiotyki podczas COVID.
„W okresie COVID wszystkie kraje zachodnie ograniczyły recepty na antybiotyki o 50 procent, więc nie leczyły bakteryjnego zapalenia płuc” – wyjaśnił dr Rancourt, wyjaśniając, że po rozpoczęciu operacji Warp sprawy przybrały jeszcze gorszy obrót Prędkość.
„Struktura wiekowa nadmiernej śmiertelności zmieniła się wraz z wejściem w okres szczepień” – dodał dr Rancourt.
„Te szczyty występują w bardzo określonych hotspotach, ale synchronicznie na całym świecie […], co z epidemiologicznego punktu widzenia jest absolutnie niemożliwe, ponieważ czas od zasiania infekcji do nagłego wzrostu śmiertelności jest całkowicie niepewny”.
Jedną z dużych wartości odstających w rzekomym „rozprzestrzenianiu się” COVID są wyjątkowe granice państwowe lub stanowe, na których choroba najwyraźniej przestała zabijać ludzi. Powodem tego nie jest oczywiście to, że choroba faktycznie przestaje się rozprzestrzeniać na granicy narodowej lub państwowej, ale dlatego, że choroba była przez cały czas „szczepionkami”.
Innymi słowy, kraje i stany, które mocno naciskały na szczepienia, odnotowały odpowiedni wzrost nadmiernej śmiertelności, podczas gdy ich sąsiedzi, którzy ich nie naciskali, odnotowali znacznie mniej zgonów. Gdyby przyczyną wszystkich tych nadmiernych zgonów był naprawdę „COVID”, wówczas granice państwowe i państwowe nie miałyby znaczenia, jeśli chodzi o rozprzestrzenianie się wirusa.
„Widzisz, w wyniku wprowadzenia szczepionek istnieje wyższy reżim śmiertelności” – wyjaśnił dr Rancourt. „Duży szczyt [w południowych Stanach Zjednoczonych] zbiega się z [programem] równości szczepionek”.
Nie jest już tajemnicą, że szczepionki COVID zabijają . 

Dowiedz się więcej na ChemicalViolence.com .


Źródła tego artykułu to:
AllNewsPipeline.com
Newstarget.com
 
 
 
 
Źródło:
https://vaccinedamage.news/2023-07-11-government-tyranny-covid-jabs-13-million-deaths.html

19 lipiec 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Polityczny kabaret
Ostatnie dni ex prezydenta Krakowa

grudzień 8, 2002
Artur Łoboda
Ziemia czy ziemia?
lipiec 30, 2005
Mirnal
Konstytucja UE
lipiec 28, 2003
Sebastian Karczewski
On Jews and Christians Living in the Same Place
czerwiec 4, 2003
Trinity Communications
Egipskie imperium białego człowieka.
sierpień 31, 2006
Zbyszek Koreywo
The bloodlines
lipiec 16, 2005
D.I.
Człekozwierz, komu potrzebny?
styczeń 1, 2008
przesłał .
DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIˇ SIĘ JEDNOCZYĆ?
maj 14, 2005
Leszek Skonka
Ostra gra o kontrolę Azji Centralnej
grudzień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Stop wariatom prasowym!
czerwiec 23, 2006
Wojciech Romerowicz
Odezwa Do Nicości
kwiecień 30, 2006
Wiesław Sokołowski
Po raz pierwszy sami sobie wybierzemy wójtów
sierpień 21, 2002
PAP
Niebezpieczne zadłużenie
luty 10, 2003
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl/
Pola, Melania, Bronia i Katarzyna
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Uzbrojony Dom Wariatów
kwiecień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
Wychodzi szydło z worka
sierpień 10, 2006
Marshall McLuhan ORAZ 30 LAT ISTNIENIA AUTORSKIEJ GALERII „ZA” IM. MARIANA BOGUSZA
luty 16, 2006
Agnieszka (Jaga) Sokołowska
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 8, 2005
zaprasza.net
Zaufanie do policji
listopad 6, 2006
luzak
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media