ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Eksperci potwierdzają, że to zastrzyki Covid, a NIE infekcje powodują zapalenie mięśnia sercowego 
27 styczeń 2023     
Niemcy wrócili! 
10 grudzień 2020     
"Filosemicka operacja w Polsce. W czyim interesie rządy w Polsce podejmują decyzje? K. Baliński", czyli wiedza porażająca dla każdego Polaka. 
27 czerwiec 2019      Alina
Prawdy historycznej pilnować musimy zawsze 
27 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Czy Giertych jest normalny? 
15 styczeń 2013      Artur Łoboda
O intuicji 
29 grudzień 2014      Artur Łoboda
Miliony osób w pełni zaszczepionych na COVID cierpią teraz na rozdzierające choroby 
26 marzec 2022      Ethan Huff
"Zorientowani" w sprawie 
22 lipiec 2016      Artur Łoboda
O rozsądek w temacie "żołnierzy wyklętych" 
4 lipiec 2013      Artur Łoboda
Polacy już dawno powinni wyjść na ulice. "Druga strona przez lata bowiem budowała sobie swoje narzędzia działania" 
7 grudzień 2015      wPolityce.pl
Sędzia Giorgianni: „Morderstwa i porwania: kto za tym stoi?” 
3 sierpień 2020     
Leczenie 
9 czerwiec 2010      Goska
Prokurator MTK grozi Izraelowi dalszym DZIAŁANIEM PRAWNYM, jeśli nie przestanie zabijać Palestyńczyków w Rafah 
18 luty 2024     
Dlaczego zwolnienie generałów przez Trumpa oznacza eskalację wojny, na którą Ameryka nie może sobie pozwolić 
7 kwiecień 2026      Mike Adams
Przyjacielska dezinformacja 
10 czerwiec 2021     
Mosbacher, Schetyna, TVN, Kod - jak Stalin  
17 sierpień 2019      Alina
P.S. "Znoszą restrykcje..."... plus "ciekawostka"..."gotująca krew"...przynajmniej moją... 
5 luty 2022      Gandalf Sprawiedliwy
Anulowanie długów jedyną drogą do zapobieżenia trzeciej wojnie światowej (1) 
1 październik 2012      Artur Łoboda
W kraju służb specjalnych 
18 maj 2015      Artur Łoboda
Kilka uwag o tożsamości narodowej 
5 grudzień 2015      Artur Łoboda

 
 

COVID był śmiertelnym żydowskim spiskiem

Szef technologiczny wysyła e-maile do współpracowników, w tym gubernatora Utah, aby powiedzieć, że COVID jest śmiertelnym żydowskim spiskiem 
 


( JTA ) — Założyciel i prezes dużej firmy zajmującej się oprogramowaniem do zarządzania nieruchomościami powiedział koterii współpracowników, w tym do gubernatora Utah, że COVID był śmiertelnym żydowskim spiskiem.
 
„Wierzę, że trwają sadystyczne wysiłki na rzecz eutanazji Amerykanów” – powiedział David Bateman, założyciel Entrata, w e-mailu, który po raz pierwszy ogłosiła we wtorek Fox 13, stacja telewizyjna Salt Lake City .

E-mail, zatytułowany „Ludobójstwo”, sugerował, że COVID-19 i jego szczepionki są dziełem Żydów i że oba „atakują układ rozrodczy kobiet” i osłabiają naturalną odporność.
 
Wierzę, że stoją za tym Żydzi” – napisał Bateman w e-mailu wysłanym do liderów sektora technologicznego i politycznego Utah, w tym gubernatora Spencera Coxa i właściciela Utah Jazz, Ryana Smitha. Bateman jest aktywny w kręgach Utah GOP.
 
W zeszłym roku Entrata zebrała 507 milionów dolarów finansowania .
 
„Od 300 lat Żydzi próbują przeniknąć do Kościoła katolickiego i potajemnie umieścić Żyda na szczycie” – napisał Bateman.
„Stało się to w 2013 roku z papieżem Franciszkiem.
Wierzę, że pandemia i systematyczna eksterminacja miliardów ludzi doprowadzi do wysiłków na rzecz konsolidacji wszystkich krajów świata pod jedną flagą z totalitarnymi rządami.
Wiem, to brzmi szalenie.
Nikt o tym nie donosi, ale chasydzi w USA ustanowili dla swoich ludzi prawo, że nie wolno ich szczepić z jakiegokolwiek powodu”.
Sceptycyzm wobec szczepień wśród chasydzkich Żydów rozprzestrzenił się z tych samych powodów, co w niektórych innych sektorach wyspiarskich: szerzenie plotek i dezinformacja.
 
Niektórzy z adresatów wiadomości e-mail i inni w biznesie i sektorze politycznym stanu Utah byli przerażeni.
 
„To niewiarygodnie niepokojące, że ktoś w naszej społeczności wypowiadałby tego rodzaju opinie, zwłaszcza w tym czasie”, powiedziała dla Fox 13 Elizabeth Converse, dyrektor wykonawcza Utah Tech Leads, grupy promującej inwestycje technologiczne w stanie.
Wszyscy widzieli wzrost zachowań antysemickich w całym kraju, a szczególnie w Utah z powodu wirusa”.
 
Bateman powiedział Fox 13 w wiadomości tekstowej, że „niektórzy z moich najbliższych przyjaciół są Żydami”, ale także, że „wierzę, że masoni szkockiego rytu stoją za pandemią (w przeważającej mierze żydowską).
I obawiam się, że miliardy ludzi na całym świecie są obecnie eksterminowane”.

 

Źródło: Jewish Telegraphic Agency
https://www.jta.org/2022/01/05/united-states/utah-tech-boss-quits-after-board-asks-him-to-leave-over-email-blaming-jews-for-covid
10 styczeń 2022

Ron Kampeas  

  

Komentarze

  

Archiwum

Ojczyzna
maj 19, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
Słowa Prawdy - jeszcze raz o agencie Wałęsie w filmie J. Zalewskiego
lipiec 11, 2006
J. Zalewski
Klasa w urzędzie - nasza unijna specjalność
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
tłumaczenia
styczeń 21, 2006
Zbigniew Dmochwski
Spiskowa teoria dziejów. Fakty ukrywane
grudzień 17, 2003
Obawy Umiarkowanego Amerykanina
marzec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Demaskowanie Lobby Izraela w USA
marzec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polityka na Kaukazie
listopad 25, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Watykan przeciwko amerykańskiemu awanturnictwu
styczeń 18, 2003
IAR
Uciec od gnoju - który się samemu narobiło
listopad 19, 2008
Artur Łoboda
USA rozpracowane przez Rosję, czyli Ameryka w negliżu !
luty 11, 2007
tezlav von roya
Złudzenia związane z Unią
czerwiec 3, 2003
Sztuczna inteligencja już w Polsce!
lipiec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Drugiej "nocnej zmiany" nie będzie!
lipiec 24, 2006
Wojciech Wybranowski
ODEZWA DO DZWONU
lipiec 15, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
. - fakty sprawdzic każdy może
maj 16, 2006
Jeremiasz
Mniejszość niemiecka głosuje w wyborach do Bundestagu
wrzesień 21, 2002
PAP
Profesor Terrorysta, Czy Pochopne Oskarżenia?
grudzień 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dziecięcy antysemityzm? – czy kolejna bajka dziennikarzy GW "z tysiąca i jednej nocy”.
maj 26, 2008
ZR
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media