ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Globalism - conclusions 2011 by Artur Loboda 
1 lipiec 2011      Artur Łoboda
Szmugiel jak za okupacji 
28 kwiecień 2020     
Wyjątek wśród bankierów centralnych 
13 wrzesień 2016      www.independenttrader.pl
Tango z drzewami 
27 kwiecień 2024      Zygmunt Jan Prusiński
Izraelskie bombardowania dywanowe w Gazie  
21 maj 2024     
Ruski onuc 
3 październik 2024     
Przed Twym Obrazem  
7 wrzesień 2017      Paweł Ziółkowski
Ewa Rzeuska komentuje Święto świec Chanukowych i oszczerstwa Putina!? 
27 grudzień 2019      Alina
Rządowi eksperci 
16 listopad 2015      Artur Łoboda
Sprawa DSK 
17 maj 2011      Artur Łoboda
Rozpromieniony Radek Sikorki w Waszyngtonie w czasie żałoby katyńskiej 
29 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Jarosław Kaczyński, czyli g... prawda 
19 marzec 2017     
Gary Brooker nie żyje. Wokalista Procol Harum zmarł w wieku 76 lat 
23 luty 2022     
Jak samodzielnie zrobić płyn do dezynfekcji rąk? 
10 marzec 2020     
Cicha noc 
24 grudzień 2022     
Jesteśmy właśnie świadkami jak PiS ratuje Platformę O-pruską 
14 maj 2020      Alina
Kilka uwag o "seryjnym samobójcy" 
20 grudzień 2012      Artur Łoboda
Opamiętajcie się! 
2 maj 2018      Artur Łoboda
13 grudnia - 42. rocznica stanu wojennego 
13 grudzień 2023     
Przyczynek do opisu polskiej kultury 
17 luty 2016      Artur Łoboda

 
 

Globalizm - czyli zaplanowane zniszczenie świata

Szanowni Państwo

w roku 2003 Israel Shamir opublikował mój tekst skierowany do Żydów.

Zapowiadałem w nim wielka światową tragedię - spowodowaną przez grupę żydowskich degeneratów, którzy ideę "narodu wybranego" - wykorzystują jako uzasadnienie do panowania nad innymi narodami.

Najgroźniejsze skutki tych działań odczują zwyczajni Żydzi, którzy ze zbrodniarzami nie mają nic wspólnego.

W języku polskim artykuł miał tytuł:
"Globalizm - czyli zaplanowany upadek świata"
Po angielski skróciłem tekst do "Globalism".

Po tak zwanym upadku komunizmu - takie Kraje jak Polska - stały się miejscem ogromnych grabieży majątku narodowego - dokonywanych przez obcy kapitał.

Nie wiedzieliśmy jeszcze kto to robi?
Nie było wtedy Internetu.

Po 1990 roku w Polsce niszczono przemysł i pozbawiono pracy miliony osób.
Pozbawieni środków do życia Polacy - po kilku latach nędzy - masowo popełniali samobójstwa.
A około pół miliona osób zostało bezdomnymi i w ciągu kilku lat poumierali na ulicach - bo w Polsce nie było żadnego wsparcia dla bezdomnych!


W 1996 roku studiując historię Żydów w Polsce zrozumiałem, że Żydzi stosowali w przeszłości te sama metody i doprowadzili kiedyś do upadku Państwa Polskiego - co dzisiaj robi niejaki Balcerowicz - kierowany przez żydowskich przestępców ekonomicznych: Sachsa -Sorosa.

Aby nie obrażać zwykłych Żydów - użyłem określenia bankierzy -gangsterzy.
Po przeczytaniu mojego tekstu ktoś stworzył zlepek słów bankster.

Im bardziej studiowałem historię Żydów - tym bardziej stawali się w moich oczach niebezpieczni.

Jest coś strasznego w ich chorych umysłach.

To są psychopaci, którzy tworzą wiele narzędzi - do uzasadnienia własnych - chorych działań - jak choćby kabałę.

Miałem nadzieję, że zwykli Żydzi przyłączą się do ruchu oporu przeciwko bankierom, bo przewidywałem, że to zwykli Żydzi będą pierwszymi ofiarami chorych umysłowo psychopatów.

I oto stoimy w momencie - gdy moje ostrzeżenia się spełniły - bo agresorami w obecnej wojnie przeciwko ludzkości są prawie sami żydowscy miliarderzy.
Rockefeler, Rotschild, Gates, Soros, ...

Aby zacząć się bronić - musimy zrozumieć metody i plany ich działań.

Na dziś widzę to następująco:

1. Bill Gates przez lata korumpował organizacje NGO na całym świecie - poprzez ogromne subsydia. Dzisiaj NGOs wspierają Gatesa agresję.

2. Firmy farmaceutyczne od kilkudziesięciu lat korumpowały lekarzy na całym świecie. Dzisiaj potwierdzają kłamstwo fikcyjnej pandemii.

3. Agresorzy zapewnili sobie kontrolę nad prawie każdym rządem na świecie - poprzez obecność swoich agentów, którzy kierują dziś programem fałszywej pandemii.

4. Agresorzy posiadają ogromną wiedzę o nawykach Ludzi - poprzez analizę zachowań w Internecie.

5. Agresorzy posiadają bardzo dużo materiałów kompromitujących polityków z wielu krajów świata. Zdobyli je przez włamanie do komputerów i telefonów komórkowych.

6. Agresorzy posiadają nową broń elektromagnetyczną - którą używać będą wraz z rozwojem instalacji 5G.

I właśnie działanie tej broni chciałbym wyjaśnić - bo trzy lata temu zastosowano ją na mnie.

Wiemy, że promieniowanie radioaktywne po wybuchu jądrowym powoduje napromieniowanie człowieka i w efekcie śmierć, albo bardzo ciężkie choroby.
To promieniowanie nazywamy "promieniowaniem jonizującym".
Ale dokładnie takie samo działanie ma promieniowanie niejonizujące - z telefonów komórkowych i wi-fi.
Tylko tysiące razy słabsze.
Za to My narażeni na nie jesteśmy tysiące razy dłużej.

Od połowy lat sześćdziesiątych prowadzone są badania naukowe nad skutkami promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości - na organizm człowieka.
W małych dawkach może to nawet leczyć niektóre choroby.

Ale takie napromieniowanie - na jakie narażają Nas współczesne telefony komórkowe - może tylko wywoływać choroby.

Naukowcy wykonali setki eksperymentów dowodzących, że promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości wypala płuca zwierząt laboratoryjnych i pojawiają się makrofagi, oraz egzosomy które oszuści nazywają dziś wirusem covid.

Musicie skierować się do PRAWDZIWYCH lekarzy naukowców - by pokazali Wam swoje prace.
A wtedy zrozumiecie - jak się bronić przed mitycznym kowidem.

Podkreślam!

Nikt na świecie nie wyizolował SARS COV-2, a testy PCR stworzono wiele lat przed kowidem i nie zawierają ŻADNEJ informacji o tym wirusie.

To fale elektromagnetyczne wypalają narządy wewnętrzne i powodują, że organizm nie ma sił do walki z niegroźnymi kiedyś wirusami.
28 maj 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

"majątku narodowego".
Majątek narodowy - lawirując i kombinując - wypracowano w Polsce poprzez ziemiaństwo i pewne struktury zakonicze. Cała reszta, to mienie globalne, które przetrwało zabory, tzw. II RP i komunizm. Prawdziwi właściciele nigdy z tego mienia nie zrezygnowali i się go nie zrzekli. No i wrócili, po 1989r. oficjalnie.
Prawdziwi to tacy, którzy nie zastawiają się pisanymi aktami własności, bo takie RZECZYWISTEJ mocy nie mają. A ci, którzy wypracowali realne mienie zostali zlikwidowani i skierowano na nich odium totalnego zapomnienia.
Reszta, pełna zgoda.

2021-05-28
Magellan

  

Archiwum

Prywatyzacja WSiP. Fundusz pomoże Muzie
styczeń 23, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Posłanka LPR "Idiotką Roku"
styczeń 5, 2008
INTERIA.PL/PAP
Czy Amerykańscy Demokraci będą mieli inne zdanie o "tarczy"?
sierpień 17, 2008
PAP
Polityczna pornografia, czy polityczna egzekucja?
sierpień 7, 2007
Marek Olżyński
Bambusowe życie
marzec 19, 2008
Marek Jastrząb
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
Cieć testuje prawo wyborcze
październik 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Izraelskie czołgi wróciły do Strefy Gazy
sierpień 8, 2002
PAP
Ożywienie gospodarcze na świecie ...........
lipiec 12, 2002
PAP
tłumaczenia
styczeń 21, 2006
Zbigniew Dmochwski
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dialog on truth
sierpień 3, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
WIERZE ZE "HEJNAL" NADAWAŁ
maj 5, 2005
RZYMIANKA
Globalista
lipiec 27, 2003
Paweł Mondel
Gaz Ziemny, Ukraina i Rosja
styczeń 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pohukiwania, czyli z akcentem na postkomunizm
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
Polski elektryk
październik 22, 2008
Artur Łoboda
Geszefciarze, czyli o standardach polityków
październik 13, 2007
Marek Olżyński
Reguła symbiozy
kwiecień 21, 2005
Witold Filipowicz
Prezydent RP Wojciech Jaruzelski przed sadem
kwiecień 21, 2007
wasylzly
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media