ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Trump i realna droga do pokoju na Ukrainie 
10 marzec 2025      Jack F. Matlock Jr
Historia się powtarza: ocalona z Holokaustu ukrywa się po tym, jak niemiecki sąd zezwolił na przeniesienie jej do zakładu psychiatrycznego w celu przymusowego szczepienia na COVID-19 
17 styczeń 2023     
Sytość zrelatywizowana 
12 maj 2015      Artur Łoboda
MOWA POLSKA - złota seria, wiersz nr 44, WIESŁAW SOKOŁOWSKI  
3 marzec 2018      www.trwanie.com
„Szczepionka” na COVID-19 to celowy wysiłek na rzecz światowego ludobójstwa 
7 październik 2024      Paul Craig Roberts
Zdrowy rozsądek stał się spiskiem 
12 czerwiec 2025      Jenna McCarthy
Pokrętna propaganda eskimosów 
1 grudzień 2023     
Bronisław Łagowski o pseudoreligijnym kulcie Katynia i moralnym zatruciu 
27 kwiecień 2010      Bronisław Łagowski - wstawił MG
Rząd Niemiec zmuszony do ujawnienia tajnych dokumentów i do przyznania że...NIE BYŁO ŻADNEJ PANDEMII !!!! 
23 lipiec 2024      Gandalf Sprawiedliwy
Rok 2020 
31 grudzień 2020      Artur Łoboda
COVID LIES dowodzi, że współczesna wirusologia to PSEUDNAUKA  
4 luty 2024      Mike Adams
Szwindel 
20 kwiecień 2020     
Kalifornia wstrzymuje szczepienia przeciwko COVID z serii Moderna związane z „nietypowo wysoką liczbą” działań niepożądanych 
19 styczeń 2021      Obserwator
Bezprawie Trzeciej RP (2) 
7 marzec 2019      Artur Łoboda
Czy to tylko biznes? Zgliszcza kultury polskiej u progu 2013 roku 
28 grudzień 2012      Artur Łoboda
Szczepienia pełne kłamstw (1) 
4 marzec 2023     
Polacy masowo uciekają na zachód Europy - zbliżamy się do rekordowej emigracji 
25 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Jestem za, a nawet przeciw 
24 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Norymberga dla zbrodniarzy kowidowych  
6 październik 2022      Artur Łoboda
Polska zniszczona mentalnie, lojalnie, duchowo... 
2 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Masoni w Brukseli

Przywódcy UE spotkali się wczoraj z szefami europejskiej masonerii. - Powinna łączyć nas odpowiedzialność za Europę. I solidarność wobec biednych - mówił przewodniczący europarlamentu Jerzy Buzek

Obowiązujący od blisko roku traktat lizboński nakazuje Unii Europejskiej dialog zarówno z kościołami i wspólnotami religijnymi, jak i innymi "organizacjami światopoglądowymi". O ile przywódcy religijni gościli w Brukseli już przed trzema miesiącami, to wczoraj przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy, szef Komisji Europejskiej José Manuel Barroso oraz Jerzy Buzek podejmowali delegację grup niewyznaniowych, wśród których dominowali wolnomularze. Nie przyjechał nikt z Polski.

Oficjalnym tematem spotkania była walka z ubóstwem i wykluczeniem społecznym (podobnie jak z przywódcami religijnymi), ale Buzek relacjonował, że rozmawiano też m.in. o potrzebie poprawy edukacji w Europie oraz równowadze płci w życiu publicznym. - Z przywódcami religijnymi mieliśmy ten sam problem - ironizował Van Rompuy, kiedy kilkunastu delegatom wytknięto, że są wśród niech zaledwie dwie kobiety, wśród nich wielka mistrzyni Loży Kobiet Francji Jeannine Chambon-Fontaine.


Belgijscy masoni zapowiadali niedawno, że będą walczyć o utrzymanie świeckości w Unii Europejskiej, w której - jak przekonywali - po rozszerzeniu Unii na Europę Środkową rosną wpływy polityków "wierzących w Biblię, lecz zapominających o Wolterze". Choć wszyscy trzej przywódcy UE wywodzą się z chadeckiej centroprawicy, to wczoraj nie mówiono o kontrowersjach związanych ze stosunkami między państwem a Kościołami. - I przyczyny, i skutki ubóstwa to nie tylko ekonomia, lecz także wymiar etyczny. Dlatego wspólnie powinniśmy dbać o zachowanie pierwiastka etycznego w polityce europejskiej. Dbać o wspólnotowość i chronić przed populizmami, które karmią się kryzysem gospodarczym - przekonywał natomiast Van Rompuy.
16 październik 2010

Źródło: Gazeta Wyborcza 

  

Komentarze

 

Zagrozeniem, ktore postrzegaja mozni tego swiata, jest populizm (czytaj: rewolucja). Skoro sie tak boja populizmu, to on ich w koncu dopadnie.

2010-10-16
latarnik

  

Archiwum

Hektary na halę
styczeń 29, 2004
Dziennik Polski
Bank żąda, Polska musi?
styczeń 17, 2003
Jan Czarski
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
My terroryści, albo przypowieść o dontszatach
grudzień 19, 2007
Artur Łoboda
"Korzyści" z liberalizacji polskiego handlu
luty 9, 2007
Dariusz Kosiur
Bezprawne przetrzymanie pasażera w samolocie
sierpień 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Błędy w kultowym słowniku!
maj 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
FBI wystąpiło właśnie do Kongresu o przyznanie 12 mln dolarów na stworzenie ogromnej bazy danych o Amerykanach
czerwiec 22, 2007
aktualności pnlp
Nie można dwom panom służyć
listopad 12, 2006
[Oto słowo Pańskie]
Prawdziwa strategia wobec III RP
czerwiec 23, 2005
totezja
LPR tylko dla Polaków
listopad 10, 2004
Rząd PO-PiS czyli nieudacznicy wracają
październik 19, 2003
Adrian Dudkiewicz
Chłop w amoku
marzec 15, 2004
Ewa
Dalsza wyżka cen paliwa?
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Antypolonizm żydowski to nic nowego... (2)
lipiec 3, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Hindenburg and Hitler
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wszystko pod kontrolą - Henry Alfred Kissinger (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
Kraków ma najwyższą ocenę
listopad 21, 2007
PAP
"łapaj złodzieja"
grudzień 1, 2003
PAP
Moje przykazania -1
maj 8, 2003
krzysztof gilewski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media