ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Konstytuanta, czy od razu Dyrektoriat?  
18 luty 2012      Artur Łoboda
W cieniu Dobrej Zmiany 
24 czerwiec 2018      Witold Filipowicz
Pięć „teorii spiskowych”, które stały się rzeczywistością w 2021 r. 
8 styczeń 2022     
Nieszczęście to taki stan... 
24 sierpień 2024      Artur Łoboda
Destabilizacja Państwa - w rozumieniu Donalda Tuska 
23 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Donatan RÓWNONOC "Z dziada-pradziada" Trzeci Wymiar  
26 październik 2012     
Rządowe kajdany finansowe 
19 lipiec 2021     
Bardzo słabe ogniwa 
26 listopad 2020     
O co chodzi Putinowi? 
28 sierpień 2014      Artur Łoboda
To samo czeka służący NWO polskojęzyczny Sejm  
6 styczeń 2021     
Cyfrowa waluta banku centralnego to gra końcowa – część 1 
10 marzec 2023     
Czym jest Teatr Narodowy? 
11 luty 2014      Artur Łoboda
Bin Laden vs Bush Acciording to Wikipedia 
7 październik 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Demontaż wirusowej teorii 
3 styczeń 2021     
To „badanie” pro-maskowe wyjaśnia, dlaczego NIGDY nie powinieneś „ufać nauce” 
30 październik 2023     
Dlaczego zwolnienie generałów przez Trumpa oznacza eskalację wojny, na którą Ameryka nie może sobie pozwolić 
7 kwiecień 2026      Mike Adams
Wspólnicy ludobójstwa! 
17 maj 2026      Artur Łoboda
Kupczenie śmiercią  
14 kwiecień 2010      Artur Łoboda
Antysemityzm jest im potrzebny jak powietrze 
12 marzec 2026     
W takiej sytuacji - jak obecna, poznajemy wielu ukrytych agentów 
6 lipiec 2015      Artur Łoboda

 
 

Pożyteczny ekstremista

Germanista ze szwajcarskiego uniwersytetu w Lozannie - bez doktoratu, sformułował kluczowe punkty w dokumencie rządu niemieckiego dotyczącego paniki koronowej z marca 2020 r.
 
„Austriacki wielbiciel Mao - z zawodu egzaminator języka, został ważnym doradcą rządu federalnego w czasie kryzysu związanego z Coroną.
Napisał komunikat o strachu o nią.
Jak to się stało? ”- zapytał welt.de 23 lutego 2021 roku .

Mężczyzna jest prostym pracownikiem Uniwersytetu w Lozannie w Szwajcarii i egzaminuje z języka Goethego na Wydziale Języka Niemieckiego przy nakładzie pracy finansowanym z zewnątrz w wysokości 30%.
O dziwo, w wieku 52 lat nadal jest doktorantem - więc wciąż czeka na doktorat z germanistyki - a teraz jest jednym z najważniejszych doradców koronnych w niemieckim rządzie federalnym.
Według doniesień mediów, że na papierze Ministerstwa Spraw Wewnętrznych rządu Merkel sformułował świadomie pismo wywołujące panikę na podstawie fałszywych oświadczeń. ( uduszenie jako pierwotny strach ).
 
Szwajcarski Aargauer Zeitung również przetarł oczy ze zdumienia tymi powiązaniami i opublikował dłuższy raport na temat sprawy .


Tam dowiadujesz się, że Uniwersytet w Lozannie - co zrozumiałe - początkowo nie chciał uwierzyć, że jego prosty pracownik germanisty, Otto Kölbl, stał się jednym z najważniejszych doradców rządowych w sprawach medycznych w sąsiednim kraju.
Kiedy rząd federalny interweniował na korzyść Kölbla - w sprawie wykorzystania adresu e-mail uniwersytetu, początkowo sądzono, że to fałszywka:

„Wobec interwencji najwyższych kręgów rządowych Berlina - na rzecz prostego pracownika administracyjnego - bez odpowiedniego doświadczenia, kierownictwo uczelni nabrało podejrzeń.
Dave Lüthi, dziekan Wydziału Filozoficznego, najwyraźniej uważał, że poczta Kerbera była fałszywa:
„Uważamy, że wiadomość nie jest wiarygodna i prosimy o potwierdzenie” - odpowiedział. Dziekan Lüthi poinformował Sekretarza Stanu, że Kölbl został zatrudniony jako egzaminator do egzaminów Goethego z języka niemieckiego ”.

 
Zawiadomienie z Uniwersytetu w Lozannie nie miało żadnych konsekwencji.
Można niemal na pewno przypuszczać, że historia człowieka, który pomaga wprawić w rozpacz miliony ludzi w Niemczech, była znana władzom federalnym.
Podczas desperackich poszukiwań przydatnych propagatorów paniki natknęli się tam na germanistę, który prywatnie napisał tekst o Wuhan w Chinach - co zdaniem rządu Merkel uzasadnia status eksperta i wznosi go ponad setki profesorów medycyny, prawników, lekarzy itp.

„Kölbl został powołany przez niemieckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych (BMI) w połowie marca 2020 r. - jako konsultant wewnętrznego komitetu ekspertów, jak  pisze  „ Welt am Sonntag ” .
Nie ma wykształcenia akademickiego w dziedzinie wirusologii, epidemiologii lub zdrowia publicznego, ani nie ma doświadczenia w żadnej innej dziedzinie związanej z pandemią.

Oprócz niemieckiego doktoranta Kölbla - w grupie znaleźli się również wybitni eksperci, m.in. dyrektor Instytutu Roberta Kocha Lothar Wieler.
W ciągu kilku dni komisja ekspertów wypełniła mandat ministra spraw wewnętrznych Horsta Seehofera (CSU) i jego sekretarza stanu Markusa Kerbera. (...)
 
Razem powinni wypracować dokument, który powinien legitymizować dalsze trudne środki po Wielkanocy (...)
 
Ministerstwo potrzebuje modelu obliczeniowego „wyprzedzającego sytuację” pod względem mentalnym i planowania.
Sekretarz stanu Kerber napisał w e-mailu, że powinno to pomóc w planowaniu „dalszych środków o charakterze prewencyjnym i represyjnym”. "

Aargauer Zeitung i Welt am Sonntag donoszą, że sformułowania językowe strategii szoku i ukierunkowane fałszywe oświadczenia rządu Merkel można prześledzić wstecz u austriackiego pracownika szwajcarskiego uniwersytetu:

„„ Aby osiągnąć pożądany efekt szoku, należy jasno określić konkretne skutki infekcji dla społeczeństwa i ludzkości. ...
Wielu ciężko chorych ludzi trafi do szpitala przez swoich bliskich, ale oni odwracają się i umierają w męczarniach w domu, z trudem łapiąc oddech.
Duszenie się lub brak wystarczającej ilości powietrza to podstawowy strach dla wszystkich.
 

Kölbl napisał również:
 
"Dzieci są łatwo zarażone, nawet przy ograniczeniach wyjścia ...
Jeśli następnie zarażą swoich rodziców i jedno z nich umrze w agonii w domu i czują, że są winne temu, że zapomniały umyć ręce po zabawie, na przykład '' najstraszniejsza rzecz, jakiej dziecko może kiedykolwiek doświadczyć."

 
Liczne głosy ekspertów, które zostały już wysłuchane w marcu 2020 r., pokazują, że informacje zawarte w „ekspertyzie” rządu federalnego są naukowym nonsensem, a także nie odpowiadają informacjom dostępnym w tamtym czasie .

Wideo profesora Dr. Bhakdi z listem otwartym do rządu federalnego 31 marca 2020 roku - po kilku dniach - miało już 1,2 mln wyświetleń na YouTube .
Niedługo potem został ocenzurowany i usunięty przez Youtube.
Osoby zaangażowane wielokrotnie powtarzały, że celem referatu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych jest przede wszystkim szerzenie paniki, choć często potajemnie.
 
Źródło:
http://blauerbote.com/2021/02/24/der-nuetzliche-extremist/
26 luty 2021

 

  

Komentarze

  

Archiwum

157 mld USD - "dziura" w budżecie USA
sierpień 10, 2002
PAP
Za kłótnie polityków płacą ci, którzy zaciągneli kredyty walutowe
listopad 8, 2005
List Otwarty do redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej", Adama Michnika.
lipiec 6, 2004
Marek Lubiński, Lima, Peru
Restauracja "U Kononowicza"
listopad 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.
styczeń 23, 2007
marduk
Oświecony "zdrowy" terror
maj 19, 2007
Remigiusz Okraska
Likwidują resztki krytyki medialnej.
kwiecień 22, 2004
Aljazeera
Perto-Dolary, Czyli Narzucanie Imperializmu Monetarnego przez Amerykańską Maszynę Wojenną
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski.
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
Rasiści w hucie
marzec 11, 2005
Sądy traktują podejrzanych nierówno
październik 24, 2005
Marek Komorowski
Profesor Poznański w Toronto
luty 6, 2005
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
Polska przeszkodą na drodze do rewolucji światowej
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Niebezpieczeństwo Nierównej Czyli Asymetrycznej Walki
lipiec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
III WŁADZA RP - orły, obrońcy, stróże, czy zwykłe ciecie?
sierpień 24, 2008
ZR
"Żydowska ucieczka do Medyny"
wrzesień 11, 2004
Rozpętali wojnę cywilizacji
kwiecień 6, 2003
Zabić ze strachu
sierpień 6, 2004
Zygmunt Haduch Meksyk
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media