ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Sukces PiS w Brukseli 
3 lipiec 2019     
Nauki płynące z Ukrainy (2) 
24 luty 2014      Artur Łoboda
W podkarpackiej wsi wynaleziono urządzenie do zestrzeliwania koronawirusa w oddechu. 
11 luty 2021      hens
Niespokojne mosty nad równiną 
15 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Obłęd maseczek 
25 kwiecień 2020     
Lekarstwo na covid-19  
3 maj 2020     
Sekretarz Marynarki Wojennej ostrzega: jeśli przemysł obronny nie może zwiększyć produkcji, to uzbrojenie zarówno Ukrainy, jak i USA może stać się „wyzwaniem” 
18 styczeń 2023      Marcus Weisgerber
Nigdy nie było żadnego kowida (4)
Broń zagłady
 
14 wrzesień 2022      Artur Łoboda
Chór Aleksandrowa 
26 grudzień 2016      Artur Łoboda
Kandydatka do sejmu  
25 październik 2015     
Cła odwetowe Trumpa a podatki odwetowe Balcerowicza 
3 kwiecień 2025      Artur Łoboda
Dlaczego nikt tego nie widzi? 
11 kwiecień 2010      Artur Łoboda
Wideo ujawnia, że szokująca liczba urzędników CDC, którzy forsowali zastrzyki śmierci w związku z Covid-19, to ŻYDZI z podwójnym obywatelstwem izraelsko-amerykańskim 
4 listopad 2023      Ethan Huff
Kapo w urzędzie 
13 luty 2018      Artur Łoboda
Chemiczny Bałtyk  
26 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Zrozumieć samego siebie, by nie popełniać błędu 
19 grudzień 2014      Artur Łoboda
Co znaczy przeciąć węzeł gordyjski? 
17 luty 2012      Artur Łoboda
Krzyżu Chrystusa  
25 marzec 2016     
Wyżsi hodowcy 
19 lipiec 2021      Eric Markhoff
Nasz narodowy płyn do dezynfekcji. 95 złotych za opakowanie 
15 marzec 2020     

 
 

Dr. Mariano Amici, włoski lekarz rodzinny – który w sposób oficjalny nie wierzy w «pandemię» - walczy z prof. Matteo Bassetti'm – "bulldogiem" broniącym respiratorów i szczepionek mRNA


1 luty 2021

Znającym język włoski polecam zaliczenie VIDEO, o którym, w wielkim skrócie, poniżej.

Dr. Mariano Amici z podrzymskiego miasta Ardea – włoski lekarz rodzinny – walczy na kanale telewizyjnym La7 (należącym do włoskiego mainstream'u) – z propagandą covidową.

Z niezwykłą wprost odwagą, dr. Amici rzuca w twarz prof. Matteo Bassetti'ego z Genui (dyrektora oddziału zakaźnego Polikliniki San Martino), ora zwolennika szczepionek mRNA ), fakt, iż tak on sam, jak i jego wielu kolegów-lekarzy z Lacjum, wyleczyli (w domu) tysiące ludzi chorych na Covid – przy pomocy hydroxychlorochiny, antybiotyków oraz heparyny – zapobiegając wysłaniu ich (po wielu dniach bezczynności lekarskiej) do szpitala, gdzie czekała ich pewna śmierć, po podłączeniu ich do zabójczego w tego rodzaju sytuacji respiratora, co było i jest prawie że wyłącznym zaleceniem włoskiego ministerstwa zdrowia, jak chodzi o leczenie chorych na Covid.

Pomimo, iż, z oczywistych powodów, doktorowi Amici, nie udało się wypowiedzieć w pełni, warto zobaczyć całą sekwencję, ponieważ przez pół godziny walczył jak lew, zarówno z Bassettim, jak i durnowatymi dziennikarzami, obecnymi w studiu.

VODEO: «Non è l'arena» - Puntata del 31/01/2021 – Początek bardzo dramatycznego "pojedynku" pomiędzy dr. Amici i prof. Bassetti'm zaczyna się po ustawieniu suwaka na 31 minutę:
https://www.la7.it/nonelarena/rivedila7/non-e-larena-puntata-del-31012021-01-02-2021-362587



Warto przypomnieć również, że w październiku 2020, dr. Mariano Amici (który uświadamia ludzi co do «pandemii» jeżdżąc po całych Włoszech) – wygrał sprawę w sądzie administracyjnym przeciwko zarządzeniu lewackiego prezydenta regionu Lacjum, Nicola Zingaretti:
«Regionalny Sąd Administracyjny Regionu Lacjum rozpatrzył pozytywnie skargę rzymskiego lekarza dr Mariano Amici, który domagał się zawieszenia zarządzenia Regionu Lacjum, wprowadzającego obowiązek szczepień przeciwko grypie dla osób powyżej 65. roku życia i dla całego personelu medycznego.
Zarządzenie, podpisane przez przewodniczącego regionu Nicolę Zingaretti'ego, miało wprowadzić obowiązek szczepień przeciwko grypie od 15 września 2020».

VIDEO: ll dottor Mariano Amici ha vinto il ricorso al Tar contro l’ordinanza di Zingaretti sulla vaccinazione obbligatoria


https://www.italiasera.it/il-dottor-mariano-amici-ha-vinto-il-ricorso-al-tar-contro-lordinanza-di-zingaretti-sulla-vaccinazione-obbligatoria/



Oficjalny blog dr. Mariano Amici pod linkiem:
https://www.marianoamici.com/
1 luty 2021

Phil 

  

Komentarze

  

Archiwum

Być czy mieć?
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
Lech Walesa
maj 15, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Jaką cenę ma pokój?
luty 10, 2003
IAR
NASZE MATKI POLKI TO SZTANDARY
maj 27, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Walka o państwo...bezprawia
marzec 21, 2007
Marek Olżyński
Ameryka pod żydowską kontrolą
luty 16, 2007
nadesłała Dorota
Rząd dyskutuje z NBP o ewentualnej dewaluacji złotego
lipiec 26, 2002
PAP
Edelman!Otakim antysemityzmie Ty glmosisz!
maj 3, 2006
przysłaŁ mik4
Komornik w szpitalu - Długi Służby Zdrowia
luty 14, 2005
Adam Sandauer
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
Chirac skrytykował Polskę
luty 18, 2003
zaprasza.net
Galeria, hotel, a potem kolejne hotele i biurowce
marzec 7, 2006
Magdalena Kursa
"Jacek Dębski musiał zginąć, bo był nielojalny i nieodpowiedzialny"
styczeń 20, 2003
Piotr Mączynski
Tak Bartoszewskiego podsumowuje Nasz Dziennik ojca Rydzyka. Nie kopcie wiec Rydzyka, bo wygladacie w tym smiesznie.
październik 6, 2007
.
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
"Bagno" "trzęsawisko" określają sytuację naje?d?ców
październik 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Prawo" według olsztyńskich sędziów
wrzesień 2, 2006
PAP
Mali i duzi
sierpień 5, 2003
Andrzej Kumor
Prezydent poparłby rząd Marka Belki
październik 8, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media