|
Gryzie rękę - która go głaszcze
|
|
To, że Łukasz Szumowski będzie w przyszłości bronił się przed odpowiedzialnością karną orzeczeniem o niepoczytalności - jest dla mnie bardzo proawdopodobne.
Ale dzisiejszy jego wybryk - gdy spolegliwe mu pisiurskie media zaatakował słowami: "No, powiem szczerze, że jak ktoś widzi takie spiski, to jest jakiś sygnał, żeby może jednak trochę zastanowić się nad swoim zdrowiem psychicznym."
To znaczy, że naprawdę jest debilem!, bo bracia Karnowscy zabawiają się w esbeckie "spuszczenie wentyla bezpieczeństwa".
Nie znalazłem w Internecie tej metafory - więc wytłumaczę Młodym ludziom, że w okresie PRL pozwalano do pewnego stopnia wyszumieć się i kontestować otaczającą rzeczywistość przez Młodzież.
Oczywiście wszystko było pod kontrolą, a inicjatorami (prowokatorami) takich działań byli najczęściej funkcjonariusze SB.
Czytając fragmenty artykułu Macieja Pawlickiego "Fałszywa pandemia" - miałem wrażenie, że to takie "spuszczanie wentyla bezpieczeństwa".
Kiedy dołączył któryś z Karnowskich tłumacząc Szumowskiego, że przecież dostał jakieś polecenia "z góry" i "nie mógł się wyłamać" - miałem przed oczami modelowe tłumaczenie esbeków.
Ale z Szumowskim jest coś nie w porządku - bo zamiast wykorzystać taką (chociaż plugawą) formę wsparcia ze strony skurwionych mu mediów - pozwolił sobie na prostacki atak w ich kierunku.
Postawi ich do pionu, czy stanie się celem następnych ataków?
O to rzuciłbym monetę....
|
|
11 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Przeciwko UE
styczeń 25, 2003
RadioZet
|
Dlaczego bez rozumu - nie ruszysz?
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
|
Trokisci w obecnej rosji ..maja sie wysmienicie
grudzień 2, 2007
krandal
|
Wizy za smierć
luty 5, 2005
zaprasza.net
|
Ludzie o. Rydzyka wystartują z list PiS
listopad 19, 2008
|
Zaproszenie na III Kongres Polski Suwerennej 2004
grudzień 13, 2004
|
Kontrakt Społeczny Samobójczego Terrorysty
grudzień 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
|
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
|
"Czyściciel stajni Augiasza" czyli wywody Korwina Mikkego
sierpień 25, 2002
Angora
|
Polonio - Ratuj Polske !
styczeń 6, 2003
Elzbieta Gawlas
|
Lepper ma zapłacić za prawdę
styczeń 7, 2003
IAR
|
Ekonomia państwa narodowego
kwiecień 12, 2003
Roman Kafel
|
Nigdy z królami nie bedziem w aliansach
marzec 5, 2003
Piotr Szubarczyk
|
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie dałem łapówki "Szaremu"
kwiecień 3, 2006
Marek Stefan Szmidt
|
Trzy ludobójstwa
lipiec 11, 2003
prof. Ryszard Szawłowski
|
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
|
Analiza stanu wojennego w Pakistanie
listopad 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Obama - check Judicial Index
lipiec 31, 2008
przysłał ICP
|
|
|