|
Gdy przestępcy mają leczyć Polaków...
|
|
za wikipedią;
Ewa Krajewska
"W 2005 została absolwentką farmacji na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Warszawie. W 2015 na tej uczelni (przekształconej w Warszawski Uniwersytet Medyczny) uzyskała specjalizację z farmacji szpitalnej.
W 2023 ukończyła studia podyplomowe MBA realizowane przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Uczelnię Łazarskiego w Warszawie.
Zajmowała kierownicze stanowiska związane z zarządzaniem jednostkami aptecznymi[3]. Była też redaktor naczelną czasopisma branżowego dla farmaceutów szpitalnych.
Od marca 2020 pełniła funkcję zastępczyni dyrektora Departamentu Polityki Lekowej i Farmacji w Ministerstwie Zdrowia. W lutym 2021 premier Mateusz Morawiecki powołał ją na stanowisko głównego inspektora farmaceutycznego
27 listopada 2023 prezydent RP Andrzej Duda powołał ją na urząd ministra zdrowia w trzecim rządzie Mateusza Morawieckiego. "
Tak więc osoba współodpowiedzialna za wprowadzenie zabójczych pseudo "szczepionek" przeciwko nieistniejącemu kowidowi i współodpowiedzialna za śmierć ludzi zatrutych tym preparatem - jest dzisiaj "Ministrem zdrowia" w Rządzie Mateusza Morawieckiego!
|
|
4 grudzień 2023
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Dwa linki:
https://www.youtube.com/watch?v=O0tZC9iCUZs
https://www.youtube.com/watch?v=vWkepoLUZfs
rozjaśniają zagadnienie |
|
2023-12-05
Magellan
|
|
|
|
Zawłaszczone państwo, III RP cytacją PRL-u
marzec 29, 2006
Marek Olżyński
|
Nie dałem łapówki "Szaremu"
kwiecień 3, 2006
Marek Stefan Szmidt
|
Na Święto 11 Listopada
listopad 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
Plutokracja - najdroższa orgia w historii
wrzesień 3, 2006
zbigniew jankowski
|
Eurokomsomoł
kwiecień 26, 2003
Artur Łoboda
|
"ONI"
luty 1, 2003
Jerzy Przystawa
|
Gdzie ukrywa się socjalizm(!)
listopad 15, 2005
Marek Olżyński
|
LIBERAL = PHILOCRIMINAL, Part II
grudzień 8, 2008
Marek Głogoczowski
|
Śmiertelne pasje
sierpień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
|
Sprzeciw wobec roszczen niemieckich
lipiec 4, 2006
przesłała Elzbieta
|
Demokracja na sprzedaż - kultura korupcji
listopad 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Spadek produkcji polskiej stali największy na świecie
lipiec 1, 2002
PAP
|
Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją i Redakcję Czasopisma „Afery – Korupcja –
listopad 6, 2006
Tadeusz Wolny
|
List Layli Anwar do Saddama Husseina.
styczeń 9, 2007
tezlav von roya
|
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
|
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
|
Syn Świętej Jadwigi Śląskiej
maj 26, 2005
Adam Maksymowicz
|
Za niedopełnienie obowiązków służbowych powinni odpowiadać urzędnicy a nie "państwo" bo to my finansujemy Skarb Państwa
listopad 10, 2005
PAP
|
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
|
|
|