|
Mimo wszystko uważajmy na siebie
|
|
W marcu br pisałem, że tak zwane "rozprzestrzenianie się wirusa" po świecie, nie ma związku z żadną logiką.
I pisałem wprost, że ktoś rozrzuca po świecie wirusa, albo jakąś truciznę.
Do dzisiaj nie wiem: dlaczego we Włoszech lekarze wpadli w taki amok i zaczęli z głupoty mordować własnych pacjentów?
Podejrzewam więc, że najpewniej coś tam sypali do żywności, albo do wody.
A w Polsce - dla przykładu - polskie wodociągi są własnością "przyjaciół", którzy od stuleci trzymają Nas w uścisku.
Dlatego bądźmy wszyscy ostrożni.
|
|
19 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
.... i kto może niech sobie zrobi własną studnię.
Bez wody wszyscy będziemy jak ci biedni warszawiacy z Włoch i Ursusa oraz ludzie z Pruszkowa i Piastowa - bez wody! I to nie przez 2 dni w suchym i upalnym sierpniu, tylko w ogóle! Za to będziemy musieli nosić maseczki i kupować płyny do odkażania. Nikogo nie obchodzi, że pewnych rejonów naszego ciała nie da się "odkazić" za pomocą 60% alkoholu, bo ....
Mam nadzieję, że Suweren odzyska kiedyś władzę i odbierze co swoje od obcych, a politycznych paserów powiesi jak już kiedyś bywało na zasłużonych latarniach. |
|
2020-08-19
Alina
|
 |
|
|
Może to nie jest takie głupie z tą studnią.
Po bardzo dokładnym oczyszczeniu i dezynfekcji - nawet woda podskórna jest lepsza od zatrutej.
Poza tym - w gospodarstwie potrzeba wiele wody przemysłowej.
Moi znajomi na wsi już narzekają, że dali się nabrać na wodociąg - bo dwa razy więcej płacą za "ścieki" wyliczone na podstawie pobranej wody.
A Oni w dużej ilości podlewają krzaki i kwiaty koło domów.
Tu jest przykład: jak studnię zrobić w godzinę:
https://www.youtube.com/watch?v=rk42gJFFVn8
|
|
2020-08-19
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Znajomi nie powinni płacić za ścieki - wodę, którą podlewają ogród.
Po prostu powinni mieć oddzielny wodomierz na rurze do hydrantu ogrodowego (ogrodowych).
Ja mam tak zrobioną instalację, że oddzielnie liczą mi za wodę z wodociągu, oddzielnie liczą za ścieki z wody wodociągowej, oddzielnie za ścieki z wody z własnego ujęcia. Musiałam się tylko pogimnastykować ze zrobieniem odpowiedniego schematu, żeby to wszystko łatwo było przełączać. Jest wodomierz główny na przyłączu (wodociągowy) i 2 na instalacji wewnętrznej.
Studnię (jest zestaw hydroforowy) wykorzystuję głównie do podlewania, ale na szczęście podskórne wody nadają się do picia i prania, więc po ostatniej awarii wodociągowej, jakieś 3 miesiące temu nie korzystam z wodociągu, tylko ze studni.
Kiedyś chciałam sprawdzić, czy moja woda studzienna nadaje się do picia. Badania robi sanepid. Sprawdziłam ile to kosztuje. No cóż. Kosmos. Kilkaset zł za jedno badanie fizyko-chemiczne.
Nie wiem jak i kto skalkulował tę cenę. Jest zaporowa tak dla rodzin z dziećmi jak i pojedynczego emeryta.
Dziwna polityka państwa i sanepidu. Taka anty zdrowotna, anty ludzka, anty polska. W dodatku chodzi o sprawę strategiczną, bo WODA PITNA JEST SPRAWĄ STRATEGICZNĄ, SZCZEGÓLNIE TA Z UJĘĆ INDYWIDUALNYCH i jako taka powinna być pod szczególną ochroną państwa.
Sądzę, że takie badanie powinno kosztować do 100 zł. Albo lepiej - raz w roku każdy posiadacz czynnej studni powinien mieć prawo do bezpłatnego sprawdzenia jakości wody i otrzymania zaleceń jej ewentualnego uzdatnienia.
Przecież w razie awarii wodociągu, zatrucia wody wodociągowej prywatne studnie mogą być jedynym źródłem wody dla ludzi, wojska, zwierząt.
Mam nadzieję, że nowy minister zdrowia przewietrzy sanepid z różnych Gutów i innych popychadeł, które same niczego nie potrafią, niczego nie robią, tylko jak osły słuchają idiotyzmów WHO. Wczoraj, czy przedwczoraj Danuta Holecka zdemaskowała całą aferę z maseczkami: to WHO raz twierdziło że maseczki są szkodliwe, a zaraz potem kazało je obowiązkowo nosić, a nasz minister jak cymbał - powtarzał za nimi, za nic mając własną wiedzę medyczną i swój honor (co ja piszę - jaki honor!?), że o nas wszystkich nie wspomnę.
Nie może być tak, że sanepid nic nie robił z prawdziwą epidemią identycznej jak teraz grypy w 2014 i 2016/17, kiedy chorowały setki tysięcy ludzi w Polsce, a w 2020 wprowadza PANDEMIĘ kiedy choruje (może) kilka tysięcy osób.
Nie może być tak, że lekarze nie zgłaszają epidemii, że sanepid nic nie robi, że nikt nie liczy prawdziwych przypadków chorób, że chorzy są w szpitalach odcięci od bliskich i nikt nie może skontrolować pod jaką są opieką. Nie może być tak, że media kłamią jak najęte (są najęte!!), a cały naród jest sterroryzowany przez kilku cwaniaków, całe państwo unieruchomione i zamknięte jak i wszystkie inne w ich polu rażenia.
Ostatnio zostałam zmuszona do założenia maseczki w supermarkecie. To "Proszę włożyć maseczkę" zabrzmiało dokładnie tak jak "Weź pigułkę, weź pigułkę" w "Seksmisji" ....
|
|
2020-08-19
Alina
|
|
|
|
Kto i po co...
kwiecień 24, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 11
kwiecień 21, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
Jakie ma intencje "elita przywódcza świata"
wrzesień 16, 2005
Marek Głogoczowski
|
Loty ślizgowe samolotów
marzec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bezpośrednie dopłaty pacjentów za leczenie? -opinia Primum Non Nocere
wrzesień 26, 2003
dr Adam Sandauer
|
Walka o prawdę, prawo i sprawiedliwość - cd
styczeń 10, 2007
ppłk rez. Edward Makowiecki
|
Okupowane ziemie Arabów krainą nędzy i rozpaczy
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jestem pewny że Miller nie poda się do dymisji
kwiecień 27, 2004
J. Rzeszewski
|
Ludzie o. Rydzyka wystartują z list PiS
listopad 19, 2008
|
Michalkiewicz: Poronienia na Dzień Życia
kwiecień 1, 2006
S. Michalkiewicz
|
Stowarzyszenie Primum Non Nocere - pytania do tych którzy chcą kandydować w wyborach prezydenckich
maj 20, 2005
Adam Sandauer
|
o pisaniu
grudzień 22, 2006
o
|
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
|
"Milczenie owiec"
wrzesień 5, 2004
Artur Łoboda
|
Jankowski: Wysadzenie wież WTC pretekstem do wojny o ropę
luty 19, 2008
Zbigniew Jankowski
|
Moralna odpowiedzialność za POLSKĘ
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
Komuniści chronieni przez Żydów?
wrzesień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
grudzień 25, 2007
zaprasza.net
|
Grzebanie w grobach zmarłych
październik 17, 2005
Marek Olżyński
|
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
|
|
|