|
Międzynarodowa pikieta przeciwko przymusowi szczepień! 2018
|
|
|
|
3 czerwiec 2018
|
|
wRealu24.pl
|
|
|
|
Mam prawie stały podgląd na wiadomości w TVP-Info. 2.06.2018 widziałam kilka relacji z ogrodów premiera z piknikiem dla dzieci, ale jakoś tak się dziwnie składa, że co najmniej 2 reporterki z ekipami nie zobaczyły tego marszu wolności wyboru szczepień dla dzieci i w ogóle szczepień. M. Rola prowadzący wywiady na żywo z uczestnikami marszu świetnie podsumował te spontaniczne rozmowy: widzicie z jaka kulturą wypowiadają się ludzie z tego marszu, uczcie się od nich KOD-ziarze!
Ten film pokazuje przepaść kulturalną, między hołotą z KOD-u, nowoczesną.dziczą z partii r. Petru i Lubnauer, PO, zboczeńcami z LGBT a resztą normalnych Polaków, którzy są coraz bardziej świadomi operacji depopulacji przez ekonomiczną i medyczną eksterminację, jakie są na nas przeprowadzane przez różnych koszernych cwaniaków.
Kto w TVP zdecydował, żeby tego marszu nie pokazywać? To dość ciekawe pytanie. Jeśli sam prezes Kurski, to znaczy, że powinien zostać zdymisjonowany natychmiast. Jeśli ktoś wyżej - to ten wyżej nie nadaje się do polskiego społeczeństwa, bo jest kłamcą i oszustem.
Nie obchodzą mnie prywatne telewizje, bo te kłamią 24 godz na dobę, my nie płacimy im podatku-abonamentu. One też nie pokazały tego marszu. Czyż to nie powód do odebrania im koncesji? |
|
2018-06-04
Alina
|
 |
|
|
| Zwróć uwagę Alino, jak ta manifestacja została obstawiona przez Policję. Zupełnie - jakby ci ludzie chcieli obalić Rząd. |
|
2018-06-04
Artur Łoboda
|
 |
|
|
| Jeśli myślisz o tych dwóch policyjnych wozach w tle, to nie wygląda na obstawę, to jest blokada wlotu Alei Ujazdowskich na placu Na Rozdrożu, blokują wjazd samochodów. Aleje Ujazdowskie to dość ruchliwa droga. |
|
2018-06-05
Alina
|
|
|
|
Russia is Doomed
styczeń 17, 2005
Said Ibrahayev
|
Polonia Śpi??
listopad 5, 2006
Bogusław
|
Na śmierć i życie
listopad 11, 2004
Włodzimierz Knap
|
Dialog Argentyńczyka z sjonistami
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Yad Vashem za szybki ws. napisu w Jedwabnem
lipiec 14, 2002
PAP
|
Wspólny błąd byłych szefów dyplomacji
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
|
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
|
E pluribus unum
maj 18, 2004
Andrzej Kumor
|
Czy lobby Izraela wygra wybory w USA?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
RODOWÓD POWSTANIA OLIGARCHII W KRAJACH POSTKOMUNISTYCZNYCH.
maj 26, 2008
Klaudiusz Wesołek
|
USrael’s masterminded “defeat blitz” in Caucasus
sierpień 21, 2008
Marek Głogoczowski
|
Chiny wykorzystują echa zimnej wojny
marzec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Projekt Społeczny Polska 2005.
Komentarz 1
grudzień 16, 2002
Jakub Mariawicz
|
PRÓBA WYŁUDZENIA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
|
Adolf Eichmann born in Austria
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Już za Was wybrano
luty 1, 2004
PAP
|
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
|
Oświadczenie SN Organizacji Politycznej Narodu w sprawie Donalda Tuska
wrzesień 25, 2005
Andrzej Marszałkowski
|
Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
|
|
|