|
Nie na ich warunkach
|
|
Człowiek współczesny zagubił zdolność korzystania z przyrodzonej kiedyś intuicji.
Dlatego nie rozpoznaje łajdaków ze swojego otoczenia, a tym bardziej tych - ze sceny politycznej.
Przy wrzasku medialnych orkiestr - zdobywają oni poklask otumanionego społeczeństwa.
Po każdych wyborach dowiadujemy się, że znowu popełniliśmy błąd.
Z tego powodu - większość Polaków nie uczestniczy w wyborach parlamentarnych.
Są i tacy, którzy w swojej frustracji, pomstują na demokrację uważając ją za najgorszy - z możliwych systemów politycznych.
Od lat 90. zastanawiam się nad kierunkami naprawy Polski i odzyskania podmiotowości Narodu.
Nieraz studziłem rozgrzane głowy, które wzywały do walki fizycznej.
Doświadczenia przegranych powstań narodowych - są dla nas wystarczającą przestrogą.
Jednak mimo upływu lat - nie znalazłem żadnej recepty - gwarantującej spełnienie wymienionych wyżej celów.
Dopiero po 25 latach Polacy zrozumieli, że teoretyczna zamiana systemu politycznego PRL - w Trzecią RP - była bardzo dokładnie przygotowanym oszustwem.
Stalinowscy zbrodniarze z Wymiaru Prawa - pozostali bezkarni, bo kilka żałosnych procesów - nie zmieni tego faktu.
Oligarchia komunistyczna - przeistoczyła się w kapitalistów, a najwięcej zdobyli ludzie z komunistycznych tajnych służb.
Są dziś oni - nie do ruszenia.
System polityczny tak został skonstruowany - by żadna uczciwa osoba, nie miała szans zaistnienia na scenie politycznej.
To nie jest żadna demokracja!
To atrapa udekorowana na podobieństwo demokracji.
Jej siłą jest spowolnienie i rozrzedzenie społecznej aktywności.
Swoje metody dopracowywali przez setki lat, bo nie powstały u nas, lecz z zagranicy zostały tu przyniesione.
Jedyną szansą na zmiany - jest dziś powszechny bunt społeczny, który musi objąć miliony Polaków.
Opierać sie musi na fundamentalnych zasadach prawdy i honoru i nie przejmować żadnym - z podstępnie wprowadzonych w naszym Kraju - łajdackich praw zniewalających Naród.
Dowiedziałem się wczoraj, że Paweł Kukiz zamierza wystawić własną kandydaturę w wyborach prezydenckich.
Wcześniej zadeklarował to samo Grzegorz Braun.
Oboje zostali najpewniej sprowokowani do uczestnictwa w tym politycznym rozdaniu - przez agenturę.
Kukiz dał się podpuścić "stokrotce"- Olejnik. Brauna podkusił pewnie inny agent.
Cel jest dla mnie oczywisty: wciągnąć opozycję do politycznej gry - na warunkach dyktowanych przez PO.
W sytuacji gdy nie możemy być pewni liczenia głosów wyborczych - nie ma najmniejszych szans na uczciwe wybory.
Udział opozycji w tej farsie - posłuży jedynie jej autoryzacji i wypali część aktywności życiowej tych ludzi.
Po kolejnych - przegranych wyborach - długo będą się zbierać.
Przestańmy się łudzić!
W polityce liczy się tylko siła!
Lepiej więc poświęcić energię na zjednoczenie patriotycznych sił i pracę od podstaw, by zdobyć poparcie polskich przedsiębiorców.
Dopiero silna finansowo opozycja - może sięgnąć po władzę.
Pora się obudzić i przestać śnić bajki.
|
|
8 luty 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Hitler’s genocidal actions inspired by Berliners?
sierpień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co dla jednych jest złe .......
dyskusja o więzieniach CIA w Polsce
styczeń 22, 2009
Artur Łoboda
|
Za prezydentury Tuska to było(by?) fajnie
grudzień 10, 2005
”Pestka”
|
Równe i równiejsze prawo.
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
|
Czy Urban...?
kwiecień 6, 2004
Warmuz
|
Wezwanie o natychmiastowe zaprzestanie walk
sierpień 9, 2006
Fundacja ICPPC
|
Wpuścili w pitowe maliny
kwiecień 28, 2005
Mirosław Naleziński
|
Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie” – Adam Mickiewicz.
grudzień 10, 2008
|
"Egzekutorzy" czy gangsterzy?
luty 7, 2003
PAP
|
Polacy - jak wy to robicie ?
maj 27, 2003
przesłala Elżbieta
|
Przedsiebiorstwo "Holocaust"
kwiecień 2, 2006
przysłał anonim
|
Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
|
LOS DEEJAYOS POLAKOS
CZYLI DEE JAYSKA NĘDZA W POLSCE !!!
grudzień 13, 2002
Janek ‘YAHUDEEJ@Y’ Pawul
|
Panie Loboda
sierpień 16, 2006
robert
|
Kilka słów o "Radku" Sikorskim
listopad 4, 2005
Tadeusz z Washington
|
Być Ślązakiem
wrzesień 30, 2004
Bolesław Grabowski
|
Pipsztyk
wrzesień 15, 2002
korekta (ku pamięci)
|
List A. Doboszyńskiego do A. Słonimskiego
październik 10, 2005
Doboszyński Adam
|
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przedłużone śledztwo ws. wypłat w EuRoPol Gazie
grudzień 23, 2002
PAP
|
|
|