ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
więcej ->

 
 

Komisja Finansów udzieliła absolutorium dla rządu za 2001 r.

Udzielenie absolutorium dla rządu i przyjęcie sprawozdania z wykonania budżetu i działalności NBP za 2001 rok rekomendowała we wtorek Sejmowi Komisja Finansów Publicznych.

Zgłoszony został też wniosek mniejszości o nie przyjęcie sprawozdania oraz nie udzielenie absolutorium dla rządu za wykonanie budżetu w 2001 roku - powiedział poseł sprawozdawca Mieczysław Czerniawski (SLD).

Czerniawski negatywnie ocenił działania rządu Jerzego Buzka w zakresie wykonania, przygotowania i wykonania budżetu w 2001 roku.

Wykonanie ustawy budżetowej za 2001 roku było najbardziej niefortunne od wielu lat. Z analiz ekspertów wynika, że od 1991 roku była to najgorzej przygotowana i zrealizowana ustawa - powiedział Czerniawski.

Dodał, że Komisja Finansów Publicznych negatywnie, z powodu niegospodarności, zaopiniowała sprawozdanie z działalności Urzędu Nadzoru nad Funduszami Emerytalnymi.

Dlatego kilku posłów zdecydowało, że zgłosi do prokuratury wniosek o wszczęcie postępowania przeciwko członkom poprzedniego zarządu tego Urzędu - powiedział Czerniawski. Obecnie kompetencje Urzędu Nadzoru nad Funduszami Emerytalnymi przejęła Komisja Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych.

Również za niegospodarność w 2001 roku negatywną ocenę komisji otrzymała Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Przemysłu oraz Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.

Powodem zadłużenia tego Funduszu w ubiegłym roku były zaległości we wpłacaniu składek przez firmy z sektora hutniczego, górniczego oraz PKP - powiedział Czerniawski.

Negatywnie został też oceniony Fundusz Ubezpieczeń Społecznych - największy fundusz celowy, który w poprzednim roku był zadłużony na 10,3 mld zł. Negatywną ocenę za nie wykonanie planu otrzymała pozycja budżetowa pn. przychody z prywatyzacji.
23 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Skazani na pokój, albo samounicestwienie
październik 19, 2003
Artur Łoboda
Australijski Wielgus...i jego druzyna
czerwiec 23, 2007
Elzbieta Szczepanska
Nie na darmo wybili nam 80% inteligencji
luty 21, 2008
Piotr Bein
Trują i niszczą
lipiec 23, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
Ciasna Linda
wrzesień 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Poza Unią jest życie
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Demokratyczna Republika Wołomińska uznana!
luty 27, 2008
przysłał przyjaciel
Rocznica śmierci Jana Pawła II
kwiecień 2, 2006
zaprasza.net
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
Szybki osąd - tańsze państwo
styczeń 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pipsztyk
wrzesień 15, 2002
korekta (ku pamięci)
Oczyscic Kosciol
listopad 22, 2006
x
Kolejne buble i robota dla Trybunału
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
Pogarda zabija
styczeń 25, 2004
Andrzej Kumor
Bunt społeczny
listopad 8, 2003
Adrian Dudkiewicz
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy takie traktowanie jest zgodne z obowiązującym Prawem ???? RP.
lipiec 4, 2004
Poniżony pracownik!!!!!
Cuda, cuda ogłaszają...
styczeń 6, 2006
Waldemar Łysiak
Czasem się coś w Gazecie Wyborczej trafi, ale znika szybko...
styczeń 12, 2004
czytelnik
Na Święto 11 Listopada
listopad 10, 2007
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media