ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jako pedofil bardziej oryginalny niż jako oszust... 
3 październik 2009      tłumacz
Polak bezpośrednio z Chin! 
21 marzec 2020      Alina
Nie lada sensacja w TVP-Info! TVP Info pokaże film Sylwestra Latkowskiego „Pedofile” z 2005 r. w sobotę o godz. 21.50. 
17 maj 2019      Alina
Pięć białych róż 
28 grudzień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Lekarstwo na rwę kulszową 
5 wrzesień 2020     
Pederaści decydują o polskiej kulturze 
16 lipiec 2012      Artur Łoboda
Nigdy nie wiadomo - kiedy głupi żartuje 
5 maj 2016      Artur Łoboda
Głosy oporu (przeciw terrorowi koronawirusa) 
6 wrzesień 2020     
Koran zwalnia pielęgniarki od dezynfekcji.  
1 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Stalinizm trwa dalej w adwokaturze 
26 listopad 2016     
COVID: Iluzoryczne KŁAMSTWO, które pozwoliło tyranom przejąć całkowitą kontrolę nad światem 
18 czerwiec 2024     
Mordercy pozostają bezkarni 
1 grudzień 2022      Artur Łoboda
Ściana hańby Izraela 
22 marzec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Ostrzeżenie i prośba do Rodaków 
5 styczeń 2021      Artur Łoboda
Aforyzmy 14 Zygmunt Jan Prusiński 
30 sierpień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Pisowska milicja chce zastraszyć Sanockiego 
7 wrzesień 2020     
Specjalista od tworzenia problemów 
3 październik 2020     
Testy Pfizera: wszystkie zaszczepione matki straciły nienarodzone dzieci 
21 styczeń 2022     
Udawana świętość 
30 lipiec 2016      Artur Łoboda
Meet the Real Adolf Hitler?! 
8 luty 2010      przysłał ICP

 
 

"W mniejszości siła"

"W mniejszości siła"

Dziś 12.01.2018 nadawany w TVP1 od 13.00. Bardzo ciekawy dokument o Polakach w Niemczech, o tym jak Hitler metodą udawanej przyjaźni uzyskał dane wszystkich członków ZPwN a potem tuż przed II wś i w jej trakcie uwięził i wymordował większość, o tym jak pierwsze co zrobił to pozbawił Związek własności banków polskich - do dziś nie zwróconych. Jest watek o dziwnym zniknięciu dokumentacji szacującej szkody Polaków w Niemczech wykonanych przez Polska Misję Wojskową tuż po wojnie. Nie ma niestety wątku kto w czasie rządu Mazowieckiego przekazał oryginalne dokumenty zbrodni niemieckich w Polsce.

Jednym słowem dość precyzyjne udokumentowanie wielkiej historycznej zasadności pojęcia "OSZWABIĆ" które nie wzięło się z powietrza.


https://polonia24.tvp.pl/sess/tvplayer.php?copy_id=0&object_id=34195280&autoplay=true

W nocy nadawany był równie ciekawy dokument "Amerykański korespondent" https://www.youtube.com/watch?v=UrUVRZr81Rw

Najważniejsze w tym filmie wg mnie było takie urobienie niemieckiej opinii publicznej, że wszyscy uważali napad na Polskę za słuszne działanie wobec napadu Polski na Niemcy.
Jeśli można było skutecznie ogłupić wszystkich Niemców, to czy jest gdzieś granica masowego ogłupiania??!!!
Kiedy się patrzy na współczesne działania TVN w Polsce, której mieszkańcy powinni być genetycznie uodpornieni na goebellsowską i stalinowską propagandę, można się załamać, bo przecież ich propaganda lejąca się 24 godz na dobę doprowadziła już do zbrodni i niejednego napadu na biura poselskie PiS ....
12 styczeń 2018

Alina 

  

Komentarze

 

A mnie sie wydaje ze to jest koleja odslona walki zydow z chamami, a Polacy jak zwykle sa na uboczu tej gry. Gdyby bylo inaczej, PiS znioslby 1066 i przymusowe szczepienia, zmniejszyl podatki i z bandyckiego kraju a nadzwyczajna kasta zrobil Polske dla Polakow...dziwne ze tego nie robi.

2018-01-12
TellTheTruth

 

Uwaga na Kornela Morawieckiego. „Legenda” przeistacza się w zdrajcę Polski

Opublikowano: 11 Jan 2018 13:21
Wpisane przez: HP

11 Styczeń 2018

Kornel Morawiecki
Wcześniej należał do Kukiz15, dzisiaj ma swoją własną partię: Wolni i Solidarni. Nikt nie przejmowałby się starszym człowiekiem, gdyby nie fakt, że jego syn jest premierem.
Kornel Morawiecki albo zmienił poglądy, albo je przez wszystkie lata ukrywał.
Na pewno wszelkiej maści globaliści uderzają do ojca premiera, aby wpłynął na syna w wielu aspektach niekorzystnych dla Polski.
Poglądy Kornela Morawieckiego podchodzą pod zdradę Polski, pod zwykłą sprzedawczykowość.
Oceńmy 8 skrajnych poglądów Kornela Morawieckiego
1. Kornel Morawiecki jest zwolennikiem powstania „Stanów Zjednoczonych Europy” i dalszej integracji Unii Europejskiej. Poseł opowiada się by powoli, ewolucyjnie, dążyć do tego by był wspólny europejski rząd, budżet, policja, armia.
Nasz komentarz: Innymi słowy, pan Morawiecki chce oddać Polskę pod władzę nieokreślonej grupy, czyli jest zwolennikiem nazistowskiego systemu: NWO. To zdrada Polski.
2. W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” Kornel Morawiecki zadeklarował, że jest za przyjmowaniem uchodźców z Syrii bo „dla 38-milionowego narodu kilka tysięcy ludzi to nie jest problem. Tak samo, jak kilka milionów dla całej Europy”. Poparł idee wielokulturowości stwierdzając, że „monokulturowa Polska jest niemożliwa”. Zdaniem posła, gdyby Polska zamknęła się na imigrantów i idee wielokulturowości „to by była klęska. Regres”.
Nasz komentarz: Kilka tysięcy islamistów zamieni się w ciągu kilku lat w kilkaset tysięcy, a później w miliony. To już spory elektorat do założenia partii, wejścia do sejmu, robienia burd na ulicach, narzucania własnych wierzeń. Taka postawa to zdrada Polski.
3. Kornel Morawiecki odrzucił też idee odcięcia się Polski od procesu globalizacji. Zdaniem posła „myślenie, że z tego się wyłączymy i będziemy budować własną potęgę, to nieporozumienie. Dziś żaden z tradycyjnych narodów Europy nie jest w stanie w pojedynkę sprostać światowej konkurencji”.
Nasz komentarz: Globaliści to międzynarodowa finansjera. Trudno z nimi wygrać, jednak zadaniem rządu jest budować własne, niezależne systemy finansowe, za przykładem: NIDPI.
Brak elementarnej wiedzy o światowym systemie finansowym.
4. Jakiś czas temu Kornel Morawiecki w programie radiowym „Gość Radia Zet” w rozmowie z Moniką Olejnik gwarantował polskość Adama Michnika, i stwierdził, że nie można wyrzucać z Polski Adama Michnika, który czuje się Polakiem.
Nasz komentarz: nie chodzi o to, aby wyrzucać z Polski takich zdrajców jak: Adam Michnik czy Lech Wałęsa. Jednak należy uświadomić każdemu Polakowi, w jaki sposób zdradzili naród. Wypowiedź Pana Morawieckiego jest z iście czerwonego koryta…
5. Zdaniem posła Marsz Niepodległość powinien wszystkich łączyć, też polityków Platformy Obywatelskiej, a Ruch Narodowy nie może zawłaszczać pojęcia niepodległości. Poseł Morawiecki nie polemizował z Moniką Olejnik, która oskarżała Ruch Narodowy, a szczególnie posła Roberta Winnickiego, o ksenofobię, antysemityzm i związki z nazizmem.
Nasz komentarz: nie wymagam od pana Morawieckiego aż takiego poświęcenia, skoro ma poglądy globalistów, czyli z czerwonego podwórka.
6. Zdaniem Kornela Morawieckiego w Smoleńsku miała miejsce zwykła katastrofa lotnicza, a nie zamach, natomiast kłótnie o Smoleńsk są w cudzym interesie. Według Morawieckiego w dniu katastrofy wszyscy chcieli dobrze, w tym i Lech Kaczyński, który za wszelką cenę chciał wylądować, i Rosjanie. A do „tego była mgła i stały się jakieś nieuwagi”.
Nasz komentarz: wypowiadanie się na temat Smoleńska w taki sposób jest głaskanie i kota i myszy. Poglądy bardzo niebezpieczne dla polityka, który nie ma własnego zdania. Jak on chce Polską rządzić?
7. Zdaniem posła Morawieckiego rządy Platformy Obywatelskiej nie szkodziły Polsce, a Polska nie jest w ruinie. W złej kondycji zdaniem posła Morawieckiego są stosunki społeczne. Posła martwi też to, że za mało słucha się Polaków.
Nasz komentarz: gdyby PiS nie miał układu z PO, to dawno wielu wpływowych polityków lewicy i PO byłaby w więzieniu. Politycy PO układali się z każdym kierunkiem wpływów, byli i są niemieckimi pachołkami. Szkoda, że pan Morawiecki o tym nie wie…
8. Podczas debaty przed wyborami prezydenckimi Kornel Morawiecki stwierdził, że GMO jest czymś naturalnym i sprzeciwił się posiadaniu prawa do broni palnej.
Nasz komentarz: tyle artykułów zostało opublikowanych o GMO, że tylko osoba mało inteligentna może powiedzieć, że GMO jest zdrowe.
Pan Kornel Morawiecki nie jest dla mnie żadną legendą. Jest zwykłym sprzedawczykiem lub osobą niemającą wiedzy o funkcjonowaniu świata.
Zarówno jedno jak i drugie całkowicie kompromituje tego człowieka.
Moja rada dla pana Morawieckiego: odejść na emeryturę i całkowite wycofanie z życia publicznego. W przeciwnym razie trafi do tego samego wora co: Wałęsa, Kwaśniewski, Michnik i inni zdrajcy narodu polskiego.
Źródło: Paweł Kukiz wmeritum.pl
Za: http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/uwaga-na-kornela-morawieckiego-legenda-przeistacza-sie-w-zdrajce-polski/
————————————————————

2018-01-12
wues

  

Archiwum

Banki w Polsce chcą zarobić na kryzysie
styczeń 24, 2009
Paweł Ziemiński
NOWA DEMOKRACJA. Jak rządzić w XXI wieku?
styczeń 15, 2003
PHILIP GOULD The Spectator
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
Szlifowanie kamienia wedle starego wzoru
wrzesień 3, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Kto wygrał.
październik 2, 2007
bez podpisu (.)
Lichwa uber alles ... czyli "patriotyczny obowiązek" wobec żydowskich gangsterów
luty 7, 2004
Erna Rosenstein 1913-2004
listopad 14, 2004
Artur Łoboda
Co mamy dalej robic ?
marzec 31, 2005
Henryk Wesolowski
Drobni kupcy walczą o przetrwanie
lipiec 12, 2004
PAP
Założenia Ustawy o Likwidacji Bezrobocia i Naprawie Finansów Publicznych
grudzień 17, 2003
13 grudnia
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
Więcej urzędników po wejściu do Unii
sierpień 3, 2002
alt
Swiatowa inwazja starych bezboznych lichwiarzy
lipiec 31, 2005
Wojciech Gryc
MF:Rosną nasz długi!
czerwiec 20, 2008
11 Listopada – spotkanie patriotyczne przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu
listopad 10, 2004
Do Redaktorów i Właścicieli liberalnych portali i prasy
kwiecień 2, 2008
Dariusz Kosiuir
Bój o PKO (jeszcze) BP
wrzesień 14, 2004
PAP
Wyborcy-a teraz mamy Was w d...
listopad 26, 2003
Adrian Dudkiewicz
Interpretacja zniesławienia przez pryzmat kodeksu karnego
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media