ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wyciągnijmy z tego korzyści 
24 styczeń 2016      Artur Łoboda
Kto nami manipuluje? 
9 styczeń 2017     
Zmierzch Naszych czasów 
30 październik 2020     
Ropa naftowa w Zatoce Meksykańskiej i fiasko sankcji przeciwko Iranowi  
1 czerwiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Czego powinni uczyć na lekcjach wiedzy o społeczeństwie 
5 październik 2012     
Ukraina - globalne zbrodnie strategiczne w cieniu wojny 
11 lipiec 2025     
Antypolonizm pseudoprawicy 
8 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Przecieranie oczu przed PiS 
7 październik 2016     
Michał Sędziwój Polish Pionier of Chemistry 
23 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Powstanie warszawskich dzieciaków 
1 sierpień 2016     
Ja bym ich nie tylko odwołał 
16 lipiec 2020     
Viva Catalunya 
3 październik 2017      Lluis Llach L'Estaca
Honorowa, niepisana umowa Polaków w sprawie patriotycznej publicystyki 
21 październik 2014      Artur Łoboda
Co przyniesie nam przyszłość 
31 grudzień 2012      Artur Łoboda
Czy powinniśmy milczeć? 
5 marzec 2012      Artur Łoboda
Przesłanie do Polaków 
9 październik 2011      Artur Łoboda
"Interes" Kawaśniewskiego - "interesem narodowym" 
15 kwiecień 2009      PAP
"Dni judaizmu" 
18 styczeń 2024      Artur Łoboda
Kolejny raz składam deklarację pracy na oddziale - gdzie leczeni są chorzy na covid-19 
29 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Na razie "autonomii" w sztuce, a potem się zobaczy 
14 październik 2016     

 
 

Pierwsze uwagi na temat Hamburga

Jeszcze trzeba będzie poczekać z pełną diagnozą wydarzeń w Hamburgu, ale już teraz widzę całkowite niezrozumienie komentatorów tych wydarzeń sytuacją - jaka miała miejsce w tym mieście.

Porównywanie wizyty Donalda Trumpa w Warszawie - do rozruchów w Hamburgu, jest całkowicie nieuprawnione.
Po pierwsze, w Hamburgu protestować miało nawet sto tysięcy osób.
Natomiast burdy uliczne są udziałem najwyżej kilku tysięcy osobników.

Większość demonstrantów nie pojechała do Hamburga rabować sklepy, ale zaprotestować przeciwko "grupie trzymającej władzę nad światem" która tak rządzi, że w wielu krajach jest wojna, a i głód wciąż gnębi ludność wielu obszarów".
Ten głód nie zawsze jest spowodowany własną nieudolnością, ale często polityką neokolonialną największych krajów na świecie. (Przypomnijcie sobie Polskę pod rządami Balcerowicza.)

Za obecny kryzys imigracyjny pełną odpowiedzialność ponosi Barak Obama - wraz z rządami Włoch, Francji, Niemiec i Anglii!
Sprowokowali bowiem konflikty zbrojne na Bliskim wschodzie, które wywołały chaos i beznadzieję dla milionów ludzi, a otworzyły granice imigrantów ekonomicznych.
(Wchodząc głębiej w ten temat uznać należy, że prawdziwymi autorami tych prowokacji byli syjoniści.)

W materiałach z Hamburga - które oglądałem - nie widziałem jednoznacznych protestów przeciwko Trumpowi, ale przeciwko całej tej zbieraninie - nazywanej G20.
To jeden z przejawów władzy nad światem.

A przy okazji ciekawe jest zachowanie Putina, który zygzakiem leciał do Hamburga bojąc się, że nad krajami bałtyckimi, albo Polską - ktoś jemu może zaaplikować "smoleńsk".
To dużo mówi o jego czynach.

Podsumowując, większość dotychczasowych komentarzy na temat Hamburga świadczy o całkowitym niezrozumieniu tamtych wydarzeń.


PS.
1. W sprawie lewaków i rabusiów z Hamburga, powinno się zapytać o zdanie "największego znawcę wszech rzeczy" - Sławomira Sierakowskiego, który jest aktualnie redaktorem Wirtualnej Polski.
Wszak to on sprowadził do Warszawy 11 listopada 2011 roku niemieckich zbirów, by atakowali wszystkie osoby z polską flagą.
W tamtym okresie polska Policja była zdecydowanie bardziej skuteczna od tej z Hamburga.

2. Proszę zwrócić uwagę, że na materiałach z Hamburga widać w większości głupich gapiów - którzy najwyżej filmują wydarzenia.
Jak to się dzieje, że nie uchwycono zadymiarzy w trakcie manifestacji?
Czyżby powtórka z prowokacji pod ambasadą rosyjską w Warszawie?

3. O ile na filmach dobrze rozpoznaję ulice Hamburga - to większość podpaleń miała miejsce w dzielnicach imigrantów.
8 lipiec 2017

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Dehumanizacja pieniądzem
luty 14, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wypedęenie Niemców ???
lipiec 16, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
G... zawsze pływa po wierzchu szamba
styczeń 24, 2007
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
Sztuczna inteligencja już w Polsce!
lipiec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sprzedaż relikwii religii Holokaustu zakazana: eBay wycofał naszywkę z II Wojny Światowej
listopad 9, 2007
bibula
nawroty
wrzesień 28, 2004
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przeniesiony z Monitor Polski
październik 4, 2006
mik4
Kiedy w Polsce pojawi się rozum .........
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
To już historia
800 mln zł do pieca

styczeń 23, 2003
PIOTR BURZA Prawo i Gospodarka
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
"Atak" na rabina Schudricha Karol, kogoś ty popsikał!
lipiec 10, 2006
Ivo Sosnowski
Podzielą się nieswoim
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
Opowieść Wigilijna 2004: KRÓL (Ukrainy) SIĘ RODZI, LUD (Ukrainy) TRUCHLEJE!
grudzień 25, 2004
Marek Głogoczowski
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
październik 30, 2007
"Bioferm" w wersji francuskiej
luty 7, 2009
PAP
Kasablanka i Bordo
maj 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Stowarzyszenie Primum Non Nocere - pytania do tych którzy chcą kandydować w wyborach prezydenckich
maj 20, 2005
Adam Sandauer
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media