ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Młoda mądra i odważna dziewczyna. Piękne! 
2 lipiec 2019      Alina
Rząd zadeklarował budowę pierwszej polskiej elektrowni atomowej 
31 styczeń 2014      www.polskawalczaca.com
A może warto stworzyć własną "wspólnotę europejską"? 
11 luty 2016      Artur Łoboda
Fanatyzmu ciąg przyczynowo skutkowy 
21 styczeń 2013      Artur Łoboda
Izrael w śmiertelnej pułapce? 
24 marzec 2026      Artur Łoboda
Chemiczny Bałtyk  
26 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Korzenie Trzeciej RP 
27 październik 2017     
Piekło w raju, czyli tsunami z 2004 roku. Nagrania tych co przeżyli 
8 grudzień 2018      Alina
Wojna światów 
25 sierpień 2020     
Szwedzkie pomówienia wobec Polaków 
4 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Szokujący temat 
28 październik 2011      Bogusław
Wypadek, zamach stanu, czy zemsta Putina? 
10 kwiecień 2010      Artur Łoboda
Czym się bardziej starzeję to mniej mówię 
10 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Życzenia Noworoczne dla Polaków 
31 grudzień 2010      Artur Łoboda
Czai się cenzura internetu, czyli Acta2. Cenzura TOTALNA I GLOBALNA 
21 marzec 2019      Alina
Co się dzieje na Ukrainie? 
21 czerwiec 2024      Artur Łoboda
Kto i czym truje Europejczyków? 
8 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Motoryzacyjny relikt stalinizmu 
3 luty 2018      Artur Łoboda
CHOROBA CROHNA: ZAPALENIE, KTÓRE NISZCZY JELITA 
5 maj 2020      Alina
"Rozmowy kontrolowane" zamiast "O mnie się nie martw" dziś w TVP2!!! Ten film jest bezczelnym napluciem w twarz wszystkim Polakom, którzy należeli i popierali "Solidarność", jest obrzydliwym komunikatem UB-ecji, że OTO JESTEŚMY, I BĘDZIEMY ROBIĆ CO ZECH 
14 grudzień 2018      Alina

 
 

Pierwsze uwagi na temat Hamburga

Jeszcze trzeba będzie poczekać z pełną diagnozą wydarzeń w Hamburgu, ale już teraz widzę całkowite niezrozumienie komentatorów tych wydarzeń sytuacją - jaka miała miejsce w tym mieście.

Porównywanie wizyty Donalda Trumpa w Warszawie - do rozruchów w Hamburgu, jest całkowicie nieuprawnione.
Po pierwsze, w Hamburgu protestować miało nawet sto tysięcy osób.
Natomiast burdy uliczne są udziałem najwyżej kilku tysięcy osobników.

Większość demonstrantów nie pojechała do Hamburga rabować sklepy, ale zaprotestować przeciwko "grupie trzymającej władzę nad światem" która tak rządzi, że w wielu krajach jest wojna, a i głód wciąż gnębi ludność wielu obszarów".
Ten głód nie zawsze jest spowodowany własną nieudolnością, ale często polityką neokolonialną największych krajów na świecie. (Przypomnijcie sobie Polskę pod rządami Balcerowicza.)

Za obecny kryzys imigracyjny pełną odpowiedzialność ponosi Barak Obama - wraz z rządami Włoch, Francji, Niemiec i Anglii!
Sprowokowali bowiem konflikty zbrojne na Bliskim wschodzie, które wywołały chaos i beznadzieję dla milionów ludzi, a otworzyły granice imigrantów ekonomicznych.
(Wchodząc głębiej w ten temat uznać należy, że prawdziwymi autorami tych prowokacji byli syjoniści.)

W materiałach z Hamburga - które oglądałem - nie widziałem jednoznacznych protestów przeciwko Trumpowi, ale przeciwko całej tej zbieraninie - nazywanej G20.
To jeden z przejawów władzy nad światem.

A przy okazji ciekawe jest zachowanie Putina, który zygzakiem leciał do Hamburga bojąc się, że nad krajami bałtyckimi, albo Polską - ktoś jemu może zaaplikować "smoleńsk".
To dużo mówi o jego czynach.

Podsumowując, większość dotychczasowych komentarzy na temat Hamburga świadczy o całkowitym niezrozumieniu tamtych wydarzeń.


PS.
1. W sprawie lewaków i rabusiów z Hamburga, powinno się zapytać o zdanie "największego znawcę wszech rzeczy" - Sławomira Sierakowskiego, który jest aktualnie redaktorem Wirtualnej Polski.
Wszak to on sprowadził do Warszawy 11 listopada 2011 roku niemieckich zbirów, by atakowali wszystkie osoby z polską flagą.
W tamtym okresie polska Policja była zdecydowanie bardziej skuteczna od tej z Hamburga.

2. Proszę zwrócić uwagę, że na materiałach z Hamburga widać w większości głupich gapiów - którzy najwyżej filmują wydarzenia.
Jak to się dzieje, że nie uchwycono zadymiarzy w trakcie manifestacji?
Czyżby powtórka z prowokacji pod ambasadą rosyjską w Warszawie?

3. O ile na filmach dobrze rozpoznaję ulice Hamburga - to większość podpaleń miała miejsce w dzielnicach imigrantów.
8 lipiec 2017

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Kunszt prowokacji i dezinformacji...
luty 16, 2007
wasylzly
Tortury dyplomaty a zagrożenie Iranu
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Protest PNLP
styczeń 30, 2006
MARDUK
Żołnierze amerykańscy gwałcą i mordują dzieci Irackie - przypadek Abir - jeden z tysięcy.
wrzesień 24, 2006
Dorota Szczepańska
Wywiad M.G. dla pisma narodowo-radykalnego "Tygodnik Ojczyzna"
sierpień 27, 2006
Dość rządów przestępców i kretynów
listopad 7, 2008
Dariusz Kosiur
Rząd zajmie się strategią
Dla polskiego sektora energetycznego śmierć

styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
Smiecie
czerwiec 13, 2005
vvv
Radny czy członek ?
lipiec 5, 2002
PAP
Odzyskac dumę narodową
wrzesień 13, 2003
Artur Kowalski
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (5)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
DOMOWA HODOWLA MĘŻCZYZN
maj 15, 2003
red. Krzysztof
Referendum w sprawie obcych rakiet w Polsce
wrzesień 13, 2006
marduk
Teraz doradza Kaczyńskiemu
marzec 11, 2006
PAP
11 września - najohydniejszy spisek w historii państwa
październik 8, 2007
Zbigniew Jankowski
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
10 lat Stowarzyszenia Primum Non Nocere
listopad 28, 2008
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia
Eklezjalna lustracja
czerwiec 28, 2006
Adam Wielomski
Chłop w amoku
marzec 15, 2004
Ewa
Apel do Prezydenta RP
luty 24, 2007
Bogusław
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media