ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Covid, 9/11 i wieczna wojna  
15 wrzesień 2021     
Demokracja bezpośrednia 
8 kwiecień 2025     
Zmiana techniczna 
23 styczeń 2024      Artur Łoboda
Nagroda Nobla 
29 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Anty-covidowe inicjatywy społeczne w Niemczech 
30 lipiec 2020     
Zamiast zmienić instruktorów - chcą rozwiązać Policję  
12 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Fałszowanie historii 
20 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Kiedy osoby starsze i słabe umrą po otrzymaniu szczepionki na COVID 
19 grudzień 2020     
Nowoczesne marki
Tak jak właściciele oznakowali swoje stada od wieków, tak rządy chcą teraz zidentyfikować swoich obywateli
 
7 luty 2021     
Globalne kłamstwo 
21 czerwiec 2021      Wolfgang Wodarg
Wezwanie do podania informacji publicznych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 
20 wrzesień 2011      Artur Łoboda
Kto się boi polskiej historii? 
26 październik 2014      Artur Łoboda
Czy Konfederacja może wybić się na niepodległość? 
19 wrzesień 2020     
"Wysoka kultura", mały móżdżek 
2 luty 2016      Artur Łoboda
Eutanazja w imię prawa 
11 wrzesień 2012      wystraszony emeryt
Aforyzmy 17 Zygmunt Jan Prusiński  
10 wrzesień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Jestem rasistą 
14 lipiec 2020      Artur Łoboda
Mogą być i inne powody 
14 listopad 2021      Alina
Męczennica kowidyzmu? 
31 lipiec 2022      Artur Łoboda
Polityczna żydohołota brzytwy się chwyta 
3 wrzesień 2015      Artur Łoboda

 
 

Pierwsze uwagi na temat Hamburga

Jeszcze trzeba będzie poczekać z pełną diagnozą wydarzeń w Hamburgu, ale już teraz widzę całkowite niezrozumienie komentatorów tych wydarzeń sytuacją - jaka miała miejsce w tym mieście.

Porównywanie wizyty Donalda Trumpa w Warszawie - do rozruchów w Hamburgu, jest całkowicie nieuprawnione.
Po pierwsze, w Hamburgu protestować miało nawet sto tysięcy osób.
Natomiast burdy uliczne są udziałem najwyżej kilku tysięcy osobników.

Większość demonstrantów nie pojechała do Hamburga rabować sklepy, ale zaprotestować przeciwko "grupie trzymającej władzę nad światem" która tak rządzi, że w wielu krajach jest wojna, a i głód wciąż gnębi ludność wielu obszarów".
Ten głód nie zawsze jest spowodowany własną nieudolnością, ale często polityką neokolonialną największych krajów na świecie. (Przypomnijcie sobie Polskę pod rządami Balcerowicza.)

Za obecny kryzys imigracyjny pełną odpowiedzialność ponosi Barak Obama - wraz z rządami Włoch, Francji, Niemiec i Anglii!
Sprowokowali bowiem konflikty zbrojne na Bliskim wschodzie, które wywołały chaos i beznadzieję dla milionów ludzi, a otworzyły granice imigrantów ekonomicznych.
(Wchodząc głębiej w ten temat uznać należy, że prawdziwymi autorami tych prowokacji byli syjoniści.)

W materiałach z Hamburga - które oglądałem - nie widziałem jednoznacznych protestów przeciwko Trumpowi, ale przeciwko całej tej zbieraninie - nazywanej G20.
To jeden z przejawów władzy nad światem.

A przy okazji ciekawe jest zachowanie Putina, który zygzakiem leciał do Hamburga bojąc się, że nad krajami bałtyckimi, albo Polską - ktoś jemu może zaaplikować "smoleńsk".
To dużo mówi o jego czynach.

Podsumowując, większość dotychczasowych komentarzy na temat Hamburga świadczy o całkowitym niezrozumieniu tamtych wydarzeń.


PS.
1. W sprawie lewaków i rabusiów z Hamburga, powinno się zapytać o zdanie "największego znawcę wszech rzeczy" - Sławomira Sierakowskiego, który jest aktualnie redaktorem Wirtualnej Polski.
Wszak to on sprowadził do Warszawy 11 listopada 2011 roku niemieckich zbirów, by atakowali wszystkie osoby z polską flagą.
W tamtym okresie polska Policja była zdecydowanie bardziej skuteczna od tej z Hamburga.

2. Proszę zwrócić uwagę, że na materiałach z Hamburga widać w większości głupich gapiów - którzy najwyżej filmują wydarzenia.
Jak to się dzieje, że nie uchwycono zadymiarzy w trakcie manifestacji?
Czyżby powtórka z prowokacji pod ambasadą rosyjską w Warszawie?

3. O ile na filmach dobrze rozpoznaję ulice Hamburga - to większość podpaleń miała miejsce w dzielnicach imigrantów.
8 lipiec 2017

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Interesy koncernu ważniejsze niż prawa człowieka
sierpień 6, 2002
PAP
Apel o tłumaczenia
styczeń 16, 2006
Jerzy Paruszewski
Artyści wybierają Unię Europejską
grudzień 12, 2005
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
Tortury po amerykańsku
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Teraz kolej na ziemię rolną
luty 18, 2008
Artur Skoneczko
ORMOWCY – ZBOCZEŃCY
luty 1, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
Na kogo nie głosować podczas zbliżających się wyborów
wrzesień 24, 2005
Artur Łoboda
Darowizna Spielberga na muzeum w Aptece "Pod Orłem"
luty 16, 2004
PAP
"Egzekutorzy" czy gangsterzy?
luty 7, 2003
PAP
Idą, idą na wojnę polityczne matoły i słono płacą
marzec 18, 2007
przysłał ICP
Porażka w Gazie
styczeń 12, 2009
Izrael Szamir
Od planu ewakuacji do decyzji eksterminacji Żydów
grudzień 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Własność to złudzenie
lipiec 6, 2008
przesłał .
Recenzja książki J.A. Rossakiewicza pt "Demokracja finansowa"
marzec 8, 2006
Zbigniew Dmochowski
Rze? kormoraniątek a rze? dzieciątek
czerwiec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wyposazenie wojska do Afganistanu
maj 25, 2007
Goska
Gruzja w ogniskowej konfliktu
listopad 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wstydliwa relikwia
czerwiec 24, 2007
Niebo błękitne nade mną ...
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media