ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Hucpa 28.03.2019 
28 marzec 2019     
Czego powinna nauczyć sprawa zabójstwa Igora Stachowiaka 
24 maj 2017     
Globalny świat walczy z państwami narodowymi 
30 październik 2020      krakus
Deklaracja Paryska
Europa, w jaką wierzymy
 
10 październik 2017     
Odpowiedzialność za współudział w zbrodni wojennej  
14 maj 2024     
Komu służy, a kogo niszczy Euro 
3 listopad 2012      Artur Łoboda
G. BRAUN ZAREJESTROWANY LECZ UKŁAD NIEZACHWIANY 
12 luty 2019     
Wezwanie Prezydenta do powiedzenia PRAWDY! 
30 kwiecień 2021     
Sprawdzona strategia Tuska 
17 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Izraelskie badanie łączy szczepionki COVID-19 z niewydolnością serca u młodych dorosłych 
12 czerwiec 2022      Belle Carter
Patrioci amerykańscy powstrzymują kolejną agresję syjonistów  
14 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Gdzie jest zabytkowy ołtarz z kościoła w Ustce ? Część V 
27 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
„Po raz kolejny rozmawiamy o reformie wymiaru sprawiedliwości, zamiast tę reformę robić” 
20 październik 2017      TVP Info
Czyżby Polski Episkopat był jak koszerny kundel, który z podkulonym ogonem musi słuchać rozkazów gminy żydowskiej? 
22 listopad 2019      Alina
Gdy Mirosław Dakowski apelował do rządu PiS o zahamowanie okradania Polski 
18 kwiecień 2014     
Zburzyć aksjomaty polskości by stworzyć nowoczesną Polskę 
11 marzec 2010      Artur Łoboda
Frajerzy pozostaną nimi zawsze 
26 kwiecień 2022     
Kradna mundury 
13 listopad 2010      Goska
PiS od dawna prosił się o strajki 
16 kwiecień 2019     
Jak szczepionką "leczą" 
14 styczeń 2021     

 
 

Epidemia?



Władze Chin podały, że obecnie zarażonych "koronawirusem" jest 7711 osób.
Jest to podobno wirus grypy.

W Polsce obecnie choruje kilkaset tysięcy osób na "europejską grypę" i NIKT z Rządu nie mówi o epidemii. W Krakowie podobno zamknięte są wszystkie przedszkola i niektóre instytucje publiczne.
30 styczeń 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

to samo chciałam napisać o swoim przypadku, kiedy jakiś wirus 3 lata temu położył mnie do łóżka na 3 tygodnie. I wszystkich domowników. W moim miasteczku było chorych ponad 50% - wg danych od lekarza rodzinnego. Czyli więcej niż teraz w całych Chinach. Podobnie było w sąsiednich miastach.
NIKT NIE OGŁOSIŁ EPIDEMII GRYPY, SANEPID NIE WIDZIAŁ PROBLEMU, NIKT NIE SPRAWDZAŁ JAKI TO WIRUS (pewnie żeby się nie okazało, że to ten ze szczepionek!). NIKT NIE MÓWIŁ O TYM W TELEWIZORACH.
Co ciekawe, w tym roku też w okolicach świąt i Nowego roku wielu ludzi chorowało. Źródłem infekcji wydaje się być przedszkole i żłobek. Czy ktoś to wreszcie zbada, czy znajdzie się grupa ludzi, lekarzy, biologów z sanepidu, odważni dziennikarze, którzy zdemaskują to dziwne zjawisko?

2020-01-30
Alina

 

Według mojej oceny, sprawa przedstawia się tak, że co jakiś czas "odpala się" medialnie temat, rzekomo śmiercionośnych wirusów i sieje się panikę, której elementem jest wdrukowywanie w ludzką świadomość, za pośrednictwem mediów, przyzwyczajenia do faktu, że miejsca, w których żyjemy na co dzień, z dnia na dzień mogą być zamknięte i poddane nieograniczonej w czasie "kwarantannie".
Tak było np. z ptasią grypą z 2008r. i w wielu innych przypadkach.
Za każdym razem przekaz paniki jest gwałtowniejszy i bardziej intensywny, a społeczeństwo coraz bardziej otumanione i bezwolne.
W końcu ogłoszą coś na kształt zatrucia środowiska, a la "seksmisja" i zamkną nas w wyizolowanych przestrzeniach zamkniętych.
A ludzie uznają i zaakceptują, że właśnie zostali U R A T O W A N I !
Kwestia czasu.

2020-01-30
Magellan

 

Mysle podobnie, a jesli dodamy ze Chiny kupuja rope od "terrorystow" z Iranu, to upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu...trzecia pieczen to gdy sie przydazy kryzys, to nalezy go zgonic na wszystko na co sie da byle nie na finansowy terroryzm plemiennych wodzow.

2020-01-30
TellTheTruth

 

Co więcej. Chiny to "program testowy".
To tam opracowuje się, przynajmniej oficjalnie 6G.
To tam działają już systemy oceny człowieka w punktach, których wyniki mają decydować o szansach społeczno-ekonomicznych jednostki ocenianej, to tam jest największa liczba ludności, a więc tam najlepiej testować mechanizmy depopulacyjne, czy to w wymiarze propagandowym, czy też realnym.
A Wuhan jako 11 milionowe miasto idealnie się do tego nadaje.
Pamiętam jak uczono mnie na lekcjach geografii, że jest to najdalej w głąb kontynentu położone miasto portowe na świecie.
Po prostu rzeka Jangcy ma takie koryto, że 300 km w głąb interioru mogą wpływać statki dalekomorskie. Czyli, to może mieć też znaczenie w kontekście blokady handlu oceanicznego, a to przekłada się na podaż, popyt no i oczywiście ceny.
Efekt synergiczny.
Obserwujmy zdarzenia wokół cieśniny Malakka, poprzez którą idzie transport z Chin na zachód.

2020-01-30
Magellan

 

ps ewentualna blokada transportu morskiego towarów z Chin wymusza transport lądowy, głównie kolejowy. A jak niedawno podano, pierwszy pociąg z Chin z kontenerami dotarł do Sławkowa.
Stacji przeładunkowej końcowej Linii Hutniczo - Siarkowej, której dziwnym trafem, po upadku ZSRR i przerwaniu podległych relacji gospodarczych, z tym krajem nikt nigdy, ani nie rozebrał, ani nie przekuł na normalne tory w Polsce czyli 1435 mm.

2020-01-30
Magellan

 

zająłem się tym tematem transportu z Chin i wirusem.
I zestawiłem fakty, oczywiście medialne.
Według informacji na polskich portalach, pierwszy transport towarów z Chin, drogą kolejową do Sławkowa, miał dotrzeć po dwóch tygodniach w dniu 7 stycznia, a wiadomość podano w dniu 5 stycznia. (money.pl).
A zatem musiał ruszyć w wigilię, skoro podano, że miał jechać 2 tygodnie.
Pytanie: kto, kiedy i jako pierwszy podał publicznie informację o tym wirusie.
I gdzie w tym czasie był ten pociąg?
Na ternie jakiego kraju, przez kogo kontrolowanego i w którym jego regionie?
To się jakoś, dziwnie składa.
I jeszcze, ile portów mają Chińczycy i jaki jest ich roczny obrót i wynik tonażowy i rodzaj towarów za ich pośrednictwem wyprawianych?
I gdzie może być teraz wirus nowo, na bieżąco zdiagnozowany?

2020-01-30
Magellan

 

Trochę to przerażające, ale jak najbardziej prawdopodobne.
Ale wirus to wirus. Bardzo ciekawe są kolejne sceny i akty przedstawienia. Przynajmniej w polskiej tv.
- Kontrole termowizyjne temperatury twarzy podróżnych na lotniskach i drogach
- Wstrzymany transport publiczny
- Zakaz poruszania się - zjawisko niewidziane w Chinach - puste drogi w wielkiej aglomeracji - niespotykane w dużych miastach o żadnej porze doby
- Ludzie wychodzą tylko po żywność - i tu ciekawostka, bo skądś ta żywność musi do miasta dojechać?
- Skoro wirus jest taki groźny, to czy znajduje się w wydalinach i wydzielinach chorych ludzi? Jak są odkażane ścieki i gdzie są odprowadzane ścieki sanitarne z WUHAN?
- Czy może zabraknąć żywności ludziom w zamkniętym rejonie? Jeśli nie żywności, to może im zabraknąć pieniędzy. Czy dojdzie do ludożerstwa jak w oblężonym Stalingradzie?
- Czy w Wuhan ludzie mają prąd, telefony i internet? Czy jest z nimi stała łączność?
- Jeśli wirus jest tak groźny jak nam sugerują, to jaka jest pewność, że zarażeni ludzie nie uciekną z oblężonego miasta? - Żadna!

Mamy więc sytuację rodem z horroru. Sypie się w pył cała koncepcja GLOBALIZACJI.
Wystarczy jeden niewidzialny koronowirus żeby szlag trafił wszystkie połączenia lotnicze, morskie, lądowe. Przetrwają ci, co mają własną ziemię, żywność i broń, żeby zastrzelić złodziei. Wracamy do poziomu gospodarki pierwotnej?

2020-01-31
Alina

 

W pewnym sensie Alino tak.
Ale według mnie scenariusz jest taki, jak w tym filmie Atlas Chmur.
Tam są watki retrospektywne, bieżące i futurologiczne, choć uspójnione motywem przewodnim.
I w wątku futurologicznym mamy miasta zamknięte, komunikacja oparta jest na dronach i małych obiektach latających, a la skrzyżowanie samolocika i helikoptera.
Budowle są strzeliste, hermetyczne, słowem nowoczesne Gotham City.
I do tego chyba zmierzamy.
Likwidacja publicznej komunikacji pomiędzy mniejszymi ośrodkami i kształtowanie modelu komunikacji opartej na założeniu, że dojazd jest tylko między konurbacjami, albo aglomeracjami, albo tylko do aglomeracji, nagły wybuch epidemii ekoterroryzmu i zagrożenia, że już już nastąpi zagłada klimatyczna, teraz ten wirus, nagłe, acz starannie zaplanowane odejście od technologii opartej na spalaniu węglowodorów i na gwałt "przekuwanie" na silniki elektryczne, autonomiczny transport, technologia 5g, internet rzeczy, plus trucie farmakologiczne i prawne, rygorystyczne ograniczenie produkcji rolnej poza kontraktacją państwowo-korporacyjną. I tak można ciągnąć w nieskończoność.
Sama jesteś architektem, zobacz jakie trendy są wdrażane w konstrukcji budynków, która w istocie korzystających zeń i przebywających tam ludzi zamieniają w więźniów. Systemy elektroniczne, nie otwieralne okna, wszędzie cała gama czujników, klimatyzacja no i te zimne, kanciaste oparte na najprostszych figurach geometrycznych bryły.

2020-01-31
Magellan

  

Archiwum

Czy Unia Europejska powinna zawrzeć sojusz z Rosją?
styczeń 17, 2007
Stefan Durand (tłum. Halina Lisowska-Chehab)
Ateiści chcą pokazać pornografię w kościele!
listopad 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
Kosowo było, jest i pozostanie serbskie
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP
styczeń 29, 2003
PAP
Pogarda - tryumf Jacka Kurskiego
wrzesień 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Słowiańskie nostalgie i imperatyw globalizacji
grudzień 2, 2003
Marek Głogoczowski
Szef NBP kontra prezydent
marzec 8, 2006
Polska - bogaty kraj
maj 1, 2003
http://www.se.com.pl/
NATO backs Georgia but no firm invitation to join
wrzesień 15, 2008
tłumacz
Amerykańska Nagroda im. Józefa Mackiewicza 2009
marzec 9, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Koszty aneksji do UE (4). Koszty dostosowań i straty w rolnictwie
marzec 19, 2003
Piotr Wesołowski
Argentyna: rząd próbuje ratować dzieci przed śmiercią głodową
listopad 20, 2002
PAP
Walka o prawdę, prawo i sprawiedliwość - cd
styczeń 10, 2007
ppłk rez. Edward Makowiecki
Czyja wojna?
kwiecień 5, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Korespondencja z Bagdadu
lipiec 5, 2003
http://www.przekroj.com.pl
Oskar Schindler holokaust business
listopad 21, 2003
Artur Łoboda
Kaczynski gospodarzem Chanukach
grudzień 19, 2006
JTA- Global Jewish News
Czeski błąd, czeski film oraz czeska nazwa państwa
październik 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bohaterscy kapitaliści
styczeń 14, 2006
Cezary Gmyz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media