|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
więcej -> |
|
Putin zza wschodniej granicy
|
|
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/putin;najbiedniejszy;sposrod;liderow;g8,31,0,260383.html
Putin najbiedniejszy spośród liderów G8
Niemiecki magazyn "Bild" przyjrzał się zarobkom przywódców najbardziej wpływowych państw świata.
Najbiedniej w statystykach wypadli: Putin, do którego portfela trafia miesięcznie zaledwie 4560 euro oraz prezydent Francji Nicolas Sarkozy, który zarabia 6600 euro.
Co ciekawe, Putin nie jest najlepiej zarabiającym urzędnikiem państwowym w Rosji. Średnie wynagrodzenie rosyjskich ministrów wzrosło w minionym roku o około 40 proc. i wynosi obecnie około 4900 euro. Ranking najlepiej zarabiających liderów państw G8 (w euro)
1 George W. Bush 24 500
2 Gorgon Brown 23 334
3 Shinzo Abe 21910
4 Angela Merkel 20 427
5 Romano Prodi 18 900
Najwięcej spośród prezydentów i premierów państw należących do G8 zarabia George Bush - miesięcznie 33 tysięcy dolarów (ok. 24 500 euro).
Następny w rankingu jest premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown z wynagrodzeniem w wysokości 23 334 euro, dalej premier Japonii Shinzo Abe (21 910 euro), niemiecka kanclerz Angela Merkel z miesięcznymi zarobkami w wysokości 20 427 oraz premier Włoch Romano Prodi (18 900 euro).
http://www.eurazja.org/rosja/wstyd-panie-putin/
Wstyd panie Putin!
Published kwiecień 16th, 2007 in Rosja.
Ostatnie wydarzenia w Moskwie i Petersburgu, pokazały, że “król jest nagi”, co więcej Putin ma faktyczną opozycję na którą nie ma wpływu. Kasjanow, Kasparow… to są nazwiska osób publicznych, które trudno zaliczyć do oszołomów. Czy są doskonali, a skąd. Kasjanow kiedy był przy władzy słynął jako “pan %”, bowiem każdy co chciał coś załatwić u niego musiał się wkupić. Dla nas coś bulwersującego, dla Rosjan pestka, codzieność. Swego czasu, mój przyjaciel z Kaliningradu wytłumaczył na czym polega korupcja w Rosji. Kiedy dasz kwiaty, czekoladkę… to jest dowód sympatii. Kiedy dasz 1000 rubli to dowód wdzięczności Kiedy dasz 100 USD to już korupcja. W Rosji, nie należy szukać świętych, tylko ich rozumieć. Wpływy historyczne są tak żywe. Podobne zachowania znajdziemy na całym wschodzie.
Wracając do opozycji Putina, no cóż przyszła wiosna. I jak mawiała jedna z bohaterek “Wyjście awaryjne”, z każdej sytuacji musi być wyjście i to wyjście awaryjne. Zatem kiedy opozycja robiła demonstrację, partia władzy robiła manifestację. OMON ścigał i pałował opozycję czyli wszystko gra jak należy. Za kilka dni usłyszymy o nowych manifestacjach opozycji, zaś Rosjanie dowiedzą się, że Putin ma znowu ponad 70% poparcia … Normalka.
Andrzej Maciejwski Autor jest ekspertem ds. spraw wschodnich Fundacji Sobieskiego, twórcą bloga Wastok
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4794271.html
Putin chce z kosmosu pilnować swojego psa
Putin chciałby wykorzystać do pilnowania swojego labradora Koni urządzenia nawigacji satelitarnej Glonass, rosyjskiego konkurenta amerykańskiego GPS i europejskiego Galileo.
- A kiedy będę mógł kupić odpowiednie urządzenie, aby założyć je mojemu psu Koni, aby nie odbiegał za daleko? - zapytał Putin na posiedzeniu rządu Rosji, na którym omawiano przygotowania do komercyjnego uruchomienia systemu nawigacji satelitarnej Glonass. Wicepremier Siergiej Iwanow poinformował obecnego prezydenta Rosji i prawdopodobnie przyszłego premiera rządu Rosji, że obroże dla psów i kotów z urządzeniem do namierzania satelitarnego powinny być dostępne w Rosji w połowie przyszłego roku. Kilka miesięcy wcześniej w sprzedaży powinny się pojawić produkowane w Chinach instalacje do ustalania położenia aut za pomocą Glonass. We wtorek Rosjanie wystrzelili na orbitę trzy nowe satelity systemu, które uzupełnią 16 satelitów wystrzelonych jeszcze w latach 80. XX wieku. Dzięki nowym satelitom z systemu nawigacyjnego będzie można korzystać na terenie całej Federacji Rosyjskiej. Do końca dekady Rosjanie chcą mieć na orbicie 24 satelity Glonass, co pozwoli korzystać z systemu na całym świecie. Glonass był konstruowany dla Armii Czerwonej jako odpowied? na amerykański system nawigacji satelitarnej GPS. W zeszłym roku Moskwa postanowiła zezwolić cywilnym użytkownikom na korzystanie z systemu.
Putin chce w Petersburgu zagłębia samochodowego
Andrzej Kublik, "Kommiersant", Reuters
2007-12-21, ostatnia aktualizacja 2007-12-21 20:34
Rosyjski prezydent chce przekształcić swoje rodzinne miasto w jedno ze światowych centrów produkcji samochodów. Pomogą mu w tym Japończycy.
ZOBACZ TAKŻE
Putin chce z kosmosu pilnować swojego psa (27-12-07, 20:13)
Rosyjskie media chwalą zniesienie embarga (20-12-07, 10:02)
Miedwiediew trafi na etykiety rosyjskich wódek (14-12-07, 11:18)
Waldemar Pawlak: jesteśmy otwarci na rosyjskie inwestycje, także w energetyce (30-11-07, 20:20)
Rekordowy kredyt EBOiR na rosyjskie volkswageny (28-11-07, 20:29)
Władimir Putin mówił o tym podczas wczorajszej ceremonii otwarcia fabryki Toyoty w Sankt Petersburgu.
Japoński koncern jako pierwszy zdecydował się tu zbudować nową fabrykę aut. Potem w pobliżu swoje zakłady postanowiły zbudować koncerny General Motors, Nissan, Suzuki i Hyundai. Wokół ich fabryk powstanie park przemysłowy dla kooperantów.
Rosjanie nie kryli satysfakcji ze ściągnięcia inwestycji Toyoty, która już w tym roku może po raz pierwszy w historii sprzedać więcej aut niż GM i stać się największym koncernem motoryzacyjnym świata. - Inwestycja Toyoty to znaczące wydarzenie, a także dobrym znak dla innych inwestorów - podkreślał Putin.
Gubernator Petersburga Walentyna Matwijenko zapowiedziała, że miasto, które zbudowało już drogę do fabryki Toyoty, doprowadzi tam także metro.
Zbudowana kosztem 200 mln dol. fabryka Toyoty będzie początkowo produkować 20 tys. limuzyn Camry, a za półtora roku - do 50 tys. sztuk. Potem Japończycy chcą rozbudować zakłady i montować do 300 tys. popularnych pojazdów rocznie.
Pierwszą camry kupi prawdopodobnie German Gref, były liberalny minister rozwoju gospodarczego, a od niedawna szef państwowego banku Sbierbank, największego na rynku detalicznym Rosji. Matwijenko przypomniała Grefowi, że dwa lata temu obiecywał taki zakup, kiedy kładł kamień węgielny pod fabrykę. - Teraz w Sbierbanku ma pan duże zarobki i może sobie na to pozwolić - dodała uszczypliwie.
Najlepsze wersje camry z importu kosztują w Rosji prawie 50 tys. dol. Gref potwierdził swoją obietnicę, a szef Toyoty Katsuaki Watanbe skinieniem głowy zaakceptował transakcję.
Rosja jest teraz jednym z najszybciej rosnących rynków motoryzacyjnych świata. W tym roku Rosjanie kupią ponad 2 mln nowych aut, prawie dwa razy więcej niż przed rokiem.
Analitycy prognozują, że do 2015 r. Rosjanie będą kupować ok. 4 mln nowych aut rocznie, więcej niż Niemcy. W Rosji przybywa też pracowników w branży motoryzacyjnej, a w Niemczech ubywa. Koncern BMW zapowiedział wczoraj, że w 2008 r. zwolni "kilka tysięcy" osób. Według magazynu "Der Spiegel" pracę straci jedna dziesiąta z 80 tys. pracowników koncernu w Niemczech.
¬ródło: Gazeta Wyborcza
|
|
30 grudzień 2007
|
|
zebrał i przesłał . (kropka)
|
|
|
|
MAŁA ENCYKLOPEDIA PIENIˇDZA
styczeń 26, 2009
encyklopedysta
|
Niemal 117-letni Ukrain
grudzień 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
LPR w sprawie Jedwabnego
lipiec 17, 2002
PAP
|
Lisiewicz uniewinniony, ale nie daje za wygraną
grudzień 13, 2002
PAP
|
Eutanazja dla górnictwa
sierpień 3, 2003
Teresa Wójcik
|
Policzek dla Unii Europejskiej
luty 3, 2003
PAP
|
Katrin huragan , którego nie było w Nowym Orleanie.
wrzesień 13, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Stachanowskie wzorce moralności
sierpień 5, 2004
|
Dyskusja o lichwie
styczeń 27, 2006
|
Pierwszy raz w tysiącletniej historii "Polska" popiera agresora.
styczeń 21, 2003
Artur Łoboda
|
Unijne statki dla unijnych pracowników
maj 29, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czas na "Najemnych Mordercow"?
styczeń 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bez retuszu-Jerzy Robert Nowak
październik 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Bolszewizm i Żydzi
wrzesień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Nowy Dzień", stare zwyczaje
grudzień 14, 2005
PAP
|
Niemiecki szajs (scheise)
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
|
Artykół cenzurowany:``89
sierpień 2, 2006
Marek Olżyński
|
Strachy na uchlane Lachy
marzec 23, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Co zradykalizowało Zydów?
listopad 3, 2003
Nasz Dziennik
|
Czy potrzebujemy repliki obozu w Dębicy?
marzec 15, 2007
bibula- pismo niezależne
|
więcej -> |
|