|
Konkurs na antygenderowe logo
|
|
Instytut Globalizacji organizuje ogólnopolski konkurs na projekt logotypu kampanii antygender. Nagrodą jest zestaw książek pro-life oraz darmowy udział w kursach „Gender – ukryta prawda”.
– Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy zawodowo lub amatorsko chcą spróbować sił w projektowaniu graficznym na potrzeby kampanii społecznych sprzeciwiających się gender. Dotychczas nie ma jednolitej komunikacji wizualnej projektów antygenderowych. Chcemy to zmienić – pokreśla dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. - To szansa dla każdego, kto jest wrażliwy społecznie, wyznaje tradycyjne wartości i chce zaistnieć w szerokiej świadomości odbiorcy – dodaje.
Uczestniczyć w zajęciach będą mogli słuchacze z całej Polski, wykłady będą bowiem umieszczane na platformie e-learningowej. Z tego typu szkoleń prowadzonych przez ośrodek skorzystało dotychczas kilkuset chętnych.
Uczestnicy szkoleń będą mieli możliwość wysłuchać wykładów osób znanych z organizowania się w kwestiach obrony życia i wystąpień antygenderowych, a więc m.in. ks. prof. Tadeusza Guza (kierownik Katedry Filozofii Prawa KUL), ks. prof. Dariusza Oko, ks. prof. Pawła Bortkiewcza (teolog z Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu), ks. dr. Marka Dziewieckiego, prof. Marii Ryś (kierownik Katedry Psychologii Rodziny w Instytucie Psychologii UKSW) czy Gabriele Kuby (niemiecka socjolog i publicystka katolicka).
Konkurs na projekt logotypu trwa do 24 lutego. Wszyscy zainteresowani mogą nadsyłać projekty na adres e-mailowy Instytutu Globalizacji: instytut@globalizacja.org.
Źródło: „Nasz Dziennik”
http://www.pch24.pl/konkurs-na-antygenderowe-logo,21129,i.html#ixzz2tP67r9qj
|
|
15 luty 2014
|
|
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
|
Kto stoi za planem wojny z Iranem
sierpień 30, 2006
darek
|
Bliski Wschód Bez Broni Nuklearnej?
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Upadek Polski przez Michnikowczyzne
luty 18, 2008
ziemkiewicz
|
Apel o stawienie oporu syjonistycznemu okupantowi
sierpień 9, 2006
Tłum.: Paweł Michał Bartolik.
|
Antypolska propaganda Grossa
luty 23, 2008
...
|
Obozowisko bezrobotnych przed URM
sierpień 28, 2003
Mirosław Żeberek
|
Superpanstwo wchodzi kuchennymi drzwiami
październik 16, 2007
Goska
|
Inicjatywa - Stop Wojnie
marzec 22, 2003
|
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Jaką cenę ma pokój?
luty 10, 2003
IAR
|
Trudna Droga do Dobrobytu i Pokoju w Azji
kwiecień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
SDP nagle przypomniało sobie o moralności
luty 3, 2003
PAP
|
Żywot człowieka NIEpoczciwego
czyli -
Andrzej Olechowski
luty 26, 2003
Helena Rucz-Pruszyńska (2001)
|
POLISH PROGENITOR AND STALIN
kwiecień 9, 2008
Bogdan "Trzy Radla"
|
Niebezpieczna Ojczyzna
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Drastyczne sankcje USA wobec Korei Północnej
grudzień 10, 2006
Mirosław Naleziński
|
Rusza produkcja Astry II w ramach umowy offsetowej
październik 1, 2003
|
Wiadomość która szybko zniknęła z czołówek...
październik 14, 2003
tylko kopista...
|
Polskie zdrowie
luty 24, 2005
|
|
|