|
Nieustanna walka klas
|
|
Fundamentem teorii komunizmu była nieskończona "walka klas".
A tak naprawdę była to tylko przykrywka dla prowadzonej polityki. i panowania nad społeczeństwem przez najgorsze szumowiny.
Z czasem "wala klas" zamieniona została na nieustanną wojnę komunizmu z kapitalizmem - toczoną w krajach trzecich.
Doskonale opisał to George Orwell w powieści "Rok 1984".
Strategia ta realizowana jest w Trzeciej RP przez kolejne partie polityczne.
Osiem lat Platforma Obywatelska prowadziła "walkę" z "polskimi faszystami", poprzez różnorakie prowokacje policyjne na ulicach polskich miast.
Dzisiaj jednak PiS robi dokładnie to samo!
Nieustanna "walka" ze specjalnie wygenerowanymi "wrogami politycznymi" i CELOWY brak skutecznych działań w odnowie Polski służą jednemu celu - jak najdłuższemu utrzymaniu się u koryta!
A więc GRABIEŻY społecznych pieniędzy!
Pokazuje to doskonale zarówno obecna scena polityczna - jak też działania - rzekomo prawicowych mediów, które serwują Polakom sieczkę medialną - omijając tematy fundamentalne.
A do nich należy warunek ogłoszenia i przyjęcia naprawdę demokratycznej Konstytucji, bo obecna to postkomunistyczny trojan służący terroryzowaniu Narodu Polskiego.
Zamiast nowej Konstytucji, zamiast likwidacji "trójwładzy" i uczynienie obywateli suwerenami swojego państwa, w najlepszym wypadku wcisną nam "referendum", które nic nie będzie znaczyć i nikogo obowiązywać.
|
|
28 sierpień 2018
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Oto co dofinansowuje min. Gliński http://www.rudnik.pl/aktualnosci/item/2329-festiwal-psalmów-dawidowych .
Tymczasem ja nie mogę się doczekać w Teatrze Wielkim w Warszawie baletu "Pan Twardowski", albo "Halki". "Straszny dwór" też pojawia się sporadycznie. Inne wartościowe polskie produkcje jakoś nie mają szansy. Na operę "PIPA" nie mam zamiaru się wybrać, bo autorzy tytułu o to zadbali. Może w Krakowie, Łodzi czy Białymstoku jest lepiej?
Szkoda, że min. Gliński nie weźmie przykładu z Indii i nie wprowadzi cenzury moralnej do filmów, spektakli teatralnych i widowisk publicznych, szczególnie tych dla młodzieży. |
|
2018-08-30
Alina
|
|
|
|
Waniek grozi TVP prokuratorem
czerwiec 11, 2005
http://rzeczpospolita.pl
|
Oświadczenie Stronnictwa Narodowego Okręgu Opolskiego
wrzesień 1, 2004
Bolesław Grabowski
|
Kontrola i eksploatacja mediów w USA i w Polsce
czerwiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żydokomuna
listopad 8, 2004
Artur Łoboda
|
Głodny Niedżwied? Rosyjski
wrzesień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
BBC: wizyta papieża ma także polityczny kontekst
sierpień 17, 2002
PAP
|
Na czyje zamówienie
listopad 28, 2008
Artur Łoboda
|
Bezprawne Opłaty Sądowe
kwiecień 22, 2006
Andrzej Grabowski
|
Odwracanie uwagi od bieżących problemów
listopad 4, 2005
PAP
|
Czy istnienie ONZ jest zagrożone?
styczeń 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Trzech kumpli i tyleż* spostrzeżeń
lipiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
|
Pierwszych 15 niemieckich czołgów Leopard 2A4 przejęła w poniedziałek 10. Brygada Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa w woj. d
wrzesień 16, 2002
AFP
|
Resort finansów odsłania prawdziwe oblicze
wrzesień 17, 2002
Wiktor Krzyżanowski Puls Biznesu
|
Wewnętrzni okupanci albo piąta liga
czerwiec 18, 2005
Artur Łoboda
|
Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
|
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
|
Koniec liceum w pałacyku
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Miłuj geja swego
lipiec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|