|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
więcej -> |
|
Nowa Strategia Izraela
|
|

Nowa strategia zabezpieczania Izraela krystalizowala sie jeszcze nim Ariel Szaron ucierpial ciezki udar mozgu. Ekspansja kontroli Izraela na ziemie arabskie poza granice z 1967 roku spowodowala radykalizacje pokrzywdzonych Palestynczykow, tak ze glowna ich organizacja Hamas nawoluje do zniszczenia panstwa Izrael i z tego powodu jest zaklasyfikowana jako organizacja terrorystyczna przez neokonserwatywno-sjonistyczny rzad Bush’a.
Sondaze wykazuja za Hamas zdobedzie 45% glosow Palestynczykow w wyborach 25 stycznia, 2006, do parlamentu palestynskiego, co z natury rzeczy uniemozliwi rzadowi paletynskiemu zastyosowanie sie do dyktatu Izraela. „Mapa Drogi do Pokoju” Bush’a jest nie do zrealzowania zwlaszcza mowa o zwartym terenie („contiguous state”) panstwa Palestynczykow w chwili kiedy dzieki „murowi Szarona” istnieje archipelag wysepek Palestynczykow, z ktorych oni moga sie poruczac tylko za pomoca przepustek izraelskich. W rezultacie milicja Hamas’u, ktory na terror izraelski odpowiada terrorem jest silniejsz niz oddziely policji autonomii palestynskiej.
„Mur Szarona” jak dotad dlugosci okolo 700 km. jest w calosci budowany na terenie Palestynczykow i zabiera im 15% ziemi glownie wododajnej, Jednoczesnie zabezpiecza po stronie Izraela nielegalne osiedla zydowskie jako mur graniczny, ktory kosztowal ponad dwa miliardy dolarow i na wielu odcinkach jest ponad dwukrotnie wyzszy niz byl Mur Berlinski. Blisko cwierc miliona nielegalnych osadnikow zydowskich zaludnia tereny zrabowane Palestynczykom.
“Ucieczka Szarona z Wiezienia Alcatraz” to byl tytul artykulu Cohen’a profesora uniwersytetu w Tel-Awiwie w ktorym opisana byla ewakuacja Gazy. Dzis Gaza jest pograzona w anarchii i chosie. Budynki okupowane przez Izraelczykow zostaly zniszczone. Mlodzierz w 70 % jest bez pracy i zapisuje sie w szeregi rozmaitych milicji. Palestynczycy nie sa wspomagani przez panstwa arbskie, ktorych zarobki z ropy naftowej wynosza blisko miliard dziennie, ale zyja oni w strachu przed „zmiana rezymu” przez amerykanska maszyne wojenny, dzis pacyfikujaca Irak.
Izrael kontroluje wszelki dostep do Gazy tak z ladu jak z morza i z powietrza. Wszelki protest Arabow wywoluje izraelskie ataki z powietrza i stosowanie pociskow precyzyjnych, ktore mimo precyzji powoduja duze straty w ludziach.
Jeszcze przed wyborami prezydenckimi w USA w 2004 roku Financial Times opublikowalo opinie generala Brent’a Scowcroft’a, bylego doradcy w sprawach bezpieczenstwa USA przy prezydencie Bush’u Seniorze, ze dojdzie do dzisiejszego stanu rzeczy w Palestynie jako skutek akcji rzadu Szarona.
Nowa doktryna strategiczna Izraela opiera sie na kontroli terenow Palestyny ustanowionych przez rzad Szarona i na koncentracji wszystkich sil izraelskich, politycznych i wojskowych przeciwko Iranowi, jedynemu panstwu zagrazajacemu Izraelskiemu monopolowi nuklearnemu na Bliskim Wschodzie.
Pisze o tym w Washington Times (UPI) z 9go stycznia, 2006, Arnaud de Borchgrave w artykule pod tytulem “Nowa Doktryna Izraela” („Israel's new doctrine”) i nazywa on Iram „Mullokracja” („Iran's mullahocracy”) oraz podaje ze przechodzacy w stan spoczynku szef wywiadu Izraela, general Aharon Zeevi-Frakash, powiedzial ze wszystkie pertraktacje dyplomatyczne z Iarnem beda bezwartosciowe po 1szym marca, 2006, poniewaz po tej krytycznej dacie, jakoby Iran bedzie w stanie produkowac w wielu podziemnych bunkrach, „wzbogacony” uran, nadajacy sie do uzytku w glowicach nuklearnych.
Wedlug Borchgrave, Iran prowadzil tajny program produkcji broni nuklearnej prze ostatnich 18 lat z pomca doktora A.Q. Khan’a, ktory stworzyl zrsenal nuklearny w Pakistanie, jedynym panstwie islamskim posiadajacym dzis taka bron. Obecnie Khan jest pod aresztem domowym w Islamabad, gdzie wywiady CIA i brytyjskie MI6 staraja sie z niego wyciagnac informacje jakie informacje i procedury udostepnil on w 2003 roku wrogom USA i Izraela, przeciwnym izraelskiemu monopolowi nuklearnemu na Bliskim Wschodzie.
Dwaj pokojowi prazydenci Iranu: Mohammad Khatami, w latach 1990tych, i Ali Akbar Hashemi Rafsanjani, w latach 1980tych modlili sie w czasie piatkowych nabozenstw na uniwersytecie w Tehranie i mowili ze kiedy Islam zlamie monopol nuklearny Izraela, stosunek sil stategicznych Bliskiego Wschodu ulegnie dramatycznej zmianie i dodal Rafsanjani ze jedna glowica nuklearna wystarczy zedby Izrael zniknal w chmurze ksztaltu grzyba. Ostatnio podobnie sie wyrazil prezydent Iranu, Mahmoud Ahmadinejad, kiedy mowil ze Izrael powinin byc wymazany z mapy.
Izraelska doktryna strategiczna Szarona prawdopodobnie pozostanie bez wiekszych zmian mimo jego odejscia od wladzy a tak Iran jak i Korea Polnocna pozostana przy swoich planach budowy broni nuklearnych mimo rozmow na ten temat z dyplomatami USA, W. Brytanii, Francji i Niemiec, wedlug Borchgrave, ltory uwaza ze po Szaronie Benjamin Netanyahu dojdzie do wladzy i moze wznowic swa opozycje przeciwko ewakuacji Gazy. Natomiast wedlug tego autora europejscy czlonkowie NATO odmowili udzialu w ewentualnym ataku USA i Izraela na Iran, i uwazaja ze sprawa ta powinna byc przedyskutowana przez Rade Bezpieczenstwa ONZ .
Wice-president Dich Cheney, rok temu powiedzial, ze atak na Iran prawdopodobnie rozpocznie Izrael. Wsrod wypowiedzi na internecie, inwestororow na gieldzie, w zeszlym tygodniu pojawila sie przepowiednia ze “Kiedy bomby spadna na Teheran wowczs uncja zlota bedzie warta tysiac dolarow.” Zloto ostanio na gieldzie mialo wartosc 541,29 dolarow.
Iran juz dawniej oswiadczyl, ze odpowie na jakikolwiek atak, atakiem na Izrael. Teraz skutecznosc obrony Iranu zalezy ilosci jego glowic na rakietach o zasigu wystarczajacym zeby inarnski ogien odwetowy mogl faktycznie zniszczyc miasta izraelskie i izraelski osrodek nuklearny na pustyni Negew. Niedaleka przyszlosc pokaze co jest warta
„nowa strategia Izraela,” pozostawiona przez Ariela Szarona.
www.pogonowski.com |
|
11 styczeń 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Wypowied? Płk. Chwastka z 5 lutego
luty 22, 2003
|
Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
|
Czwartego Lipca Dzień Prowokacji?
lipiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List otwarty do Jerzego Urbana
luty 6, 2006
Izaak Mosze Goldberg
|
Ciekawy film o " wojakach" w Iraku
styczeń 19, 2007
marduk
|
Samoobrona może poprzeć Kołodkę
lipiec 5, 2002
PAP
|
Ekonomia państwa narodowego
kwiecień 12, 2003
Roman Kafel
|
Wskrzeszanie tradycji "propagandy sukcesu"
marzec 20, 2004
Rzeczpospolita
|
Kwaśniewski
maj 1, 2005
bvb
|
Lichwiarski kapitalizm w kryzysie
wrzesień 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Izrael Szamir - PaRDeS - studium Kabały - Rozdział 5
marzec 22, 2006
|
Czy mają za co dziękowac ?
maj 20, 2005
przesłała Elzbieta
|
List otwarty do IPN W-wa
listopad 26, 2007
Bogusław
|
Zanim Rywin przyszedł do Michnika
styczeń 13, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
|
Dramat w Osetii
wrzesień 2, 2004
zaprasza.net
|
Jesteśmy za..., ale nie przeciw
maj 24, 2007
przysłał Andrzej Kondracki
|
Judeochrześcijański Marek Jurek
lipiec 1, 2006
Adam Wielomski
|
Is Poland America's donkey or could it become NATO's horse?
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
|
Nowy prezydent Czeczenii, zdrajca walki o niepodległość
kwiecień 7, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|