ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
więcej ->

 
 

100 lat za murzynami



W Stanach Zjednoczonych organizacje murzyńskie stanowią bardzo poważne lobby.
Mimo, że zostali oni sprowadzeni do Ameryki jako niewolnicy to dziś urządzili się całkiem nie?le - korzystając z komunistycznej - wręcz opieki socjalnej w swoim kraju.
Z tego powodu funkcję niewolników przejęły inne nacje, wśród których przodują Polacy - nazywani czasem "białymi niewolnikami".
Jest to pochodna wrodzonej głupoty i braku instynktu samozachowawczego, każącego działać w grupie dla wspólnych interesów.
Jedna z przyczyn tkwi w izolacyjnej strukturze społecznej Polaków, w której Kościół Katolicki sprowadza polską społeczność do getta kulturowego a dzięki temu utrzymuje wpływy i w ograniczonym zakresie swoją władzę. (Jest to o tyle łatwe, że Polacy słabo znają języki obce.)
Dokładnie tak samo było ze społecznością żydowską, która przez ponad 1900 lat - żyjąc w izolowanych gettach nie mogła znale?ć swojego miejsca w zewnętrznym dla ich cywilizacji świecie.
Oligarchia żydowska pilnowała by dojne krowy nie opuściły społeczności a tym samych nie zmniejszały dochodów rabinów - na które pracowała cała społeczność żydowska.

Z tematem żydowskim mam styczność od dzieciństwa - nieraz słuchając wspomnienia o przedwojennym życiu Krakowskiego Kazimierza.
Kiedy w latach 90. XX wieku rozpocząłem pracę na temat historii Krakowskiego Kazimierza, spotykałem się z wszystkimi możliwymi (lecz przyzwoitymi) osobami, pomagającymi zweryfikować moją wiedzę na temat historii Żydów i samej społeczność Żydowskiej.
Kilka lat temu spotkałem się z Adamem Sandauerem, z którym rozmawiałem nie tylko na temat prowadzonego przez niego Stowarzyszenia Primum Non Nocere ale również na temat historii Żydów.
(Moim zdaniem Adam Sandauer jest jednym z z logiczniej myślących ludzi w Polsce, z którym można spokojnie porozmawiać na najtrudniejsze tematy.)
W trakcie pierwszego spotkania (cztery lata temu), poruszyłem temat zwrotu nieruchomości zabranych przez komunę.
Być może Adam Sandauer patrzył na temat z innego punktu widzenia, ale dziś muszę przyznać, że to on miał rację.
Kierując się zasadami uczciwości Państwa wobec obywateli uznałem, że wszystkie nieruchomości zarekwirowane przez komunę winny być zwrócone właścicielom, lub ich spadkobiercom.
Tymczasem Adam Sandauer stwierdził, że osoby mające roszczenia majątkowe winny wystąpić o odszkodowania do tych, którzy rozpoczęli II wojnę światową a więc do Niemiec i Rosji.

Dziś, kiedy zorganizowane bandy złodziei przedstawiające się jako reprezentanci społeczności żydowskiej, chcą wyłudzić od Polski spore kwoty pieniędzy przyznaję, że opinia Adama Sandauera zdecydowanie uporządkowałaby istniejący stan prawny i nie dopuściła do podobnych szantaży.

Moim zdaniem nie ma najmniejszych problemów aby odrzucić żądania wobec Polski.
Sposób działania mogę podpowiedzieć ja, prof. Norman Finkelstein czy Adam Sandauer.
Wystarczy znać środowisko żydowskie by podać skuteczne rozwiązanie.

Jednak polskojęzycznym rządom nie chodzi o interes Polski ale o święty spokój i dla niego poświęcą interes Polski.

Jak zwykle - Radio Maryja wzniesie larum a kiedy sama sprawa będzie się decydować - spacyfikuje nastroje i przygotuje baranów bożych do pogodzenia się z kolejną zdradą interesów narodowych i społecznych.

Tak więc, Polacy po raz kolejny pokażą, że w cywilizacyjnie stoją sto lat za murzynami i szorując kible w Ameryce będą zbierać "dulary", które pó?niej polskojęzyczny rząd odda gangsterom.
3 luty 2007

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Czy atak z 11 września 2001 był prowokacją?
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
KTO RZˇDZI ŚWIATEM?
styczeń 24, 2004
Kiedy przygłup próbuje coś tłumaczyć
maj 24, 2008
Artur Łoboda
Odpryski betonu minionej epoki
marzec 4, 2008
Marek Olżyński
Wiersze. które chcę zabrać ze sobą
czerwiec 3, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego &
Skandal w mięsie
kwiecień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
George Soros Gro?ba kapitalizmu
wrzesień 30, 2003
Poznawanie historii na UMCS
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda
Apel o pracę dla Polaków w UE
kwiecień 4, 2006
Ulepić człowieka
listopad 12, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
Przyklad kuszenia Polakow wziety z Rzeczypospolitej.
grudzień 20, 2007
W.M.
Mój wróg – moje państwo
marzec 24, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
Edukacja "rozwolniona" (liberalna) dla potrzeb społeczeństwa o „dwóch szybkościach”
listopad 7, 2005
Marek Głogoczowski
Chciejstwo
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
Pakiet antykryzysowy w Sejmie
lipiec 26, 2002
IAR
JESZYWAS CHACHMEJ
luty 13, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Brazylia Uniezależnia się od Ropy Naftowej
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zaglada ludzkosci
maj 8, 2006
przeslala Elzbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media