ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
więcej ->

 
 

Demokracja jest wtedy, gdy wznosisz okrzyki pro-rządowe


Siedlecka policja zatrzymała 11-osobową grupę członków i sympatyków Młodzieży Wszechpolskiej, którzy zakłócili dziś spotkanie z przewodniczącym Parlamentu Europejskiego Josephem Borrellem w Siedlcach. Twierdzą, że zostali pobici przez funkcjonariuszy. Policja zaprzecza.

Działacze okręgu mazowieckiego Młodzieży Wszechpolskiej poinformowali, że podczas spotkania z Josephem Borrellem wyrazili "sprzeciw wobec prohomoseksualnej postawy Parlamentu Europejskiego". Prezes okręgu Cyprian Gutkowski powiedział, że działacze rozwinęli transparent i skandowali hasła.

- Pojawiła się policja i zaczęło się usuwanie siłą działaczy z zebrania. Doszło do przepychanek. Nasi ludzie mają porozrywane kurtki, podbite oczy, rozcięty łuk brwiowy, skręconą nogę. Kopano ich po nogach bez ostrzeżeń. Zrobili obdukcję lekarską - powiedział Gutkowski.

Rzeczniczka siedleckiej policji, starsza posterunkowa Beata Borkowska potwierdziła, że zatrzymano jedenaście osób związanych z tą organizacją. Są to mieszkańcy Siedlec i okolic, w wieku około 20 lat, w tym dwóch nieletnich. Byli trze?wi.

- Podczas spotkania próbowali zakłócić porządek wznosząc okrzyki i gwiżdżąc. Zostali wyprowadzeni z sali, przewiezieni do budynku komendy, gdzie przesłuchano ich w charakterze sprawców wykroczenia - zakłócenia ładu i porządku. Potem zostali zwolnieni. Dwóch nieletnich przekazano rodzicom - powiedziała Borkowska.

Zaprzeczyła, jakoby protestujący zostali pobici przez policję. Według niej, najpierw Młodzież Wszechpolska została wezwana do zaprzestania wznoszenia okrzyków. Kiedy to nie poskutkowało, protestujący zostali wyprowadzeni.

Przeciwko zatrzymanym zostaną sporządzone wnioski o ukaranie do wydziału grodzkiego Sądu Rejonowego w Siedlcach.

Młodzież Wszechpolska zapowiedziała na jutro zwołanie konferencji prasowej w Siedlcach w związku z tą sprawą.

2 listopad 2004

PAP 

  

Archiwum

Żydowska Agencja JTA: Polska jednym z największych przyjaciół Izraela
październik 5, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
Dwa proste pytania
luty 20, 2003
"Polskim rolnikom będzie lepiej niż unijnym"
lipiec 11, 2002
PAP
Na czyje zamówienie
listopad 28, 2008
Artur Łoboda
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
100 tysięcy ofiar amerykańskiej agresji na Irak
październik 28, 2004
PAP
"Czarny dowcip"
wrzesień 15, 2004
Izrael Szamir - "Być albo nie być" (Żydem)
styczeń 26, 2006
Jews killed Jews to create the state of Israel
maj 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Prawo rasy wyższej"
sierpień 13, 2007
przysłał ICP
Ponad 600 Irakijczyków zginęło w walkach w Faludży
kwiecień 12, 2004
PAP
WŁADZA JAK WULKAN Ten tekst dedykuję mieszkańcom mojego Otwocka, miejscowa prasa nie chce go drukować...
marzec 4, 2007
Dariusz Kosiur
Areszty bez wyroku
styczeń 6, 2008
Marek Olżyński
Michnik: instrukcja obsługi
luty 5, 2008
Rafał Ziemkiewicz
Kiedy koniec z lotami za złotówkę?
grudzień 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
Spadek produkcji polskiej stali największy na świecie
lipiec 1, 2002
PAP
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Polski sen Prezydenta Rosji, Władimira P.
styczeń 4, 2007
W.P.
Radio Blue FM złożyło doniesienie do prokuratury o
sierpień 2, 2002
(RMF)
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media