|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
więcej -> |
|
Jan Paweł II: zróbmy wszystko, by uniknąć wojny
|
|

Papież Jan Paweł II wyraził w niedzielę zaniepokojenie "rosnącą gro?by wojny". Wezwał do poszukiwania sposobów na uniknięcie zbrojnego konfliktu, "który zawsze pociąga za sobą żałobę i poważne konsekwencje dla wszystkich".
Jan Paweł II zaapelował, aby "bez względu na trudności poszukiwać i podążać każdą drogą pozwalającą uniknąć wojny".
W przemówieniu poprzedzającym modlitwę Anioł Pański na placu św. Piotra papież wezwał do udziału w dniu modlitwy i postu w intencji pokoju, który będzie obchodzony w środę popielcową.
"Będziemy prosić o pokój dla świata, a zwłaszcza dla Iraku i Ziemi Świętej, w szczególności w modlitwie różańcowej, która będzie odmawiana w sanktuariach i parafiach, we wspólnotach, a także w rodzinach" - powiedział Jan Paweł II.
Mówiąc o obchodzonym w najbliższą środę w Kościele Popielcu, rozpoczynającym okres Wielkiego Postu, papież podkreślił, że "w tym roku wchodzimy w poprzedzający Paschę okres pokuty, modląc się i zachowując post w intencji pokoju, zagrożonego rosnącym niebezpieczeństwem wojny".
"W ubiegłą niedzielę miałem okazję zapowiedzieć tę inicjatywę, której celem jest zachęcenie wiernych do gorącej modlitwy do Chrystusa, Księcia Pokoju" - przypomniał papież. Podkreślił, że "pokój jest darem Bożym, o który upraszać trzeba z pokorą i niestrudzoną ufnością".
Papież powiedział, że zaplanowany na środę dzień postu "pozwala lepiej zrozumieć trudności i cierpienia wielu naszych braci dotkniętych głodem, nędzą i wojną". Dodał, że post skłania także "do konkretnych gestów solidarności i dzielenia się z potrzebującymi".
Na zakończenie spotkania papież pozdrowił słowami "Szczęść Boże" wszystkich Polaków zebranych na placu przed watykańską bazyliką, a także tych, którzy uczestniczyli w południowej modlitwie za pośrednictwem radia i telewizji.
|
|
2 marzec 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
To działo się w Polsce komunistycznej
WYROK ŚMIERCI ZA POSIADANIE RADIA
sierpień 15, 2002
WW
|
MS:Astronomiczne żądania Eureko
styczeń 23, 2008
PAP
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (2)
listopad 14, 2003
Leszek Skonka
|
PKP usmażyła mi jaja!
grudzień 3, 2004
Mirosław Naleziński
|
Statuetka dla Polańskiego Złoty Liebling
grudzień 4, 2006
Sebastian Pasławski
|
"Ocean możliwości Chin"
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Unia Europejska
marzec 23, 2005
Gregory Akko
|
Gdzie jest deomokracja pelna ! a gdzie jej nie ma!
listopad 25, 2007
kruzoe2
|
Urban a „sprawa polska”.
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
|
MY, POLACY W 2008 ROKU...
czerwiec 7, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Czy było warto umierać za ojczyznę?
lipiec 31, 2007
Gregory Akko
|
Najlepsi mecenasi kultury nagrodzeni
wrzesień 16, 2002
PAP
|
Co tanie to drogie
lipiec 22, 2004
|
Druga TARGOWICA
grudzień 27, 2002
Elzbieta
|
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
|
Bank centralny musi być niezależny (od dobra Polski) - twierdzi Prezydent RP
styczeń 8, 2004
|
Putin żąda od Polski wyjaśnień
sierpień 1, 2005
(RMF/PAP)
|
America's democracy of double standards won't work
luty 23, 2005
przesłał prof. Iwo C. Pogonowski
|
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Zneutralizować logikę "zderzenia cywilizacji"
wrzesień 28, 2006
Etienne Balibar
|
więcej -> |
|