ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
więcej ->

 
 

Kopanie padłego Orła


*Policja ustaliła rysopis młodego mężczyzny, który w czwartek dokonał napadu na oddział jednego z banków w Krakowie - poinformowała wieczorem PAP Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji. Poszukiwany mężczyzna ma ok. 185 cm wzrostu, 28-30 lat, szczupłą sylwetkę, krótkie, ciemnyblond włosy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że łupem napastnika mogło paść ok. 20 tys. zł.* - Onet (11 sierpnia 2005).

Prawdopodobnie zastanawiano się, kto ma poinformować media i losowo padło na panią Kasię Padło. Łupem mogło paść (i pewnie padło) padło sporo grosza (choć przecież nie majątek). Ile strzałów padło podczas akcji? Ani jeden strzał oraz ani jeden (na całe szczęście) klient. Jednak na redaktora napadło kilku językowych ortodoksów, bowiem powinien napisać 'ciemnoblond włosy'.
Dwa dni pó?niej - Onet (13 sierpnia 2005) - *Łódzki sąd aresztował na trzy miesiące syna byłego premiera z czasów PRL Andrzeja J. "Prokuratura wnioskowała o areszt ze względu na wysoką karę i obawę matactwa" - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.*

Może dość tego kopania szlachetnie rodzonych ziomków? Facet miał trudne dzieciństwo oraz młodość, zatem więcej wyrozumiałości. A tu, nie dość, że szukają chłopca do bicia,to jeszcze i do kopania.
Polska jest chyba jedynym aż tak wyrozumiałym państwem na świecie - informacje z mniej albo bardziej normalnych krajów zawierają pełne dane osób podejrzanych (wystarczy przejrzeć notki nt. znęcania się nad irackimi wię?niami oraz pedofilii w Belgii oraz dziesiątki innych sensacyjnych wieści). Ale u nas mamy Rzecznika Praw Obywatelskich, ochronę danych (jednak nie ofiar; wręcz przeciwnie!) oraz setki nieruchawych sądów. Ich wyrozumiałość nie wynika z ludzkiego podejścia do przestępców. Mają zbyt wiele roboty, zaś po ujawnieniu danych, zleciałoby się tysiące dodatkowych świadków, co zablokowałoby szalkową wagę polskiej Temidy na całe pokolenie.
Po to mamy media, aby informowały obywateli, że Iksiński najprawdopodobniej popełnił przestępstwo, co znakomicie
zmniejszyłoby liczbę przestępstw (przecież wzrośnie wykrywalność przestępstw oraz czas odosobnienia cwaniaków). A jeśli ktoś zostanie fałszywie oskarżony to otrzyma stosowne odszkodowanie.
Więcej - u nas mamy przygłupawe sądy, które częstokroć nie pozwalają na ujawnienie danych przestępców nawet po uprawomocnieniu się wyroków! Tak już naszym sędziom padło na głowy, że nawet kopanie ich po dolnych plecach nic nie pomoże. Czyżby Orzeł z Koroną nie zobowiązywał do solidnej pracy na rzecz Społeczeństwa? Chyba nie jest to zwykłe odlane metalowe ptaszysko? Co dało 25 lat Solidarności w omawianej branży?

Przy okazji - Miał mieć; TVN24 (14 sierpnia 2005).
Słynny już pasek u dołu ekranu - *Nie wiadomo o której delegacja polskiego rządu wróci do kraju* (samolotem z Afganistanu). No cóż, jednak pewien fason powinien obowiązywać w poważnych relacjach, wszak nie piszemy - 'nie wiadomo, z którą ożeni się lubiany aktor'; jednak wypada dodać 'godzinie' (w pierwszym przypadku) i 'wybranką' (w drugim).
*Według relacji wojskowego lotnika F-16, który eksortował... W Atenach miał mieć międzylądowanie.*
Parogodzinna literówka mogła być irytująca, zaś określenie lotnika zbędne (jeśli ktoś nie wie, co to F-16, to raczej przymiotnik powinien być przed owym symbolem). Podwójne 'mienie', podobnie jak 'chodzenie' ('poszli się przejść'), nie jest wysokiego lotu (choć nie jest jeszcze katastrofą językową).
Dwa dni pó?niej poinformowano, że we wspomnianym rządowym samolocie 'wymieniono opony, które uległy awarii'.
Opony rozdarły się o wystające kątowniki, zatem nie uległy awarii, lecz zostały zniszczone. Wybita szyba w oknie również nie ulega awarii, lecz zniszczeniu. Podobnie jak dwa samoloty w ostatnich dniach nie uległy ani awarii, ani kolizji (bo i tak pisuje się o podobnych tragicznych wydarzeniach), ale katastrofie!
17 sierpień 2005

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

W obronie kopalń, ludzi, narodu.
wrzesień 6, 2003
Ojczyzna.pl
"Wolne media w TVP"
maj 27, 2004
Odezwa do upiększaczy oraz do nieprzemakalnych racjonalizatorów
marzec 8, 2006
Wiesław Sokołowski
Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu
luty 10, 2007
PAP
Śmiać się, czy płakać?
listopad 25, 2003
Antypolska propaganda Grossa
luty 23, 2008
...
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
NIE dla imperialistycznych "rozjemców"!
sierpień 17, 2006
Workers Vanguard
Zaproszenie - III WARSZAWSKA DROGA KRZYŻOWA
wrzesień 28, 2006
Czy jesteśmy skazani na kryzys?
październik 27, 2008
Dariusz Kosiur
"Nie pokój wam przynoszę ale miecz". Egzemlipikacja 1
marzec 5, 2004
Ala
Broń nuklearna do zmian rezymów
kwiecień 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jeden z tysięcy podobnych sędziów
styczeń 6, 2003
PAP
Amerykanska partia wojny realizuje interesy Izraela
luty 23, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Globalizm szkodzi USA?
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czynsz
kwiecień 29, 2005
Problem z definicją zboczenia
listopad 23, 2005
Marek Olżyński
Jeśli myślisz że poznałeś wszelkie przejawy paranoi to jesteś w błędzie
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
Jak w filmie
maj 9, 2003
Andrzej Kumor
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media