ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
więcej ->

 
 

Czyżby nowy nieznany majątek Kwasniewskich?

Czyżby nowy nieznany majątek Kwaśniewskich?
Co łączy Zameczek Prezydencki w Wiśle, który położony jest na stoku Zadniego Gronia przy drodze z Wisły Czarne do Przełęczy Kubalonka, z hotelem Lajkonik znajdującym się w malowniczej miejscowości Zawoja, położonej u podnóża Babiej Góry? Zapewne bliskie położenie, wiek obu budynków, ich przeznaczenie, podobny wewnętrzny wystrój i wyposażenie, kulturalna obsługa oraz komfort wypoczynku. Czy coś jeszcze? Chyba już
nie, choć może drobny mało istotny szczegół. Ponoć były remontowane...w tym samym czasie.

Czy możemy powiedzieć coś więcej o tych budowlach? Zacznijmy zatem od największej tajemnicy, czyli Zameczku Prezydenckiego, a konkretnie kosztów jego remontu. Okazuje się, że w czasach prezydentury Kwaśniewskiego była to najpilniej strzeżona tajemnica III RP. Całkowity koszt remontu za który zapłacił skarb państwa to aż, lub tylko 30 milionów złotych! Kwestia wysokości kosztów, to kwestia kto je ocenia. Czy jest to szary obywatel, czy też np. Jan Kulczyk lub Ryszard Krauze.

A co ma do tego hotel Lajkonik w Zawoi? Chyba ma i to bardzo wiele. Mój dobry kolega i przyjaciel kocha turystykę, zwłaszcza nasze góry leżące Beskidzie Śląskim. Jeśli ma tylko wolną chwilę, zabiera na wypoczynek w tamte strony swoja najbliższą rodzinę. Zwiedzają wszystko, co tylko można. Widzieli również (jak przystało na wytrawnych globtroterów) Zameczek Prezydencki, a jednocześnie dotarli w swoich wędrówkach do hotelu Lajkonik w Zawoi. Co ich uderzyło? To podobieństwo wystroju zameczku oraz hotelu. Może to tylko zwykły zbieg okoliczności, ale mój kolega, który ma bardzo wysublimowany smak, gust i oko dostrzegł wyra?nie duże podobieństwo. Czy to czysty przypadek?

Dopiero po jakimś czasie, w jednej z rozmów, mój kolega podzielił się swoimi spostrzeżeniami o hotelu i zameczku. Uznałem, że były one na tyle interesujące, dlatego postanowiłem dokładniej je sprawdzić. Jako bardziej dociekliwy, poszedłem dalszym tropem jego spostrzeżeń. Nie wyjeżdżając w góry, bez problemu, ustaliłem, że hotel należy do firmy - {b]Hill-Tours Sp. z o.o.

Bliższych informacji o powyższej firmie juz nie znalazłem. A szkoda. Mówiąc wprost, trafia się jakby na tzw. mur. No cóż, jeśli nie tak, to jest inny, równie dobry sposób na pozyskanie informacji. To biura turystyczne i miejscowi przewodnicy. Postanowiłem zadzwonić do kilku z nich, by pozyskać więcej informacji o właścicielach Lajkonika. Kto jak kto, ale oni wiedzą najlepiej. Co usłyszałem? Ci ludzie twierdzą, że hotel najprawdopodobniej należy do Kwaśniewskich i byłego prezydenckiego ministra Marka Siwca! Całkowite zaskoczenie i konsternacja!

Być może wszystko to, co tu opisałem jest tylko plotką. A jeśli nie? Stare powiedzenie mówi, że; "w każdej plotce jest ziarno prawdy". Może akurat w tej, jest więcej niż jedno ziarenko i dlatego może warto to sprawdzić. Czy redakcję "Wprost"; zainteresuje ten temat, zwłaszcza teraz, gdy codziennie toczą się publiczne debaty o nielegalnym majątku Kwaśniewskich? O ile mi wiadomo, dla tego tabloida pisuje sam Leszek Miller. Może i on wie coś więcej?

Jaka z tego konkluzja? Powstaje pytanie, czy jest to prawda? Czy koszty remontu Pałacyku Prezydenckiego w Wiśle i koszty remontu Lajkonika w Zawoi wynosiły wspólnie 30 milionów złotych? Jeśli tak, oznacza to wyjątkowe i sprawne myślenia nadzoru budowlanego, że udało się za taką kwotę wyremontować dwa piękne obiekty. Jeśli tylko Pałacyk Prezydencki to stwierdzam, że to wyjątkowo.... za drogo.

¬ródło: www.PlatformaKociewie.Pl

29 marzec 2007

Dariusz Adamczewski 

  

Archiwum

"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
Pożar Reichstagu już był
Czy potrzebna będzie prowokacja z radiostacją Gliwice

kwiecień 14, 2003
PAP
Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
Ryzykowny narkobiznes
lipiec 15, 2003
Andrzej Kumor
Kolejny start zespołu rakietowego ZENIT
maj 10, 2008
tłumacz
Izraelczycy burzą kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
PAP
Izrael Szamir „PaRDeS – studium Kabały” Rozdział 4
marzec 21, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu
sierpień 24, 2005
Leszek
Prounijne zamroczenie
maj 6, 2004
Andrzej Kumor
Plan Hausnera BEZ TAJEMNIC
marzec 9, 2004
Adrian Franczyk
Refleksje z wakacji Opłacamy niemiecka i żydowską antypolską propagandę
sierpień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Mniejszość niemiecka głosuje w wyborach do Bundestagu
wrzesień 21, 2002
PAP
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
grudzień 25, 2007
zaprasza.net
Kanadyjskie przypadki wojenne w Afganistanie
październik 5, 2006
Wiesław Kwaśniewski
Przekręt w koloratce
styczeń 7, 2004
http://trybuna.com.pl
Dług publiczny 2007
kwiecień 16, 2007
interia.pl
Rekomendowani
czerwiec 29, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
THE GLOBAL ELITE IS DIVIDING ITS MINIONS INTO TWO "HOUSE TEAMS"...AGAIN!
marzec 27, 2003
Miliony dolarów na kontach b. prezydenta Peru
październik 3, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media