ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Termin napaści na Ukrainę? 
5 marzec 2022      Artur Łoboda
Pół prawdy to całe kłamstwo medyczne 
24 październik 2025     
Partia Brauna czeka na Was?  
26 grudzień 2023     
PRZYZWOICI BANDYCI cz.5 wywiad z poetą WIESŁAWEM SOKOŁOWSKIM  
19 kwiecień 2016      www.trwanie.com
Patriotyzm 
18 marzec 2011      Elzbieta Gawlas
Szanghaj wpada w piekło, gdy blokada COVID wywołuje stan wojenny, aresztowania i samobójstwa 
17 kwiecień 2022      Ethan Huff
AstraZeneca WYCOFUJE zastrzyki z wirusa Covid-19 na całym świecie po przyznaniu się, że powoduje on zakrzepy krwi 
18 maj 2024      Ava Grace
Sprawiedliwe królestwo 
11 listopad 2024      Paweł Ziółkowski
S. Krajski z prof. M. Dakowskim o FOZZ, Kaczyńskich, telewizji Republika i morderstwach politycznych. Anatol Lawina został pochowany na cmentarzu żydowskim 
27 listopad 2018     
Anulowanie długów jedyną drogą do zapobieżenia trzeciej wojnie światowej (1) 
1 październik 2012      Artur Łoboda
Kłamstwa kowidowych mediów o Indiach 
3 maj 2021     
Akta Epsteina dowodzą, że nie istnieją teorie spiskowe! 
13 luty 2026      Artur Łoboda
zamach stanu globalnych faszystów 
20 lipiec 2022     
Nigdy nie było żadnego kowida (01) 
9 wrzesień 2022     
Szczepionki COVID zostały zaprojektowane tak, aby zawiodły; w ten sposób zdobyli autoryzację 
24 styczeń 2022      Jon Rappoport
Dlaczego nie komentuję najgłośniejszych wydarzeń? 
22 marzec 2016      Artur Łoboda
Stanowisko Grecji to dla nas wielka szansa 
30 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd, dla których brakuje słów - Jan Paweł II. 
12 kwiecień 2010      Gregory Akko
Prawo do nazwy 
19 październik 2019     
Stanęliśmy w obronie Państwa Polskiego 
23 listopad 2014      (MK)

 
 

Europejskie plany dotyczące „paszportów szczepionek” obowiązywały 20 miesięcy przed pandemią. Zbieg okoliczności?


Kiedy światu powiedziano, że tak zwane "paszporty szczepionkowe" będą wymagane na wszystkie międzynarodowe podróże w przyszłości, a w wielu krajach nawet do wejścia do sklepów, restauracji, barów, siłowni, hoteli, teatrów, koncertów i wydarzeń sportowych, wrażenie, że podaje się, że środek ten jest bezpośrednim skutkiem pandemii koronawirusa.
Jednak w Europie, w której znajduje się 8 z 10 największych krajów eksportujących leki , planowanie paszportów szczepionek rozpoczęło się co najmniej 20 miesięcy przed wybuchem COVID-19.

Najwyraźniej pandemia zapewniła europejskim politykom „wymówkę”, której potrzebowali do wprowadzenia tego pomysłu.

 
„Komisja Europejska” - organ wykonawczy Europy - po raz pierwszy opublikowała propozycję paszportów szczepionek w dniu 26 kwietnia 2018 r.

Zagrzebana głęboko w dokumencie dotyczącym „ Wzmocnionej współpracy przeciwko chorobom, którym można zapobiegać przez szczepienia ”, została ona zasadniczo zignorowana przez główne media.
 
Dokument zawierający mapę drogową wydany na początku 2019 r. zawierał następnie szczegółowe plany wdrożenia propozycji Komisji Europejskiej.
Głównym działaniem wymienionym w mapie drogowej było „zbadanie wykonalności opracowania wspólnej karty szczepień / paszportu” dla obywateli Europy, „kompatybilnej z elektronicznymi systemami informacji o szczepieniach i dopuszczonej do użytku ponad granicami”.
Plan zakładał wydanie wniosku ustawodawczego w Europie do 2022 roku.
 
Co ciekawe, w mapie drogowej użyto kilku terminów, które, choć stosunkowo rzadkie w większości krajów przed pandemią, od tego czasu były codziennie słyszane w mediach głównego nurtu.
Być może najbardziej zauważalnym z nich jest „wahanie się przed szczepionkami”.
Wspieranie krajów europejskich w „przeciwdziałaniu wahaniom dotyczącym szczepień” jest wymienione w dokumencie jako jeden z kluczowych punktów działań.
 
Mapa drogowa wspomina również o możliwości wystąpienia pandemii i „nieoczekiwanych wybuchów epidemii”.
Ujawniające jest szczególne odniesienie do wspierania zezwoleń na „innowacyjne szczepionki, w tym na pojawiające się zagrożenia dla zdrowia”.
Stwierdzając, że „przemysł produkcji szczepionek” odgrywa „kluczową rolę” w osiąganiu celów opisanych w dokumencie, mapa drogowa wymienia „poprawę zdolności produkcyjnej UE” i gromadzenie zapasów szczepionek jako dalsze punkty działań, które należy rozważyć.
W kierunku wzmocnienia „istniejących partnerstw” i „współpracy z międzynarodowymi podmiotami i inicjatywami”, mapa drogowa odnosi się również do globalnego szczytu szczepień, który odbył się we wrześniu 2019 r.
Dokładna analiza uczestników i temat tego spotkania ujawnia.
Zezwolenie na stosowanie w nagłych przypadkach: „Nowa norma” dla szczepionek farmaceutycznych?

Światowy szczyt szczepień 2019
Nie zgłaszane przez większość mediów głównego nurtu , w dniu 12 września 2019 r. w Brukseli w Belgii odbył się „ Światowy szczyt szczepień ”.
Spotkanie zorganizowane przez Komisję Europejską we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia odbyło się zaledwie 3 miesiące przed rozpoczęciem epidemii koronawirusa. .
Co ważne, było to również zaledwie 36 dni przed niesławnym ćwiczeniem symulującym epidemię koronawirusa , wspieranym przez Fundację Billa i Melindy Gatesów, Światowe Forum Ekonomiczne i Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, które odbyło się 18 października 2019 r.
 
Wydarzenie dostępne tylko na zaproszenie, w którym uczestnikami szczytu szczepień byli przywódcy polityczni, przedstawiciele wysokiego szczebla z ONZ i innych organizacji międzynarodowych, ministerstwa zdrowia, czołowi naukowcy, naukowcy i pracownicy służby zdrowia, sektor prywatny i organizacje pozarządowe.
 
Szczyt zorganizowany był wokół trzech okrągłych stołów zatytułowanych „W szczepionkach, którym ufamy”, „Magia nauki” i „Szczepionki chroniące wszystkich, wszędzie”.
Znani członkowie panelu przy okrągłych stołach obejmowali Nanette Cocero, globalną prezes firmy Pfizer Vaccines; Dr Seth Berkley, dyrektor generalny GAVI, Global Vaccine Alliance - organizacji, która otrzymała ogromne fundusze od Fundacji Billa i Melindy Gatesów; oraz Joe Cerrell, dyrektor zarządzający Fundacji Billa i Melindy Gatesów ds. polityki globalnej i rzecznictwa.
 
Planowanie pandemii było wyraźnie widoczne na tym spotkaniu na szczycie.
Kluczowe dokumenty dystrybuowane do uczestników włączone raporty dotyczące „ pandemii i planowania gotowości na grypę ”, „ Pandemia ćwiczeń grypie dla Unii Europejskiej”, „ ptasiej grypy i grypy pandemicznej Gotowość Planning ”, „ Pandemia grypy gotowość i reagowanie planowanie ”, " W kierunku wystarczalności Szczepionki przeciwko grypie pandemicznej w UE ”oraz „ ,a href="https://ec.europa.eu/health/ph_threats/com/Influenza/influenza_key07_en.pdf">Partnerstwo publiczno-prywatne ”w sprawie europejskich szczepionek przeciwko grypie pandemicznej ”.
We wszystkich tych dokumentach wielokrotnie podkreśla się cel wzmocnienia współpracy z przemysłem farmaceutycznym, a także przesłanie, że globalna pandemia jest teraz nieunikniona.
 
Paszporty szczepień: kto naprawdę korzysta?

 
Kto naprawdę korzysta z paszportów szczepionek?
Z pewnością nie zwykli ludzie, dla których udostępnianie swojej dokumentacji medycznej i innych danych osobowych mogłoby wkrótce stać się obowiązkowe jedynie przy uczestnictwie w życiu społecznym.
Zamiast tego głównym beneficjentem będzie międzynarodowy przemysł farmaceutyczny.
W związku z prognozą, że globalna sprzedaż leków i szczepionek osiągnie w tym roku 1,5 biliona dolarów, firmy farmaceutyczne i ich inwestorzy nie mogą się nadziwić, że paszporty szczepionek staną się obowiązkowe na całym świecie.
 
Przewiduje się, że całkowity rynek szczepionek COVID-19 będzie wart 100 miliardów dolarów sprzedaży i 40 miliardów dolarów zysków po opodatkowaniu.
Coroczne szczepienia przeciwko mutacjom koronawirusa mogą jeszcze bardziej podnieść te liczby.
Jeśli nie oprzemy się paszportom szczepionek i zamiast tego „ zagłosujemy za rozsądkiem ”, twórcy leków i szczepionek mogliby zmusić świat do długoterminowej zależności gospodarczej i politycznej.
Dlatego naszym pilnym celem musi być zastąpienie napędzanego chciwością farmaceutycznego „ biznesu związanego z chorobami ” systemem opieki zdrowotnej opartym na prawdziwie profilaktycznych podejściach .
Przyjęcie alternatywy dla przemysłu farmaceutycznego jest po prostu nie do pomyślenia.
*

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w .
Dyrektor wykonawczy Fundacji Zdrowia dr Ratha i jeden ze współautorów naszej wybuchowej książki „
Nazistowskie korzenie„ brukselskiej UE ” ”, Paul jest także naszym ekspertem w Komisji Codex Alimentarius i miał doświadczenie naocznym świadka, jak oficjalny delegat obserwator na swoich posiedzeniach.

 
 
Źródło:
https://www.globalresearch.ca/european-plans-vaccine-passports-place-20-months-prior-pandemic/
1 czerwiec 2021

Paul Anthony Taylor 

  

Komentarze

  

Archiwum

KLIMAT MIASTA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
Po wyborach w USA
grudzień 26, 2004
Gregory Akko
Alei/Alej
czerwiec 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jan Paweł II: zróbmy wszystko, by uniknąć wojny
marzec 2, 2003
PAP
Artykuł na zamówienie - Interia odsłania oblicze
listopad 9, 2004
Akt wojny
styczeń 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
"Kropka nad i" - taśma bez końca
lipiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polityczna Niepoprawność
marzec 18, 2008
Marek Jastrząb
Rada luzuje politykę
lipiec 29, 2004
pl.j.Fiasko demokracji,czy tryumf medialnego prania móżdżków???
październik 25, 2007
D.DUZY MALKONTENT.
Wally Olins o marce Krakowa
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Wracamy do klanów
lipiec 3, 2004
Andrzej Kumor
Kraków ma nową strategię promocji
styczeń 10, 2008
PAP
To nie kryzys, to już patologia....
styczeń 13, 2007
Marek Olżyński
Harpagoni, na start!
kwiecień 14, 2008
Marek Jastrząb
Obalenie Rządu Olszewskiego
czerwiec 8, 2007
Lech Wałęsa
Kwaśniewski uniewinnia złodzieja erudytę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
takie tam
wrzesień 15, 2005
broda
JAMNIK W OBLICZU FASZYZMU
sierpień 16, 2006
Imperator
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media