|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
więcej -> |
|
Dwa nagie miecze, czyli szabla przodków
|
|
“Nikt nie jest bardziej beznadziejnie zniewolony niż ten, który mylnie wierzy że jest wolny.” - Johann Wolfgang von Goethe
”Musisz pamiętać o trzech rzeczach: obiecuj wszystko, nie tłumacz niczego, zaprzeczaj wszystkiemu.”— Senator Prescott Bush („Skull & Bones” 1917) Dziadek George’a W. Busha
***
Jakież to niezwykłe, że kraj nasz znów tę trefną kartę rozgrywać jest przymuszony. Pierwszego września roku pamiętnego, też byliśmy ich terenem, narodem wybranym do spełnienia tej historycznej roli, ale tylko jako miejsca na mapie, w dziejach historii i geologicznej strukturze kontynentu.
Marny to zaszczyt.
W telewizorze dziś pokazali, jak oto, prezydent narodu (do specjalnego celu) wybranego wymienił się prezentami ze śmierdzącym siarką gościem. Rzecz działa się na Helu, oczywiście.
„Nasz” wręczył temu co wiecie, jakąś oto figurkę, czartowską bo czarną, z jakąś czartowską postacią piekielną, wyglądającą wręcz wprost proporcjonalnie oraz ultraadekwatnie do osoby obdarowywanej. Jednakowoż? Cóż widzę?
Jednakowoż, ach oczy me! Czy mnie nie zwodzicie?
Czy szalbierczym marazmem jakowymś umysłu nie mamicie?
Cóż takiego podaje Bush narodowi polskiemu? Otóż, braciszkowie moi! Ech, braciszkowie! Podaje szablę! Ten nasz artefakt narodowy, symbol walki naszej niepodległej!
Szable w dłoń! Kupą mości panowie! Ojczyzna w niebezpieczeństwie!
Wróg, z krzyżem i czaszką i piszczelem na plecach
Do naszego narodu szkaradnie się zaleca
Wysłannik ciemnych dusz królowi do ręki oręż błyszczący podaje
Aby jeszcze raz wyszedł przed szereg bronić europejskie kraje
Czy może, miast złotymi zgłoskami, legendą, i wieszcza okryć się pieśnią
Pogardy i przekleństwa po sobie zostawić i niesławy przyodziać się pleśnią?
Ale kto tam teraz o dba o bohaterów? Dziś to już nawet żadne dziecko o Drzymale nie wie, bo jak to tak, żeby mi tu historie o bohaterze narodowym, mężu sprytnym i mądrym, o wolności od niewoli na lekcjach opowiadać? To by się wtedy gawied? nieletnia zdemoralizowała dopiero, jakby zobaczyła że tak właśnie można. Że tak trzeba nawet może. Żeby, gdy zakaz taki przez zaborcę wydany, że na własnej ziemi domu zbudować nie można, lekce go sobie zważać? I mimo wszystko, chłopskim polskim sprytem rozbiórcę do spółki z rusyfikacyjną odpowiednikiem na karku mając, tak sobie jeszcze zagrywać?
Lecz tym razem odwrotnej trzeba dokonać akrobacji; nie dać wrogowi na NASZEJ miedzy postawić plugawego symbolu jego dominacji, nie podpisywać z diabłem cyrografu samo- i świato-bójczego.
Amerykański skład głowic jądrowych na naszej ziemi, oby tu nigdy nie stanął, ma stać się pretekstem do rozpoczęcia działań wojennych przewidzianych dla wielu państw tego świata na wiele następnych lat. Sługusy szatana chcą zniszczyć ten piękny kraj. Chcą zniszczyć ten piękny kontynent. Chcą zagłady dla świata.
W tym tylko nadzieja, że Polak i czarta potrafi w pole wywie?ć. Co prawda wylądować przy tym na księżycu można (zapewne w postaci pyłu radioaktywnego) lub jak Drzymała w partyzantce i w lesie się ukrywać. Tylko gdzie tu się dzisiaj ukryć przed czartowskim koniem trojańskim? Tym bardziej że ten koń ma zasięg bardziej globalny, a jak raz już gdzieś się na popas zatrzyma to się za nic nigdy stamtąd nie ruszy.
APEL DO WŁADCY
Uprasza się demokratycznie wybranego,
żeby nie sprzedawał w jasyr narodu durnego
(nie mając nawet judaszowskiej smykałki do wzięcia tych marnych trzydziestu srebrników, no ale wiadomo, ta smykałka już komu innemu przypisana. O tak, zabrali złoto i srebro panie, zabrali. I z powrozem u szyi ostawili). A może jeszcze odpowiednia oferta nie została judaszom przedstawiona. Ale spoko, cierpliwości. Nasza ekipka jedzie do USA w przyszłym miesiącu. Zapewne zostaną tam godnie ugoszczeni. I wkrótce wszystko się wyklaruje.
Przed tymi decyzjami judaszownymi niechaj uchronią nas dwa nagie miecze, szabla i duchy naszych przodków. Lub diadia Putin jeśli wola boska taka.
Specjalnie dla zaprasza.net napisała Dorota Szczepańska
09.06.2007
|
|
10 czerwiec 2007
|
|
jw
|
|
|
|
Prokuratorzy na usługach bezpieki
listopad 14, 2005
Klaudiusz Wesołek
|
3 maja rocznica uchwalenia pierwszej polskiej Konstytucji
maj 3, 2003
|
Clinton nie walczył w Wietnamie, powalczy w Izraelu?
sierpień 3, 2002
IAR
|
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Czy jest z czego wybierać? (2)
lipiec 13, 2004
Gracjan Cimek
|
Niepewne Zalozenia Strategii Bush’a w Iraku
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy wznowić protesty jeszcze w czasie kampanii wyborczej? - pytanie Primum Non Nocere
sierpień 8, 2005
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
|
Program / haslo UE - czym gorzej dla Polski, tym lepiej
czerwiec 4, 2003
|
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
|
Dał nam przykład boliwarianin
marzec 9, 2007
pnlp
|
Odrodzenie patriotyzmu Liga Slowian Polski!
wrzesień 23, 2006
Bogdan Trzy Radla
|
Włoscy parlamentarzyści odrzucili plan wprowadzenia prawa zabraniającego "negowanie Holokaustu"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Sting i Penderecki przegrali z Rubikiem.
styczeń 13, 2007
|
Esbecka gwardia w Agencji
styczeń 24, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
Polska - bogaty kraj
maj 1, 2003
http://www.se.com.pl/
|
Demokratyczna Republika Wołomińska uznana!
luty 27, 2008
przysłał przyjaciel
|
Franco udaremnił komunistyczny zamach
sierpień 8, 2006
Prof. Maciej Giertych
|
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
|
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
|
FLOWERS OF GALILEE
kwiecień 6, 2004
|
Czy to jeszcze lewica?
listopad 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
więcej -> |
|