|
Wnioski na dziś dzień
|
|
Niezbędna potrzeba wyciągnięcia wniosków
W 1989 roku pojawiła się druga od dwustu lat szansa na odzyskanie suwerenności Państwa Polskiego.
21 lat później jesteśmy niewolnikami - skrępowanymi pętami obciążeń ekonomicznych,. politycznych i duchowych.
Prawie że nie istnieje już polska gospodarka.
Własność polska kurczy się gwałtownie.
Do tego niewyobrażalny upadek moralności i kultury osobistej Polaków.
To wszystko nie stało się bez przyczyny.
Jeżeli obserwujemy upadek jakiegoś miasta to zauważamy kilka powiązanych przyczyn prowadzących do takiego stanu.
1. Bardzo rozwinięta korupcja organów władzy.
2. Rozwój przestępczości zorganizowanej i powstanie kilku konkurencyjnych a jednocześnie dopełniających się gangów.
3. Podział stref wpływów.
4. Drenowanie zasobów finansowych społeczeństwa przez haracze mafijne i haracze wobec instytucji ucisku fiskalnego.
Kiedy analizujemy działalność bezpieki lat PRL-u to za każdym razem zaskakuje nas głębia penetracji agenturalnej Społeczeństwa przez Służbę Bezpieczeństwa.
Już wiemy, że przewodniczący Solidarności był wtyką wobec "onych" .... ale kto jeszcze?
Zastanowić się należy przede wszystkim: kim byli "ONI", którzy rozgrywali karty losu Polaków.
Gdy patrzymy na historię rozwoju mafii, czy też rozwoju imperializmu to za każdym razem widzimy kilka konkurencyjnych struktur - które niczym hieny chcą żerować na cudzej własności.
Tak jest w świecie przestępczym, tak jest też w polityce.
Po 1989 roku zauważyć można następujących beneficjentów upadku PRL-u:
1. Funkcjonariusze służb specjalnych przemianowani w biznesmenów.
2. Międzynarodowa finansjera żydowska.
3. Kościół Katolicki.
Warto się więc zastanowić: czy istnieją powiązania pomiędzy tymi grupami?
Czy mogli działać wspólnie i w porozumieniu?
Wszystkie poszlaki wskazują na to, że Albino Luciani - czyli Jan Paweł I został otruty przez mafię.
Na jego miejsce wybrano Karola Wojtyłę.
Dziś doskonale wiemy, że jednym z głównych inspiratorów wyboru Karola Wojtyły - na Papieża- był członek Grupy Bilderberg i Komisji Trójstronnej - Zbigniew Brzeziński, który wielokrotnie instruował Jana Pawła II co robić w świecie polityki.
Fundamentalne dla Polaków pytanie brzmi:
Czy Karol Wojtyła był nieświadomą marionetką w rękach głównych światowych prowodyrów - czy też współuczestniczył w globalnym planie "Nowego Porządku Świata"?
Nie ulega wątpliwości, że Jan Paweł II zrobił Polaków zakładnikami w ekspansji Kościoła na Wschód - na teren Rosji..
Zauważyć należy również, że papieskie pielgrzymki do Polski odbywały się zawsze wtedy - gdy budził się bunt społeczny, przeciwko rządom liberałów.
Pielgrzymki usypiały i obezwładniały Naród Polski wobec globalnego oszustwa.
Międzynarodowa finansjera zrobiła sobie z Polski "pokój przechodni" do interesów ze wschodem. Za sprawą Leszka Balcerowicza wykorzystała nasze własne pieniądze do stworzenia monstrualnego długu publicznego.
Byłych esbeków bez problemu znajdujemy we wszystkich największych instytucjach finansowych w Polsce i władzach największych firm działających w Polsce.
Po 1989 roku działali skutecznie na rzecz likwidacji większości polskich przedsiębiorstw i przejęcia ich majątku.
Wspomniane wyżej trzy struktury skorzystały najbardziej na upadku Polski w latach Trzeciej Rzeczypospolitej.
Nie wchodziły sobie w drogę.
Nieraz widzieliśmy współpracę postkomunistów z kościelnymi biznesmenami. Najlepszym przykładem jest osławiona "Stella Maris".
"Kościelna Komisja Majątkowa" - kierowana przez byłego esbeka działała wbrew prawu, bezkarnie - zarówno podczas rządów postkomuny, PiS i PO.
Kolejne ważne pytanie brzmi:
czy Polacy są aż tak głupi, że niczym dzieci dali się oszukać i w związać pęta niewolę?
Mimo ostrej krytyki - jaką wyrażałem wobec mojego Narodu uważam, że Polacy są jednym z inteligentniejszych narodów Świata.
Ale Polacy zostali zdradzeni przez tych - którym zaufali. Zdradzeni przez Kościół Katolicki.
I tu tkwi główna przyczyna obecnej tragedii Narodu.
Kościół Katolicki wielokrotnie zaglądał do łóżka Polaków. Używał przy tym haniebnego - godnego psychopatów argumentu o zakazie stosowania prezerwatyw. Dziś zresztą odchodzi od tego absurdu.
Ale Kościół nie interesował się - jak na ducha Narodu wpłyną antyspołeczne ustawy i polityka kolejnych rządów Trzeciej RP.
Kościół zawsze był podporą systemu Feudalnego.
Dlatego - kiedy w Polsce ustabilizowała się władza liberalna - nosząca wszelkie cechy totalitaryzmu - a równorzędnie Feudalizmu Liberalnego, to Kościół wiernie mu służy.
Wieloletnia analiza stosunków społecznych w Polsce doprowadziła mnie do wniosku, że jak długo będziemy zakładnikami manipulacji Kościoła - tak długo skazani jesteśmy na zagładę.
Ważne jest - by zrodził się ruch religijno-społeczny, który zachowując to wszystko co najlepsze w polskiej tradycji religijnej - stworzył nową wartość kulturową.
Posiadana wiedza podpowiada, że musi ona odejść od obłudnej mitologii żydowskiej, która tak naprawdę służyła chwale "złotego cielca".
"Nie można dwóm panom służyć - Bogu i mamonie"
Kościół od 1600 lat służy mamonie.
Pora się obudzić. W przeciwnym wypadku - po kolejnym zrywie narodowym, znów zostaniemy związani pętami niewoli - do czego po raz kolejny, podstępnie zwabi nas Kościół.
|
|
20 luty 2011
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Andersen
sierpień 30, 2002
|
By przeżyć i mniej cierpieć
sierpień 26, 2006
Władysław Chmiel
|
"Człowiek roku"
styczeń 9, 2003
zaprasza.net
|
To była kiedyś nadzieja ......... dla frajerów
listopad 24, 2008
PAP
|
Firma 'Świte?ja' czy 'Świte?ia'?
październik 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Miłuj geja swego
lipiec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Swiadectwo Glorii Polo
luty 27, 2008
...
|
Pasek na oczach jest syndromem upadku
sierpień 6, 2002
Jacek Zalewski - Puls Biznesu
|
Gwia?dzie z koniami
styczeń 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Plama na imażu i na stole – hipokryzja w mediach
luty 20, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Płażyński: papieżowi chodziło o liberalizm światopoglądowy
(znawca 6)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Wróżki na odsiecz Balcerowiczowi
grudzień 29, 2005
|
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
|
"Demokracja Suwerenna" w Rosji, Wobec USA, Izraela i NATO
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tusk: Imaginacje premiera wynikają z goryczy
listopad 2, 2007
PAP
|
"Honoris gratia" bez kszty honoru
styczeń 12, 2006
Artur Łoboda
|
Zjazd Wicyniaków
czerwiec 12, 2007
Edward Wo?niak
|
Na zdrowie
styczeń 9, 2003
zaprasza.net
|
Fundament naszej nedzy i degredacja systemu ekologicznego
grudzień 10, 2007
markus
|
STALINOWSKIE KORZENIE KOR-u, SLD I UNII WOLNOŚCI
wrzesień 24, 2006
dr Leszek Skonka
|
|
|