|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
więcej -> |
|
Tragedia Iraku jest przez media ukrywana przed Amerykanami
|
|

Amerykanie nie widzą na ekranach telewizyjnych ogromu ludzkiego nieszczęścia w Iraku, ponieważ sceny z okupacji i pacyfikacji tego kraju, są marginalizowane jako minimalny ułamek programów wiadomości ze świata. Okupacja i pacyfikacja Iraku jest w ten sposób poza możliwością oceny przez społeczeństwo amerykańskie i nie podlega otwartej dyskusji przez kandydatów na prezydenta, którzy posługują się ogólnikami nie wiele mówiącymi o tragicznej rzeczywistości okupowanego kraju.
Ten stan rzeczy jest wygodny dla kompleksu wojskowo-przemysłowo-sjonistycznego pod którego władzą znajdują się Stany Zjednoczone i który doprowadził do osi USA-Izrael. Ciekawe jest jak ponad dwieście lat temu, George Washington i Benjamin Franklin, nawoływali żeby Żydów nie wpuszczać do USA, bo w przeciwnym razie Ameryka zostanie zniewolona przez Żydów i nawet przepowiadali że stanie się to w przeciągu dwustu lat. Niestety przepowiednie te stały się rzeczywistością i na przykład tacy ludzie jak były kongresman Findley, dziś piszą o wysokim koszcie kontroli lobby Izraela nad polityką amerykańską.
W USA do wyjątków należy Dahr Jamail, były przewodnik po górach Alaski, który w 2003 roku zaczął wędrówkę po polach bitew w Iraku, takich jakie miały miejsce w Bagdadzie, w Felludża i innych. Człowiek ten uważał, że jako obywatel amerykański jest „współwinnym w zniszczeniu Iraku.” Po trzech latach dziennych sprowozdań uległ on wyczerpaniu psychicznemu określanemu w USA jako „post-traumatic stress disorder.” Obecnie mówi on że „gdyby ludzie w USA wiedzieli to czego naprawdę dokonał rząd amerykański w Iraku, okupacja już by dawno skończyła się.”
W raportach Jamail’a są szczegółowo opisane, jak na porządku dziennym, wojsko USA dokonuje zniszczenia domów rodzin, zamieszkałych w pobliżu wybuchu min przydrożnych, jak zostawia na polach rolników amunicję i odbezpieczone granaty gotowe do wybuchu, jak niszczy sady i gospodarstwa.
Zrujnowani ludzie nienawidzą Amerykanów, zwłaszcza jak widzą miażdżenie ludzi pod kołami amerykańskich wozów pancernych i gąsienicami czołgów. Faktycznie rozkaz przejeżdżania ludzi, w tym kobiet i dzieci, wozami pancernymi i czołgami powoduje zaburzenia psychiczne żołnierzy amerykańskich, według raportów psychiatrów, którzy oceniają że do tej pory ponad sto tysięcy Amerykanów, weteranów z akcji w Iraku, wymaga leczenia psychiatrycznego. Niestety publiczność amerykańska jest tak uwarunkowana, że jest w stanie udawać że prawie nic o tragedji Iraku nie wie.
Jamail opisuje atak wojsk USA na meczet w czasie modlitwy, w którym wielu wiernych zostało zabitych, w tym kobiet i dzieci. Naturalnie fakt, że media w USA takich rutynowych akcji wojska amerykańskiego prawie wogóle nie pokazują, nie znaczy, że szczegółowe opisy i obrazy tych zbrodni nie przepełniają mediów arabskich i perskich. W świecie islamu sceny te są widziane jako dowód tendencyjnego upokarzania i prześladowania muzułmanów przez Amerykanów na służbie osi USA-Izrael.
Tymczasem największy kryzys wsiedlania ludzi od 60 lat ma miejsce na Bliskim Wschodzie. Jest to obecnie największy kryzys ma świecie uciekinierów wypędzonych z własnych domów. Jeden na sześciu Irakijczyków jest uciekinierem, przybywa ich 60,000 co miesiąc. Uciekają oni do Syrji (blisko półtora miliona) i do Jordanii (750,000), gdzie niema możności zajmować się taką ilością uciekinierów, a zwłaszcza zszokowanych dzieci. Zbyt mały budżet ONZ dla pomocy uciekinierom w Syrji wynosi tylko 700,000 dolarów na rok 2007.
Neokonserwatyści-sjoniści posługują się, podobie jak Niemcy z czasów wojny, doktryną szoku jak to opisuje Naomi Klein, w filmie, książce i na stronie internetowej pod tytułem: Doktryna Szoku (The Shock Doctrine: The Rise of Disaster Capitalism). Tak zwane „cwne inwestycje” („smart money”) dotyczą obecnie wyzyskiwnia katastrof, huraganów, tsunami, przewrotów politycznych, ekonomicznych „terapji szokowych” i wojen przez co taka strategia inwestowania stanowi tak zwany „disaster capitalism” czyli „wyzysk katastrof” stosowany przez międzynarodowe korporacyjne pasorzyty działające w tradycji talmudu.
Według teorji globalizacji, szerzenie wolnego rynku na globie idzie w parze z naturalnymi i nieraz bolesnymi przemianami historycznymi, które w formie prywatyzacji dały bardzo lukratywny dostęp do nowych terenów do wyzysku przez zachodnie kapitały i jakoby umożliwiły reformy demokratyczne. Niestety historia zaprzecza teorji globalizacji, czego najlepszym dowodem jest tragedia Iraku, którą rozpętał neokonserwatywny rząd Bush’a pod hasłem „wolność Iraku” („Iraqi Freedom”).
Wojna i pacyfikacja Iraku ilustruje zakłamanie rządu niby demokratycznego, który wogóle nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zbrodnie, a zwłaszcza torury, dokonywane w jego mieniu na terenie Iraku, gdzie setki miliardów dolarów było przetrwonione ze skarbu USA, na „kokosowe interesy” przemysłu zbrojeniowego i firm ochraniarskich.
Polska, ofiara prywatyzacji i terapji szokowej, teraz niestety uczestniczy w pacyfikacjach Iraku i Afganistanu, mimo doświadczeń Polaków pod okupacją niemiecką i sowiecką. Ciekawe czy usłużny wobec Żydów i fundacji Batorego, kontrolowanej przez Sorosa, nowy premier Donald Tusk, potrafi wyprowadzić polskich żołnierzy z Iraku i Afganistanu oraz czy wycofa projekt budowy wyrzutni „Tarczy” na terenach polskich? Tymczasem tragedia Iraku jest bardziej ukrywana przed Amerykanami niż w jakimkolwiek innym państwie na świecie.
www.pogonowski.com |
|
8 listopad 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
"Bagno" "trzęsawisko" określają sytuację naje?d?ców
październik 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie wykorzystany interesik
marzec 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Bronię ojca Hejmo
kwiecień 28, 2005
Artur Łoboda
|
Plan Kołodki
kwiecień 13, 2003
|
Polonia Protestuje
luty 9, 2003
|
TIR-y
sierpień 4, 2005
PAP
|
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną – uzupełnienie 1go stycznia, 2009
styczeń 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jerzy Pawłowski nie żyje...
styczeń 13, 2005
odpolaczony
|
Niezadowolenie i sprzeciw ws. tarczy na Zachodzie
luty 5, 2008
marduk
|
Fetysz niepodległości
luty 12, 2003
Leszek Skonka
|
Koniec polskiego hutnictwa
styczeń 22, 2003
zaprasza.net
|
Hołdys o francuskich zamieszkach
listopad 15, 2005
Zbigniew Hołdys
|
Demokracja jest dobra na wszystko!
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Ojciec Augustyn: Papież uczy pokornej akceptacji życia
sierpień 20, 2002
PAP
|
Następny cel Teheran (Next target Tehran)
styczeń 17, 2007
Dan Plesch, The Guardian
|
Kościelna Unia
październik 20, 2003
PAP
|
Wspomnienie o Janku Samsonowiczu
październik 4, 2005
przeslala Elzbieta
|
Móc liczyć na Polaka
styczeń 10, 2004
Andrzej Kumor
|
Polska - początek czy koniec drogi
styczeń 11, 2005
Artur Łoboda
|
W obronie demokracji i praworzadności. Reportaż z udanej operacji przeprowadzonej dla ukrócenia samowoli policji.
luty 26, 2008
tłumacz
|
więcej -> |
|