|
Pytania referendalne Prezydenta
|
|
Gdy widzę, że mnie ktoś usiłuje zrobić w balona to omijam taką osobę już zawsze.
Gdy jednak muszę się zmierzyć z chamstwem - to odwlekam takie starcie, by się mniej denerwować.
I tak jest w wypadku tak zwanych "pytań referendalnych Prezydenta Dudy".
15 razy zostaliśmy zrobieni w balona. Albo raczej robi się z Nas idiotów!
Jaki bowiem jest cel pierwszego pytania?
To przysłowiowe masło maślane, bo po jaką cholerę pytać: czy Obywatele chcą zmiany Konstytucji?
W wypadku referendum konstytucyjnego po prostu odrzuciliby proponowane zmiany i nie byłoby potrzeby organizacji dwóch - bardzo drogich referendów.
Jednak podstawowym zarzutem wobec prezydenckich pytań jest chęć utrzymania funkcjonującego modelu władzy - w którym Obywatel jest NIEWOLNIKIEM partiokracji i biurokracji.
Wiele głupich pytań zawartych w propozycji referendum, przebija ponad wszystko pytanie o konstytucyjne gwarancje członkostwa Rzeczypospolitej Polskiej w NATO (!)
Już raz mieliśmy w Konstytucji "gwarancje bratniego przymierza z ZSRR" (!) i propozycja Andrzeja Dudy nawiązuje do tej HANIEBNEJ tradycji!
Tylko SKRAJNY IDIOTA deklaruje stałych sojuszników!
Biorąc pod uwagę nieustanne ZDRADY Państw zachodnich wobec Polski, zapisanie w Konstytucji "wiecznego sojuszu" z NATO jest ZDRADĄ INTERESU POLSKI!
Nie będę się więcej rozpisywał, bo przy każdym "pytaniu referendalnym" Andrzeja Dudy krew mnie zalewa.
Mamy to jednak kolejne potwierdzenie na fakt, że do polityki nie mają szans dostać się ludzie honoru. I prędzej - czy później z człowieka wychodzi prawdziwe oblicze.
|
|
21 czerwiec 2018
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Do Dorothy..
grudzień 3, 2007
prof.Ratler z Sydney
|
Błędy RJP - *Sprawozdanie o stanie ochrony języka polskiego
za lata 2003-2004*
lipiec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
2009.03.06. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 6, 2009
tłumacz
|
"Można świętować"
marzec 16, 2006
|
W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Dlaczego w Polsce jest tak ?le - bo mamy 660 tys emerytów mundurowych w wieku 35 lat i oni zjadają wszystkie pieniadze z ZUS
styczeń 15, 2008
HENRY
|
Czy Polacy to idioci?
maj 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wesołych, radosnych świąt
grudzień 24, 2005
|
Śmietnik umysłowy
sierpień 19, 2008
Artur Łoboda
|
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
|
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
|
Germańskie pochodzenie „słowiańskich” języków .
sierpień 22, 2007
Tezlav von Roya
|
"Miss Universe"
maj 31, 2005
Piotr Mączyński
|
Ludzie o. Rydzyka wystartują z list PiS
listopad 19, 2008
|
Prawa i wolności w naszej spółdzielczości
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Europejska abrakadabra
kwiecień 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Kwestia wiarygodności
czerwiec 15, 2006
Marek Stefan Szmidt
|
Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
|
Pulapka w Iraku
grudzień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|