ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

"Rzeczpospolita Reaktywacja" - kiedy emisja w TVP o 20-tej? 
27 czerwiec 2020     
CJ Hopkins uniewinniony! 
2 luty 2024      CJ Hopkins
Pozew całego Narodu 
20 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
"Zmieleni" powinni głosować teraz na Dudę 
11 maj 2015      Artur Łoboda
Naturalne zwalczanie wirusów jest tak proste, jak samo ODDYCHANIE (dlatego chcą, abyś blokował oddychanie za pomocą toksycznej maski) 
17 kwiecień 2022      Ethan Huff
Historia alternatywna. Temat do przemyślenia. 
31 styczeń 2026     
Centrum Integracji Drugiego Obiegu 
10 sierpień 2012      Andrzej Olszewski
Komisja Europejska zawarła kontrakt na szczepionkę. Zwalnia on producenta z odpowiedzialności za skutki uboczne 
28 sierpień 2020      źródło: PAP
Stany Zjednoczone nie mają gospodarki 
20 lipiec 2022      Paul Craig Roberts
Katechizm Polaka XXI wieku 
20 maj 2011      Artur Łoboda
Rak płuc - częsta choroba w telefonii komórkowej 
24 styczeń 2023     
Symbole władzy 
23 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Plan zniszczenia polskiej kultury (3) 
29 sierpień 2012      Artur Łoboda
The Final Call JFK 
17 kwiecień 2009      przysłał ICP
Filozofia nienawiści rasowej 
5 listopad 2015      Artur Łoboda
Ludzkość na bezpośredniej drodze do cyfrowego więzienia! 
7 lipiec 2025      kla.tv
Wiesław Sokołowski ODEZWA POTULNA  
7 kwiecień 2012      www.trwanie.com
Sowa i Nieprzyjaciele 
29 kwiecień 2017      Paweł Ziółkowski
Rodzina przestępczości Biden może czerpać ogromne zyski ze szczepionek przeciwko ospie małp 
30 maj 2022      Ethan Huff
Kiedy zbrodniarz przedstawia swoje plany 
14 listopad 2021      Artur Łoboda

 
 

Globalizacja trwa

Jeden niemiecki wlasciciel w Polsce ma...

Koncern niemiecki Verlagsgruppe Passau, którego pakiet kontrolny posiadają Zydzi, stworzył w Polsce firmę pod nazwą Grupa Wydawnicza Polskapresse. Ta niby nowa i niby polska firma – w celach kamuflażu z „Polską” w tytule - wykupiła większość gazet w Polsce. Przejęła: Dziennik Bałtycki, Dziennik Łódzki, Dziennik Zachodni, Ekspres Ilustrowany, Gazetą Krakowską, Głos Wielkopolski, Gazetą Wrocławską, Dziennik Polski, Tele Magazyn, Super Tele, TV Pilot, tygodniki: Moto Expres, Autogiełda Wielkopolska, Jarmark, Motojarmark, Nasze Miasto, darmowe: Echo Miasta, internetowe: Gratka.pl, Alegratka.pl, Motofakty.pl, NaszeMiasto.pl, TeleMagazyn.pl oraz portal Wiadomości24.pl. Verlagsgruppe Passau, przez swoją filię Polskapresse, stworzył też: Instytut Dziennikarstwa Polskapresse, Agencję Prasową Polskapresse oraz ogólnopolski dziennik Polska The Times. Ogółem w zakresie Polskapresse pracuje ok. 3 000 osób i wydawane jest blisko 350 000 egzemplarzy gazet i czasopism."
_________

Rzad angielski w 2009 roku znacjonalizowal polowe banku Lloyds Bank PLc [Public Limited company], tym sposobem rzad swiatowy i moze inne tez zostaly zabezpieczone, bo ich pieniadze sa teraz bezpieczne. Rzadowy bank daje gwarancje, ze przeciez nigdy zbankrutowac nie moze. Panstwo jest gwarantem nietykalnosci i stabilnosci. Kazdy pieniadz umieszczony w takim banku na zawsze jest bezpieczny.

Jak bezpieczne sa nasze pieniadze, ktore sa w prywatnych bankach ? Globalizacja bankow postepuje z dnia na dzien. Niweluje sie jakakolwiek konkurencja. Nazwy bankow zostaja, ale kurczy sie ilosc wlascicieli. W rezultacie, nawet nie bedziemy wiedzieli, ilu ich jest i kto jest wlascicielem. Wlasciciel ze swoja wlasnoscia moze robic, co mu sie tylko podoba, a jak wlascicielem jest jakis mason, to robi wszystko z zalozeniami rzadu swiatowego. Nikt nie moze gwarantowac, ze jak juz posiadzie wiekszosc bankow, to ze nie zbankrutuje sobie. Amerykanie i inni na swiecie przekonali sie juz, co to znaczy stracic wszystkie pieniadze zdeponowane w banku, ktory z dnia na dzien zbankrutowal. Na otarcie lez wyplacil pare groszy w zamian milionow czasem !

Nie mozna sie zabezpieczyc przed utrata pieniedzy trzymajac je wprywatnym banku. Jeszcze dzisiaj, kiedy tych bankow jest sporo, to mamy zludna gwarancje, ze moze jednak nic sie nie stanie, ale kiedy zostanie na swiecie dwoch, trzech wlascicieli, to czarno to widze !!! Wielkim zagrozeniem jest wtedy wprowadzenie systemu bezgotowkowego, bo pozbawia ludzi prywatnych sejfow z gotowka, a wtedy staje sie kazdy jak nowonarodzony - goly i wesoly ! Jednego dnia braknie pradu, grugiego dnia ukradnie ktos terminalke w sklepie, trzeciego haker dobierze sie do Twojego konta, a czwartego dnia bank zbankrutuje albo rzad bedzie mial jakies zastrzezenia do Ciebie i zablokuje Ci konto. Ktos Ci ukradnie karte albo zgubisz ja sam ! Wplyw zwariowanej ostatnio pogody tez moze miec wplyw na to, czy bedziesz mial za co zjesc sniadanie !

Natepnym niebezpieczenstwem jest wyjazd i korzystanie z uslug w panstwie, ktore jeszcze gotowki sie nie pozbylo. Panstwa azjatyckie z Indiami na czele oraz panstwa arabskie jeszcze dlugo beda musialy obracac gotowka z uwagi na elektryfikacje calych krajow chociazby. W tych panstwach przeliczenie Twojego konta na ich gotowke moze okazac sie niewyobrazalnie drogie. Te panstwa beda Ci dyktowaly ceny wiedzac, ze Ty Ty gotowka nie dysponujesz. Zostales jej pozbawiny i brak Ci czegos, czym jeszcze dysponuja inne panstwa. Zastanow sie nad tym solidzie !

16 październik 2010

Goska 

  

Komentarze

 

Kilka miesięcy temu wysłałem zapytanie do Wydawnictwa Jagiellonia - jednego z oddziałów Polskapresse : czy mieliby odwagę opublikować tekst o przewałkach w Urzędzie Miasta Krakowa popartymi dowodami i podpisanymi imiennie.
Redaktorzy mieli na tyle odwagi, że przesłali mój email do Urzędu Miasta.
Od razu zrozumiałem - jak rozległe macki ma Majchrowski i dlaczego obcy kapitał wszystko bezproblemowo załatwia w Krakowie. W przeciwieństwie do tłamszenia lokalnej inicjatywy.

2010-10-16
Artur Łoboda

 

Polska nie jest krajem wolnym. Nie ma juz dzisiaj wolnego kraju na swiecie.

Pozdrawiam.

2010-10-19
Goska

  

Archiwum

Euro
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Dwie miary
luty 3, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sąd nakazł Primum Non Nocere zapłacić 5 tyś zł
lipiec 6, 2003
Adam Sandauer
Polaków będzie mniej
lipiec 19, 2002
PAP
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Odezwa do Ludożerców i do samotnie stojącej walizki
sierpień 21, 2005
Wiesław Sokołowski
Miller nie miał racji! Ziobro nie jest zerem! Wszak zero to liczba nieujemna...
maj 26, 2007
tłumacz
Ostatnia szansa, by razem skruszyć opór Unii
listopad 17, 2002
PAP
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
Bractwo Włoskie w Krakowie
listopad 24, 2005
Artur Łoboda
IV Rzeczpospolita
marzec 17, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Rzeczpospolita" - tuba propagandowa lichwo-gangsterów?
lipiec 1, 2004
The Strategy of Disintegration: False flags, dirty tricks and the dismemberment of Iraq
grudzień 26, 2006
David Montoute
Schyłek Amerykańskiego Imperium?
luty 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Niepewne Zalozenia Strategii Bush’a w Iraku
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
światu potrzebne jest ukazanie sensu życia
sierpień 14, 2004
ccc
Dozywotnia niewola w Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
O naszym obecnym Wielkim Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (2) (2007.09.21)
wrzesień 21, 2007
tłumacz
"Timeo Danae..." Nie wierzę Grekom, chocby nawet dary przynosili w pokorze........
lipiec 19, 2002
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media