ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Rosyjska szczepionka przeciw świńskiej grypie 
30 październik 2009      tłumacz
Bolszewizm plus 
19 grudzień 2020      Artur Łoboda
Oko za oko i ząb za ząb? 
30 maj 2019     
Gniazdo nienawiści do Polski i Polaków 
5 kwiecień 2019     
Pluton egzelucyjny. 
23 maj 2011      Bogusław
Pozew zbiorowy w drugą stronę? 
13 listopad 2020     
5 najważniejszych metod zaangażowania FDA i CDC w ludobójstwo Amerykanów podczas plandemii Covid-19  
25 kwiecień 2024      SD Wells
Dlaczego Polacy są tak głupi? (18 maj 2009) 
18 maj 2009      Artur Łoboda
lustrator ze skazą 
29 maj 2020      ~Stary UBek
Milczenie jest zlotem 
20 październik 2010      Goska
Viva Legia!!! 
19 październik 2016      Artur Łoboda
Wojciech Brzozowski OSTRO u Roli ws. COVID-19: To globalny biznes! O szczepieniach, Bosaku,USA i TVP 
5 czerwiec 2020      Alina
Frustracja wobec postawy Rządu i Prezydenta 
26 lipiec 2016      Artur Łoboda
Ostatnia tama 
25 grudzień 2020     
Jak BBC Fabrykowala "Nienawisc" 
11 styczeń 2019      TellTheTruth
Komu naprawdę służy obecny Rząd? 
16 luty 2018     
Rozmowa z Elżbietą 
10 luty 2011      Artur Łoboda
Jak Zbigniew Ziobro pomaga okradać Polaków? (preludium) 
6 kwiecień 2019     
„Zmniejsz populację świata”: Tajne spotkanie miliarderów z 2009 r. „Dobry klub” 
26 wrzesień 2021     
Krajdunajska Suita 
17 luty 2013     

 
 

Niemcy kiedyś rozpoznawali Żyda dziś rozpoznają ksenofoba czyli o niemieckich broszurkach szukających "dzieci z rodzin nacjonalistycznych”

Niemcy zawsze od kiedy istnieją (a przecież w "nowoczesnej" formie powstały dopiero w 1871 roku) są krajem zamordyzmu i ordungu.

Nieważne, czy to są kajzerowskie, pruskie cesarstwo (wyrosłe z niewyrwanego z korzeniami we właściwym czasie przez Polskę Zakonu Krzyżackiego, który się przekształcił potem w Prusy - czyli armię, która miała państwo) hitlerowska III Rzesza, komunistyczne NRD, czy "demokratyczne" Republika Federalna Niemiec zawsze w tym państwie jest zapisany gen podłości, podległości i zaczynek państwa totalitarnego. Warto przypomnieć, że w dalszym ciągu jest to jedno z niewielu państw na świecie (obok Kuby i Korei Północnej), w którym jest zabroniona edukacja domowa! A w oficjalnej jak państwo postanowi, że dziecko ma iść na spotkanie ze stadem pederastów, którzy będą go uczyć "jak ma w sobie odnaleźć swoją seksualność", czy na spotkanie do meczetu z imamem nauczającym o "pokojowym" islamie to rodzic nie ma nic do gadania. To, że są to praktyki jawnie totalitarne nie ma żadnego znaczenia. Istnieją dziesiątki rozmaitych kar, żeby niepotulnego kumotra, który nie chce swojego dziecka oddawać "na edukację" zboczeńcom, czy islamistom do tego przymusić. Od kar finansowych, aż po odebranie dziecka i przekazanie komuś bardziej postępowemu.

Jednak to już totalitarnemu państwu niemieckiemu nie wystarcza. Jak poinformował portal internetowy bz-berlin.de informuje, że w "oficjalnych broszurach rządu znajdują się informacje przeciwko rozprzestrzenianiu się rasizmowi" oraz są tam zawarte "wskazówki, jak rozpoznać dzieci z rodzin nacjonalistycznych". Co więcej zachęca się także, by w razie spotkania dziecka z takiej rodziny podjąć interwencję! Co już jest jawnym działaniem totalitarnym. I wykraczającym poza wszelkie granice prawa. Co jednak w Niemczech nie może wcale dziwić.

Tak jak kiedyś, jeszcze za Hitlera i NSDAP miały broszurki pod tytułem "jak rozpoznać Żyda" to teraz państwo niemieckie przygotowało broszurę „jak rozpoznać dzieci z rodzin nacjonalistycznych”! Cóż Niemcy od wielu dziesiątek lat są znane z wydawania rządowych broszur stawiających w odpowiednim świetle pewne grupy społeczno-etniczne. Kiedyś byli to Żydzi, Polacy i wszyscy Słowianie. A dziś są... osoby o poglądach konserwatywnych, czy narodowych.

Otóż w nowej broszurze niemieckiego rządu adresowanym dla... przedszkolanek (jak widać szybko się w nazistowskiej ojczyźnie Angeli Merkel szpiclowanie i inwigilacja zaczyna) znajdują się rozliczne i niezwykle cenne wskazówki „jak rozpoznawać i przeciwdziałać poglądom rasistowskim i ksenofobicznym u dzieci”. I są to takie genialne spostrzeżenia, że „niepożądaną” cechą, jak na przykład… noszenie sukienek przez dziewczynki! Podejrzane jest, gdy dziewczynka nosi warkocze. Niewskazane jest także, by dziewczynki były zainteresowane robótkami ręcznymi, ponieważ to wiąże się z konserwatywnym (czyli prawicowym, a więc nacjonalistycznym) wychowaniem. W przypadku takiego rozpoznania, zalecane jest, żeby „wezwać rodziców na rozmowę i wyjaśnić, że autorytarne modele edukacyjne oparte na stereotypach dotyczących płci ograniczają różnorodne możliwości dzieci”. A więc jeżeli nie będziecie wychowywać dzieciaków tak jak my chcemy, czyli na pederastów, zielonych, czy islamistów to je wam zabierzemy, bo ograniczanie ich różnorodność. W broszurze są także zapisane sposoby indoktrynacji rodziców w sprawie... przyjmowania watah nielegalnych imigrantów! Takiego przejawu ingerencji państwa w życie obywateli nie mieliśmy od czasów stalinowskich i hitlerowskich, a to Polska jest dla niemieckich me(n)diów problemem!

Zresztą nazistowscy – pardon socjalistyczni politycy się z tym nie kryją, że chodzi o stworzenie „nowego, lepszego człowieka” :

- Jesteśmy świadkami znacznego wzrostu popularności prawicowych ruchów populistycznych. Dlatego ważne jest „demokratyczne kształtowanie edukacji już od wczesnego dzieciństwa.

- mówi minister do spraw rodziny z ramienia SPD Franziska Giffey. Taka ichnia idiotka od edukacji. Cóż nie tylko w Polsce najgłupsze polityczki dostają resort edukacji

Niemiecki portal zauważył, że rząd przekroczył kolejną granicę i „bardzo szybko może powtórzyć się to, co w niemieckiej dyktaturze” w „NRD i państwie nazistowskim”. Ale przecież nie ma żadnych granic dla postępowego i demokratycznego rządu, który pracuje nad stworzeniem tolerancyjnego niemieckiego społeczeństwa, złożone z bezmózgich, niezdolnych do samodzielnego myślenia przeżuwaczy medialnej papki.

Źródło:
https://prawy.pl/100144-niemcy-kiedys-rozpoznawali-zyda-dzis-rozpoznaja-ksenofoba-czyli-o-niemieckich-broszurkach-szukajacych-dzieci-z-rodzin-nacjonalistycznych/
1 grudzień 2018

Piotr Stępień  

  

Komentarze

  

Archiwum

Ujawniać dane podejrzanych i przestępców!
wrzesień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Szaron i "Mocarstwo Izrael"
styczeń 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Miss Universe"
maj 31, 2005
Piotr Mączyński
Ludzie z wazeliny
październik 30, 2008
Marek Jastrząb
Konstytucja 3 maja
kwiecień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
POLSKA - UNIA 9
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Sąd nakazł Primum Non Nocere zapłacić 5 tyś zł
lipiec 6, 2003
Adam Sandauer
Na siódmą rocznicę istnienia Portalu
marzec 20, 2009
Artur Łoboda
System wielobiegunowy
maj 22, 2005
przeslala Elzbieta
Natarczywe pytania zasadnicze
wrzesień 5, 2006
Ludwik Skurzak
Czy jesteśmy skazani na kryzys?
październik 27, 2008
Dariusz Kosiur
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
Critique of Buchanan’s false image of Hitler in to the "Unnecessary War."
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pazerny fiskus i "..." komentatorzy
czerwiec 27, 2004
Do niedowiarków
wrzesień 8, 2006
Artur Łoboda
Ośmiornica Wyzysku Przeciwko Ludzkiej Solidarności
styczeń 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Spadek wartości dolara
styczeń 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu - Przeciw Wojnie !
luty 15, 2003
Tishman
styczeń 14, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media