ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
więcej ->

 
 

Na usługach klasy rządzącej


Polska ma najwyższe emerytury w regionie

Polska ma najwyższe renty i emerytury wśród krajów wyszehradzkich, pochłaniające wyższy odsetek produktu krajowego brutto niż w pozostałych krajach kandydujących do Unii Europejskiej i niż średnia w obecnej UE.

Statystyczny Polak zarabia też brutto znacznie więcej od statystycznego Czecha, Węgra, Słowaka czy Litwina. Tak przynajmniej było w 2001 r., z którego pochodzą ostatnie porównywalne dane na ten temat, opublikowane w Brukseli przed biuro statystyczne UE Eurostat.

Średnia renta bąd? emerytura w Polsce sięgnęła wtedy 248 euro miesięcznie, podczas gdy w Czechach wyniosła 196 euro, na Węgrzech 150, w Słowacji 124, a na Litwie 87 euro.

Średnia płaca brutto wyniosła w Polsce 562 euro miesięcznie, gdy w Czechach 440 euro, na Węgrzech 404, w Słowacji 286, a na Litwie zaledwie 274 euro.

Nie podano średniej dla Unii, ale wśród krajów kandydujących i przystępujących do Unii najwyższe renty i emerytury mieli Maltańczycy (805 euro w 1998 r.), a pensje brutto - Cypryjczycy - 1554 euro. Najniższe emerytury i pensje brutto odnotowano w Bułgarii - odpowiednio 47 i 123 euro miesięcznie.

Koszt rent i emerytur sięgnął w 2001 r. 13,6% produktu krajowego brutto Polski, podczas gdy w Czechach 9,0%, na Węgrzech 9,5%, na Litwie 7,4%, a w Unii średnio 12,5%. Odsetek ten był w Polsce niższy niż w 1997 r., kiedy sięgnął rekordowego poziomu 15,1%.

Najniższy udział rent i emerytur w PKB miał Cypr - 4,5%, stosunkowo niski był też w Estonii (6,9%), Rumunii (7,3%) i Słowacji (7,6%).
(PAP)

Komentarz

Odpowiednio spreparowane dane służyły od zawsze klasie rządzącej do realizacji brudnej polityki.
Swoje cele osiągała na ogół dzięki współpracy skorumpowanej kliki dziennikarzy.
Tym razem posłużono się polskojęzyczną agencją prasową, która przez wybrane tendencyjnie dane, pomaga politykom w przygotowaniu kolejnego aktu eutanazji społecznej.
Wyżej wymienione dane nie uwzględniają trzech najważniejszych wska?ników:
1. Jaka część emerytur powraca do Skarbu Państwa w postaci podatków, akcyz i innych obowiązkowych świadczeń?
2. Realna wartość nabywcza przeciętnej emerytury?
3. Udział najwyższych emerytur - otrzymywanych przez członków PRL-owskiego aparatu terroru (prokuratorów, sędziów, milicjantów, sekretarzy partyjnych, ministrów) w całkowitych wydatikach Państwa na emerytury.

Tak więc powyższe - spreparowane dane są równe intencjom obecnego (nie)rządu.
(Artur Łoboda)
10 listopad 2003

 

  

Archiwum

Wesołych Świąt
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
Wajda - reżyser niedojrzały
luty 26, 2008
Dariusz Kosiur
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory w 2005r. Podjęło się rządzenia bez większości parlamentarnej...
październik 13, 2006
Zdzisław Raczkowski
Ameryko, obud? się!
październik 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Testament rotmistrza Pileckiego
maj 7, 2005
Wojciech Kozlowski
Coraz więcej naukowców i dziennikarzy powątpiewa w oficjalną wersję wydarzeń 9/11
wrzesień 12, 2007
Lech Maziakowski
Kapitalizm
kwiecień 25, 2004
Artur Łoboda
"Niech bogaci rosną w siłę, a słabi i biedni niech giną"
Dokąd podążasz polska gospodarko

kwiecień 24, 2003
Zdzisław Miłkowski
Polska importerem węgla
listopad 3, 2008
PAP
"Ordynacka"
grudzień 2, 2003
Andrzej Celiński.
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Międzynarodowe Prawo Dżungli
marzec 10, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Nałogowe Zbieranie Donosów
luty 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Klucze Wład-ctwa", lub "Pierścienie Wład-ctwa" - czyli o sposobach wytwarzania Miazgi
czerwiec 17, 2006
Robert "RODMAN" Łapiński
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
Sacrum i profanum czyli bełkot w miejsce relacji
październik 5, 2004
Tomasz Żółtko
Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
Społeczeństwo Izraela dało przyzwolenie. Szaron rozkazał zabić
styczeń 30, 2003
PAP
WYBORY 2005
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
styczeń 1, 2008
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media