ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Liczba zgonów w Anglii ponownie wzrasta 
3 luty 2023     
Robienie chmur 
28 wrzesień 2010      Goska
A niech się zagryzą 
23 październik 2024     
Polska pod wodą 
24 maj 2010      Goska
Elektromobilność 
14 marzec 2021     
Covid-19 a dwutlenek siarki 
23 marzec 2020      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (26.12.2011) 
11 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
"Prosta droga do eutanazji" 
23 sierpień 2017     
Listy do Ministranta - Część V 
7 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Jednomandatowe Okręgi Wyborcze. Powtórna akcja zbierania podpisów pod projektem społecznym.  
26 wrzesień 2012     
Obcokrajowcy o Polsce i Polakach, czyli CHWALĄ NAS!!!! 
6 grudzień 2018     
MHŻP realizuje starą strategię poniżania Polaków 
18 grudzień 2014      Artur Łoboda
Pieszy na przejściu 
23 lipiec 2015      Artur Łoboda
Wielkie aj waj w TVN 
13 listopad 2011      Alina
"Praworządność" Tuska 
27 czerwiec 2025      Artur Łoboda
Stypendia ministra Glińskiego, zobacz. 
1 styczeń 2017      gość
Dalej obrażają 
4 październik 2019      Artur Łoboda
Wysadzając w powietrze rurociąg Nord Stream, Stany Zjednoczone nadszarpnęły również swój ostatni strzęp wiarygodności 
12 luty 2023     
To Semici stworzyli podwaliny pod Cywilizację europejską 
14 wrzesień 2020      Artur Łoboda
«Szczepionki anty-Covid» zawierają superparamagnetyczne nanocząstki tlenku żelaza 
17 maj 2021      Phil

 
 

Ból

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zona-znanego-aktora-oskarza-jestem-wsciekla-na-lekarzy,wid,12626229,wiadomosc.html

Znany aktor Michael Douglas szukal ratunku u kilku lekarzy, bo bolalo go gardlo i ucho. Kilku lekarzy przekonywalo go, ze nic mu nie jest. Nie chceli szkodzic znanemu aktorowi, a nie mogli mu przeciez powiedzie, ze jest zaatakowany przez bron HAARP. Operator tej broni dokucza mu bolem i tylko bolem, nie robiac zadnych sladow zewnetrznych i wewnetrznych. Sam bol jest uciazliwy oczywiscie, ale to nie jest choroba. Kiedy operator HAARP-a atakuje bolem, to najczesciej nie jest to bol jednostajny. Nic nie boli np. w nocy i mozna spokojnie spac. Nic nie boli np. przez jakis czas, ale bol pojawia sie w najbardziej niespodziewanym momencie np. wtedy, jak mamy wyjsc do kogos na wazne przyjecie lub wyjechac w wazna delegacje albo ogladamy bardzo ciekawy i wartosciowy film. Tak wlasnie wyglada dokuczanie bolem. Czlowiek musi byc swiadomy, ze jak nawali rzeczywiscie jakis organ w naszym organizmie, to bol trwa ciagle az do wyleczenia. Zepsuty zab nie przestanie sam bolec. Zlamana noga nie przestanie sama bolec. Zapalenie gardla nie przestanie samo bolec, ale jest to wtedy bol nieprzerwany do czasu az go sie wyleczy i gardlo jest zaczerwienione, opuchniete i ma czasami naloty ropne.

Skoro kilku lekarzy nie stwierdzilo choroby gardla u Michaela Douglasa, to znaczy, ze gardlo bylo zdrowe, a dokuczal mu tylko bol sztucznie powodowany o czym lekarze nie mogli mu powiedziec, bo sie boja, ale znanego aktora chcieli oszczedzic - mogli przeciez na nim zarobic !!! W koncu aktor znalazl takiego lekarza, ktory na nim zarobi i prawdopodobnie go usmierci w ostatecznym rozrachunku, bo tak sie najczesciej konczy operacyjna ingerencja w gardlo czy w inne wnetrznosci czlowieka, a chemioterapia pogarsza leczenie i odpornosc organizmu. Bedzie tez zalezalo od tego, jak dalej ma sie zamiar bawic aktorem jego operator HAARP-a ? Zdecydowal o tym tylko dokuczajacy bol !

Jak spotkasz na swojej drodze lekarza, ktory powie, ze nic Ci nie jest mimo, ze cos Cie boli, to uszanuj jego diagnoze !!! On nic wiecej powiedziec Ci nie moze. Ja z tego korzystam ! Kilka lat bolalo mnie czasami gardlo. Lekarz pierwszego kontaktu przepisal mi tylko wspaniala miksture do plukania. Pozniej juz tylko kupowalam w aptece ta miksture, jak bolalo mnie gardlo. Wreszcie ta miksture z apteki wycofali. Na cale szczescie gardlo przestalo mnie bolec czasami. Po kilku latach zabolalo mnie znowu, ale wtedy wiedzialam juz broni HAARP. Poszlam do lekarza. Zbadal mi gardlo i powiedzial, ze mam male ropne wzniesienie. Wtedy ja go zapytalam, czy nie jest to czasami sprawa HAARP-a. Lekarz nie odezwal sie oczywiscie nic i nic mi nie przepisal. Powiedzial, ze mam pic letnie napoje i ze powinno mi to przejsc. Za dwa dni przeszlo.

Jak Cie cos boli "z przestankami", to pytaj lekarza, czy nie jest to czasem ingerencja broni HAARP ? Mnie jak cos tylko czasami boli, to najpierw czekam, zeby to wlasnie HAARP mnie wykonczyl. A co !

Jak mnie cos tylko czasami boli, to tez nigdy nie robie sobie zadnych badan, a jak mnie nic nie boli, to o badaniach nie mysle w ogole. O falszowaniu badan w nastepnym odcinku.

Trzymajmy kciuki za Michaela Douglasa. Po operacji zrobia go kaleka albo go usmierca. A ile zarobia !?

http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm

2 wrzesień 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

Polityka na Kaukazie
listopad 25, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Umieć nadąrzyć za Ameryką?
październik 28, 2008
Gregory Akko
Kaczynski ostrzega przed przejeciem euro w glebokim kryzysie gospodarczym
styczeń 1, 2009
Narod Polski dziekuje Kaczynskiemu
Okrucieństwo w Rosyjskiej Armii?
luty 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
Dusza zdrajcy, mentalność mordercy
grudzień 13, 2008
Janina Rurarz
Anglia nie płaci składek
czerwiec 27, 2003
przesłala Elżbieta
Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
Jak to się robi przewałki w Krakowie
luty 28, 2008
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 13, 2005
zaprasza.net
Sobie życzymy
SOBCZAK i SZPAK

grudzień 10, 2002
http://www.angora.pl/
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Krojenie śledztwa
luty 4, 2003
PAP
Parada Równości
Związki homoseksualne równoprawną alternatywą małżeństwa?

czerwiec 12, 2005
Adam Sandauer
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
Protegowanie ekstremistow i gnębienie działaczy pokojowych w Izraelu
maj 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Latająca trumna i awans polaków
listopad 15, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
USA rozpracowane przez Rosję, czyli Ameryka w negliżu !
luty 11, 2007
tezlav von roya
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii
grudzień 20, 2002
zaprasza.net
Tishman
styczeń 14, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media