|
Podwyższony poziom promieniowania elektromagnetycznego w Krakowie
|
|
Od kilku dni rejestruję kilkanaście razy podwyższone promieniowanie elektromagnetyczne w Krakowie, przy częstotliwościach 5Ghz i wyżej.
Powstrzymywałem się z podaniem tej informacji - bo w "miejscu testowym" (bunkrze betonowym), które jest punktem odniesienia - wskazania radiometru były też bardzo wysokie.
A ponieważ winno być tam ZERO promieniowania - to podejrzewałem iż coś nie tak z instrumentem.
Jednak dziś w nocy - w wielu miejscach testowych wskazania promieniowania zeszły do zera.
I dlatego teraz zastanawiam się: czy wrogowie znaleźli metodę przeniesienia promieniowania - na przykład przez sieć energetyczną, bo w bunkrze jest światło.
Przypomniały mi się sprzed dwudziestu lat - deklaracje jakiejś izraelskiej firmy, że wprowadzą w Krakowie Internet poprzez gniazdo kontaktu elektrycznego.
Teoretycznie najwyższa klasa łączy przewodowych (kategoria 8.1) – pozwala na wykorzystanie pasma o częstotliwości 1600–2000 MHz;
To wystarczy - by wywołać "kowida" w płucach.
Ale mój miernik wskazywał dużo więcej - bo powyżej 5GHz.
Pierwszym skutkiem napromieniowania promieniowaniem elektromagnetycznym wysokiej częstotliwości - jest zniszczenie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu człowieka.
Zgodnie z teorią Antoine Bechampa - pod którą i ja się dziś podpiszę - to wywołuje uruchomienie procesów gnilnych w organizmie.
A więc chorobę - mogącą doprowadzić do śmierci.
Podejrzewam, że szczepionki nie są jedyną bronią wrogów Ludzkości.
Najpewniej wykorzystane zostaną wspólnie z telefonią komórkową i to na wiele sposobów.
Jeżeli ktoś z Państwa będzie się źle czuł, albo zaczną "łamać kości" - jak przy grypie.
To proponuję jak najszybciej oddalić się z miejsca - gdzie macie takie odczucia.
|
|
5 grudzień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nowe barbarzynstwo
kwiecień 14, 2003
przesłała Elżbieta
|
Szczepili nieświadomych ludzi przeciw Ptasiej Grypie. Zmarło 21 pensjonariuszy
lipiec 2, 2008
tvn
|
2008.05.02. Serwis brakujących wiadomosci zza granicy
maj 2, 2008
tłumacz
|
Okradli Irak !!!
kwiecień 24, 2006
Goska
|
Konstytucja zagłady
marzec 8, 2005
Tomasz Ja?wiński - Nowa Myśl Polska
|
Zachłyśnięcie szmirą, czyli sukces po Polsku
listopad 18, 2007
Marek Olżyński
|
Gdzie są te standarty? - pyta Ryszart Kaliż
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Światła do jazdy w dzień?
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jeden z tysięcy podobnych sędziów
styczeń 6, 2003
PAP
|
Od jesieni zamarzły 254 osoby
luty 3, 2003
PAP
|
POLSKA - UNIA 6
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Dla kogo robił Schnepf?
luty 19, 2007
Tomasz Sommer
|
Wszyscy rodzimy się uczciwi, ale tylko nieliczni umierają jako przyzwoici
marzec 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
O przestępczym wymiarze sprawiedliwości tylko dla cierpiacych na bezsenność...
luty 19, 2004
wróg Okrągłego Stołu
|
Żądają 17 tysięcy lat więzienia
styczeń 11, 2006
|
AMERYKAŃSKIE IDEOLOGIE GLOBALNEGO PODBOJU
luty 7, 2005
dr Marek Głogoczowski
|
Siedzimy w gównie po uczy
styczeń 23, 2006
Artur Łoboda
|
Polacy, to istni... masochiści !
czerwiec 1, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
W kręgu antygórniczej ideologii
styczeń 3, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
|
|
|