|
Podwyższony poziom promieniowania elektromagnetycznego w Krakowie
|
|
Od kilku dni rejestruję kilkanaście razy podwyższone promieniowanie elektromagnetyczne w Krakowie, przy częstotliwościach 5Ghz i wyżej.
Powstrzymywałem się z podaniem tej informacji - bo w "miejscu testowym" (bunkrze betonowym), które jest punktem odniesienia - wskazania radiometru były też bardzo wysokie.
A ponieważ winno być tam ZERO promieniowania - to podejrzewałem iż coś nie tak z instrumentem.
Jednak dziś w nocy - w wielu miejscach testowych wskazania promieniowania zeszły do zera.
I dlatego teraz zastanawiam się: czy wrogowie znaleźli metodę przeniesienia promieniowania - na przykład przez sieć energetyczną, bo w bunkrze jest światło.
Przypomniały mi się sprzed dwudziestu lat - deklaracje jakiejś izraelskiej firmy, że wprowadzą w Krakowie Internet poprzez gniazdo kontaktu elektrycznego.
Teoretycznie najwyższa klasa łączy przewodowych (kategoria 8.1) – pozwala na wykorzystanie pasma o częstotliwości 1600–2000 MHz;
To wystarczy - by wywołać "kowida" w płucach.
Ale mój miernik wskazywał dużo więcej - bo powyżej 5GHz.
Pierwszym skutkiem napromieniowania promieniowaniem elektromagnetycznym wysokiej częstotliwości - jest zniszczenie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu człowieka.
Zgodnie z teorią Antoine Bechampa - pod którą i ja się dziś podpiszę - to wywołuje uruchomienie procesów gnilnych w organizmie.
A więc chorobę - mogącą doprowadzić do śmierci.
Podejrzewam, że szczepionki nie są jedyną bronią wrogów Ludzkości.
Najpewniej wykorzystane zostaną wspólnie z telefonią komórkową i to na wiele sposobów.
Jeżeli ktoś z Państwa będzie się źle czuł, albo zaczną "łamać kości" - jak przy grypie.
To proponuję jak najszybciej oddalić się z miejsca - gdzie macie takie odczucia.
|
|
5 grudzień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Rozbiór RP
sierpień 7, 2005
Bogusław
|
Rola nacisków i propagandy
czerwiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
|
Obywatelski brak zgody na strach
czerwiec 1, 2008
Marek Jastrząb
|
Z moich snów wypędzam wrogów
luty 21, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawo dżungli czyli „twórcze niszczenie”
kwiecień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
lś
|
Bezrobocie mlodych
sierpień 27, 2005
przeslala Elzbieta
|
Dlaczego w Polsce żadna naprawa nie może się udać...
listopad 1, 2007
Magellan
|
Bez etykietek (koalicje lokalne)
Z profesor Jadwigą Staniszkis, socjologiem, rozmawia Ewa Sadura
listopad 22, 2002
http://www.trybuna.com.pl/
|
Nowy rozdział w dziejach Polski
październik 24, 2005
Marek Olżyński
|
Przemilczana prawda o Stanie wojennym
grudzień 12, 2005
dr Leszek Skonka
|
Bij Żyda, Europo! WP
listopad 4, 2003
|
"W koło Macieju"
październik 6, 2006
przesłala Elżbieta
|
"Niewidoczny Słoń w Pokoju"
kwiecień 7, 2006
Iwo Cuprian Pogonowski
|
"Intelektualiści" pozywają Leszka Bubla-redaktora gazety Tylko Polska
listopad 19, 2006
tatar
|
Czwarta władza i agenci
październik 22, 2003
Teresa Kuczyńska
|
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
|
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
|
Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
|
|
|