|
Podwyższony poziom promieniowania elektromagnetycznego w Krakowie
|
|
Od kilku dni rejestruję kilkanaście razy podwyższone promieniowanie elektromagnetyczne w Krakowie, przy częstotliwościach 5Ghz i wyżej.
Powstrzymywałem się z podaniem tej informacji - bo w "miejscu testowym" (bunkrze betonowym), które jest punktem odniesienia - wskazania radiometru były też bardzo wysokie.
A ponieważ winno być tam ZERO promieniowania - to podejrzewałem iż coś nie tak z instrumentem.
Jednak dziś w nocy - w wielu miejscach testowych wskazania promieniowania zeszły do zera.
I dlatego teraz zastanawiam się: czy wrogowie znaleźli metodę przeniesienia promieniowania - na przykład przez sieć energetyczną, bo w bunkrze jest światło.
Przypomniały mi się sprzed dwudziestu lat - deklaracje jakiejś izraelskiej firmy, że wprowadzą w Krakowie Internet poprzez gniazdo kontaktu elektrycznego.
Teoretycznie najwyższa klasa łączy przewodowych (kategoria 8.1) – pozwala na wykorzystanie pasma o częstotliwości 1600–2000 MHz;
To wystarczy - by wywołać "kowida" w płucach.
Ale mój miernik wskazywał dużo więcej - bo powyżej 5GHz.
Pierwszym skutkiem napromieniowania promieniowaniem elektromagnetycznym wysokiej częstotliwości - jest zniszczenie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu człowieka.
Zgodnie z teorią Antoine Bechampa - pod którą i ja się dziś podpiszę - to wywołuje uruchomienie procesów gnilnych w organizmie.
A więc chorobę - mogącą doprowadzić do śmierci.
Podejrzewam, że szczepionki nie są jedyną bronią wrogów Ludzkości.
Najpewniej wykorzystane zostaną wspólnie z telefonią komórkową i to na wiele sposobów.
Jeżeli ktoś z Państwa będzie się źle czuł, albo zaczną "łamać kości" - jak przy grypie.
To proponuję jak najszybciej oddalić się z miejsca - gdzie macie takie odczucia.
|
|
5 grudzień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Zła wola uwola
lipiec 18, 2006
Jeremi Jedlicz
|
Churchill, agent sjonizmu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ostatnie dni Jaruzelskiego
luty 19, 2008
Dziennik
|
Masoneria (4)
Rytualne tworzenie "Nowego człowieka"
grudzień 2, 2003
|
Miller nie bąd? głupi
marzec 27, 2003
Artur Łoboda
|
"Kwestia polskiego honoru" (w Ottawie)
kwiecień 11, 2005
Aleksander Maciej Jablonski
|
Polak potrafi
sierpień 15, 2003
Stanisław Krajski
|
Łańcuszek wiary
kwiecień 6, 2005
|
Aniołowie Zagłady
kwiecień 6, 2006
przesłała Elzbieta
|
USA -Dollar
kwiecień 23, 2006
Diabel
|
Zdrada Wartości Moralnych USA
maj 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ojciec Kopernik z Torunia objawił się na Jasnej Górze w Częstochowie dla PIS-ców.
wrzesień 16, 2007
Gregory Akko
|
Analfabetyzm prawny w sądach
marzec 26, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
|
Czwarta władza SOBCZAK i SZPAK
styczeń 6, 2004
http://angora.pl
|
Piesni Wajdeloty unacześniona na Rok 2009
grudzień 31, 2008
Marek Głogoczowski
|
Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Pro-Rosyjskie" Stronnictwo w Polsce (PRoS-PL)?
grudzień 9, 2008
Marek Głogoczewski
|
List do ambasadora Iraku
kwiecień 11, 2003
przeslala Elzbieta
|
Talmudyczna wersja „świata”
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|