|
Podwyższony poziom promieniowania elektromagnetycznego w Krakowie
|
|
Od kilku dni rejestruję kilkanaście razy podwyższone promieniowanie elektromagnetyczne w Krakowie, przy częstotliwościach 5Ghz i wyżej.
Powstrzymywałem się z podaniem tej informacji - bo w "miejscu testowym" (bunkrze betonowym), które jest punktem odniesienia - wskazania radiometru były też bardzo wysokie.
A ponieważ winno być tam ZERO promieniowania - to podejrzewałem iż coś nie tak z instrumentem.
Jednak dziś w nocy - w wielu miejscach testowych wskazania promieniowania zeszły do zera.
I dlatego teraz zastanawiam się: czy wrogowie znaleźli metodę przeniesienia promieniowania - na przykład przez sieć energetyczną, bo w bunkrze jest światło.
Przypomniały mi się sprzed dwudziestu lat - deklaracje jakiejś izraelskiej firmy, że wprowadzą w Krakowie Internet poprzez gniazdo kontaktu elektrycznego.
Teoretycznie najwyższa klasa łączy przewodowych (kategoria 8.1) – pozwala na wykorzystanie pasma o częstotliwości 1600–2000 MHz;
To wystarczy - by wywołać "kowida" w płucach.
Ale mój miernik wskazywał dużo więcej - bo powyżej 5GHz.
Pierwszym skutkiem napromieniowania promieniowaniem elektromagnetycznym wysokiej częstotliwości - jest zniszczenie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu człowieka.
Zgodnie z teorią Antoine Bechampa - pod którą i ja się dziś podpiszę - to wywołuje uruchomienie procesów gnilnych w organizmie.
A więc chorobę - mogącą doprowadzić do śmierci.
Podejrzewam, że szczepionki nie są jedyną bronią wrogów Ludzkości.
Najpewniej wykorzystane zostaną wspólnie z telefonią komórkową i to na wiele sposobów.
Jeżeli ktoś z Państwa będzie się źle czuł, albo zaczną "łamać kości" - jak przy grypie.
To proponuję jak najszybciej oddalić się z miejsca - gdzie macie takie odczucia.
|
|
5 grudzień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"Zabójca ks.Popiełuszki pracuje w mediach" Kampania ograniczenia możliwosci publicznej wypowiedzi
październik 18, 2004
cywilizowany, odpolaczony
|
Cenzura Internetu przez rząd USA przegrywa z sądami i z Kongresem
lipiec 22, 2007
tłumacz
|
Kolejna przewałka. "Młodzież przyszłością narodu”
grudzień 30, 2002
Artur Łoboda
|
"Krew ich spada na nas i na syny nasze"
wrzesień 17, 2004
|
Orędzie biskupów polskich do biskupów niemieckich z 1965 -przypomnienie z aktualnymi uwagami
sierpień 26, 2007
tłumacz
|
Kościół stanie za Urną
styczeń 9, 2003
Adam Zieliński
|
Szejk z Przemyśla, czyli cicho sza idą „rzeszowiacy”
maj 5, 2006
Marek Olżyński
|
Czemu Akcja SUBITO jest potrzebna?
październik 31, 2006
Mirosław Dakowski
|
Polska importerem węgla
listopad 3, 2008
PAP
|
Polonio - Ratuj Polske !
styczeń 6, 2003
Elzbieta Gawlas
|
"Pro Polonicum" - nowe pismo polonijne
czerwiec 28, 2006
|
Stanowisko „Obywatela” ws. Kosowa
luty 19, 2008
Redakcja Magazynu „Obywatel”
|
Is Poland America's donkey or could it become NATO's horse?
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Zaproszenie do Mackiewicza
luty 2, 2004
Andrzej Kumor
|
Czechy: Skutki prywatyzacji w służbie zdrowia
kwiecień 27, 2008
komentator
|
Zamiast Wigilijnej Gwiazdki.
grudzień 22, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
|
Czy palacze powinni płacić wyższe składki na ochronę zdrowia?
czerwiec 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
PiS chce wyjawienia powiązań polityków ze światem przestępczym
styczeń 30, 2003
IAR
|
Czy skończy się prywata w sądach?
sierpień 26, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Polacy w końcu zabrali głos w sprawie Iraku
luty 3, 2003
PAP
|
|
|