|
UFO - co to jest ?
|
|
http://wolnemedia.net/ezoteryka/mirage-men/
Bardzo dobry artykul !
Zastanowmy sie, na jakiej technologii zna sie przecietny czlowiek ? Zastanowmy sie tez na jakiej technologii zna sie lekarz, prawnik czy inzynier drog i mostow ? Kto potrafi bez zajakniecia przedstawic technologie dzieki ktorej porukuje sie plastikowe opakowanie ? Gama tych opakowan jest imponujaca dzisiaj na Ziemi. Czy znajdzie sie ktos, kto skonstantuje, ze jest to technologia obcych ? Mimo, ze nic nie wie o tej technologii i o wielu innych technologiach, to tylko Niezindentyfikowane Obiekty Latajace jest w stanie uwazac za technologie pozaziemska. Dlaczego ??? Dlatego, ze tak mu ktos kaze !!! Dlatego, ze tak ktos kiedys komus zasugerowal !!!
Wiemy o tym dobrze, ze zwykly czlowiek z wielu technologii moze korzystac dopiero po wielu latach uzytkowania jej przez wojsko, sluzby specjalne, naukowcow, wladcow czy bogaczy. Technologia jest przez nich wszystkich uzywana w roznym celu i z roznym skutkiem. Technologia przez nich uzywana jest tajna dla zwyklego smiertelnika. Internet tez byl tajna technologia przez 30 lat. Zwykly czlowiek do internetu mogl sie podlaczyc dopiero w latach 90-tych i tez nie wszedzie na swiecie. Dla naukowcow internet dziala od lat 60-tych. Tak bylo z wieloma technologiami w naszej historii.
Nie wiem, czego nie wiem ! Nie wiem, jakie istnieja technologie na Ziemi. Poszukuje ich caly czas z przedswiadczeniem, ze wszyscy ludzie na Ziemi wiedza wszystko !
UFO jest bardzo stara technologia. Latajace spodki produkowali juz Niemcy w czasie IIWS. Tego czasu dotyczy dokumentacja. Rozwoj od tamtego czasu jest na pewno ogromy. Kraje zachodnie i Rosja zawsze trzymaly sie razem. Bron atomowa budowaly sobie dla siebie bez niczyyich sprzeciwow. Jak chce posiadania broni atomowej wyszla poza te kraje, to dopiero wtedy zaczela sie kontrola, sprzeciw i sankcje.
Jakie technologie maja kraje zachodu i Rosja jeszcze do ukrycia i jak je wykorzystuja ?
|
|
23 sierpień 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Ryszard Krauze przebywa w Szwajcarii
wrzesień 17, 2007
|
Recenzja książki W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI”
Problemy i wyzwania XXI wieku - część druga
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
|
Kurewsko pedalska "Unia Europejska"
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
|
Nowa Strategia Izraela
styczeń 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska widziana przez pryzmat prowincjonalnego miasteczka...
sierpień 7, 2008
jobstalker
|
To działo się w Polsce komunistycznej
WYROK ŚMIERCI ZA POSIADANIE RADIA
sierpień 15, 2002
WW
|
Sacrum i profanum czyli bełkot w miejsce relacji
październik 5, 2004
Tomasz Żółtko
|
Na śmierć i życie
listopad 11, 2004
Włodzimierz Knap
|
Sadzawka Mamilli
styczeń 28, 2008
Izrael Szamir
|
Czym skorupka za młodu
marzec 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie chcemy być Piłatami
lipiec 23, 2006
Andrzej Kumor
|
Powtórka z historii 1
grudzień 6, 2002
Artur Łoboda
|
Kościół opuścił swój lud
lipiec 7, 2004
WWW.PATRIOCI.ORG
|
2008.03.09. Aktualna wizyta Donalda Tuska w USA
marzec 10, 2008
tłumacz
|
O pracę będzie coraz trudniej
luty 21, 2003
Bartosz Krzyżaniak http://www.zw.com.pl/
|
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
|
Zmierzch Blaira początkiem końca globalizmu?
maj 13, 2007
G. Cimek
|
STALINOWSKIE KORZENIE KOR-u, SLD I UNII WOLNOŚCI
wrzesień 24, 2006
dr Leszek Skonka
|
PRÓBA WYŁUDZENIA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
|
M.G. na Mount Mc Kinley (6194 m) 36 lat temu
grudzień 31, 2006
Marek Głogoczowski
|
|
|